Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. Witaj Dziadku Wędkarzu... Trzeba będzie poodnawiać ogłoszenia i dorobić sporo nowych :roll:
  2. Wspaniała wiadomość :loveu: Wrzucę Katijkę do 1 postu ;)
  3. Uuu... czy to tylko ja mam tak dziwnie rozciągnięty widok forum ? :hmmmm: Jaktam Leośkowa noc ? Bez niespodzianek ? ;)
  4. [quote name='Dogo07']Psiaki już chyba z rok czekają w schronisku na domek :-(. Tak sobie myślę, że obydwu razem to będzie trudno znaleźć domek.[/quote] No.... prawie już rok :-( Ale osobno nie ma szans na wydanie, za bardzo są ze sobą zżyci i wszyscy w schronisku wiedzą, że jak idzie Ciapek, to Tofik też a jak Tofik to i Ciapek :roll:
  5. [quote name='agnieszkal2'] "[SIZE=4]...Tania, co to jest "pies zostawia to w trawie" na cztery litery...druga " u" ?:evil_lol:[/SIZE][/quote] To już chyba wszystkie 3 dziewczyny wiedzą :loveu:
  6. Coruszka moja wspaniała... myślałam, że tak szybko domek znajdziesz :-(
  7. Teraz jeszcze śliczniejsza, jak prawdziwy terier ;)
  8. Ciągle odświeżam ogłoszenia, ale cisza :shake: A z ludźmi to naprawdę różnie bywa... kilka dni temu miałam jeszcze telefon o dobka Cezara, które były ze stycznia :roll:
  9. Już zmężnieć dziewczynka zdążyła... i z tygodnia na tydzień wydaje się jeszcze pięknieć. Ktoś miałby z nią prawdziwą pociechę... tylko nikt nie chce :shake::-(
  10. Nie chcę wykrakać czy coś, ale Poldziu w nowym miejscu też pewnie będzie chciał pokazać, że wszystko jest już jego :eviltong:
  11. Dziś to się nawet niuni z boksu wychodzić nie chciało... bo i po co, skoro człowieka nie ma ? :shake:
  12. Belluszka kolejny dzień samotna... :-(
  13. Niesamowite psisko chodzi za nami na wybiegu krok w krok :roll: Drobniutkie łapeczki biegają tam i z powrotem, żeby tylko potowarzyszyć człowiekowi przynajmniej przez chwilę...
  14. Taki radosny, choć w schronisku... Każdy kontakt z człowiekiem sprawia mu tak wiele radości... skacze wszystkimi 4 łapkami w górę, by tylko polizać gościa :roll:
  15. Bureczek dzielnie towarzyszył nam dziś w pracach na sadku :loveu:
  16. Aiszula tak bardzo zabiega o człowieka i prosi za każdym razem, gdy ludzie mijają jej boks... no ale oni wciąż [B]mijają[/B]... :-(
  17. Jest i genialne Lisiaste zdjęcie :loveu: Lisio dziś wygłaskany z każdej strony jak i reszta dziadeczkowego towarzystwa... no może poza wiecznie niedostępnym i przyglądającym się z odległości kilku metrów Urbanem ;)
  18. Boję się, bo psisko coraz smutniejsze...:-(
  19. Wczorajszy, już najostatniejszy spacer jeszcze bezdomnego Bandziorasa. Dziś już szczęśliwe, moje najwspanialsze psisko z całego schroniska :loveu::multi: Moja Bandziorowska miłość ma świetny domek :loveu::wink: [CENTER][URL=http://img199.imageshack.us/my.php?image=cimg9249.jpg][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/5971/cimg9249.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img7.imageshack.us/my.php?image=cimg9245.jpg][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/9440/cimg9245.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img189.imageshack.us/my.php?image=cimg9251.jpg][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/5746/cimg9251.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  20. Została Fizia i jedna maleńka czarna :roll: Fajny domek się dzisiejszej panience udał ;) A to jeszcze wczoraj obie dziewczynki: [URL=http://img7.imageshack.us/my.php?image=cimg9274.jpg][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/272/cimg9274.jpg[/IMG][/URL]
  21. Agatka jest przespokojna... i do psów się uspokoiła i ładnie się dogaduje z większością. Renia, zaczęła sama dziś wchodzić do budynku ! :multi: Miśka, a gdzież ona tam ma za dużo tłuszczyku :evil_lol: taka Agatkowa budowa ;) Prześliczne te oczyska tak magnetyzują... może ktoś ją teraz wypatrzy, gdy już po sterylce :roll:
  22. Flap ma o tyle fajnie, że biega sobie codziennie... Tylko szkoda, że nie po swoim domowym podwórku :-(
  23. Jankes nie był dziś za to samotny :roll:
×
×
  • Create New...