-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
[quote name='Dogo07']Psiaki już chyba z rok czekają w schronisku na domek :-(. Tak sobie myślę, że obydwu razem to będzie trudno znaleźć domek.[/quote] No.... prawie już rok :-( Ale osobno nie ma szans na wydanie, za bardzo są ze sobą zżyci i wszyscy w schronisku wiedzą, że jak idzie Ciapek, to Tofik też a jak Tofik to i Ciapek :roll:
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Teraz jeszcze śliczniejsza, jak prawdziwy terier ;) -
Maleńka Reszka, zwana Fizią wreszcie w nowym domku
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Ciągle odświeżam ogłoszenia, ale cisza :shake: A z ludźmi to naprawdę różnie bywa... kilka dni temu miałam jeszcze telefon o dobka Cezara, które były ze stycznia :roll: -
Maleńka Reszka, zwana Fizią wreszcie w nowym domku
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Już zmężnieć dziewczynka zdążyła... i z tygodnia na tydzień wydaje się jeszcze pięknieć. Ktoś miałby z nią prawdziwą pociechę... tylko nikt nie chce :shake::-( -
Layla z Orzechowców - z kanapy za kraty. MA DOM!!!
Neczka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Dziś to się nawet niuni z boksu wychodzić nie chciało... bo i po co, skoro człowieka nie ma ? :shake: -
Bella z Orzechowcow- w schronisku od zawsze....Podaruj jej dom!
Neczka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Belluszka kolejny dzień samotna... :-( -
Sercem widzący maleńki kłębuszek Goran w NOWYM DOMKU
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Taki radosny, choć w schronisku... Każdy kontakt z człowiekiem sprawia mu tak wiele radości... skacze wszystkimi 4 łapkami w górę, by tylko polizać gościa :roll: -
Aisza w nowym, cudownym domku u boku kochającego Pana :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Aiszula tak bardzo zabiega o człowieka i prosi za każdym razem, gdy ludzie mijają jej boks... no ale oni wciąż [B]mijają[/B]... :-( -
Boję się, bo psisko coraz smutniejsze...:-(
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Śliczna, nie ? :loveu: -
Wczorajszy, już najostatniejszy spacer jeszcze bezdomnego Bandziorasa. Dziś już szczęśliwe, moje najwspanialsze psisko z całego schroniska :loveu::multi: Moja Bandziorowska miłość ma świetny domek :loveu::wink: [CENTER][URL=http://img199.imageshack.us/my.php?image=cimg9249.jpg][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/5971/cimg9249.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img7.imageshack.us/my.php?image=cimg9245.jpg][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/9440/cimg9245.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img189.imageshack.us/my.php?image=cimg9251.jpg][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/5746/cimg9251.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
-
Agatka jest przespokojna... i do psów się uspokoiła i ładnie się dogaduje z większością. Renia, zaczęła sama dziś wchodzić do budynku ! :multi: Miśka, a gdzież ona tam ma za dużo tłuszczyku :evil_lol: taka Agatkowa budowa ;) Prześliczne te oczyska tak magnetyzują... może ktoś ją teraz wypatrzy, gdy już po sterylce :roll:
-
2 lata cierpienia - dlaczego Flap nie zasłużył na dom ?
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Flap ma o tyle fajnie, że biega sobie codziennie... Tylko szkoda, że nie po swoim domowym podwórku :-( -
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Jankes nie był dziś za to samotny :roll: