Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Wydawało mi sie że to jej ojciec. Nie ukrywajmy ale 900 zł nie zbierzemy.. Ecci pytałąś Murki?, u niej mały pies to koszt chyba 8 zł
  2. Ecci skserowało Ci sie:). Widze ze Mulinka online:) to może ma ochote?
  3. Moja psinka 5 lat była w schronie, a wcześniej albo na łańcuchu albo kopana na wsi, i sika tylko na spacerach od początku - tylko raz na posłaniu, bo przez cały dzień - nowe miejsce - stres - nie załatwiała się. Ale w sumie nie wiadomo co Libra przeżyła.. mysle ze sie nauczy:)
  4. Ale wiesz, nie moge ich sprzedac za 20 zł:(, wiec moze byc problem, zobaczymy jak zupelnie nic sie nie sprzeda, to albo zejde z ceny albo co innego wystawie.
  5. Prostuje: Gucci perfumy i mleczko tej firmy do ciala, psiukacz do ciala innej firmy i perfumy innej:)
  6. No wiem ze pod jednym:), jak jeszcze rok temu nie bylam zalogowana, to pamitam ze chyba wasz watek czytalam jako jeden z pierwszych, ze wzieliscie jakiegos pieska i byly zdjecia przy waszej dzidzi slicznej. to Wy?
  7. :), chodzilo mi czy waldi tez jest zainteresowany? wprawdzie nie mam meskich ale moze zaplacic za damskie:)
  8. Mama sie zgodzila, ale spala i jest nieprzytomna, wiec jutro uda ze nie pamieta, ale sie zgodzila:). perfum jest pięć i są to giganty, wiec cena bedzie wysoka:D
  9. No to zaraz popatrze. A Ela jest razem z Waldim?:)
  10. mulinke sie poprosi:), ona cos juz wklejala. ja poszukam
  11. moment, moment, dam znac albo za jakis czas albo jutro:). czyzbym juz miala fanki:).
  12. Czyli widywana byla na ochocie caly czas? Biegala, czy podchodzila do ludzi, bo nie wiem czy ewentualnie mam cos do jedzenia wziasc, i gdzie mam krazyc..
  13. Wlasnie musze poszukac bo chyba mama kiedys podostawala jak znajomi na lotniskach kupowali - znaczy tam w sklepie - markowe a o polowe tansze:D
  14. Ja to na bazarkach sie wogole nie znam i na tworzeniu wątkow. Ale pisalam chyba nawet mulince na pw, ze moze perfumy mi sie uda wystawic - moze przy pomocy jednej osoby:), w sumie takie perfumy to droga sprawa ale jak ktos lubi to zaszaleje moze:)
  15. :), ah, i nie wiem co dalej z tym dt, mam trzymac kciuki? Zbierac kase ktorej nie mam za wiele..
  16. Może mi sie uda rozwiesic w piatek. Czy piesek ma adres na obrozy? Czemu uciekł?
  17. ecci pisałaś do jakiegoś dt we wrocławiu na pw albo szukałaś hotelu? Moge cos poszukac teraz..
  18. Osobiście doceniam osoby, ktore pytają sie o psa, martwią, a nie raz zapytają, potem nie wiadomo co sie z nimi dzieje, okazuje sie, ze sie psem znudzily. Pies nie jest ecci, ale dobrze ze juz teraz sie nim interesuje..
  19. Waldi i ocelot dziękujemy nawet za najmniejsze wpłaty. Według mnie Bafusia też trzeba ratować..
  20. Sprawa wygląda tak: Bafusiowi umarł właściciel, co już dla psa jest straszne, bo nagle stracił osobę, którą miał przez 7 lat. Rodzina wzięła go do siebie, ale cały dzień pracuje. Ecci zgodziła się dać dom Bafusiowi, ale w połowie kwietnia ze względu na remont. Państwo pieska mieli do tego czasu przetrzymać, taką mieliśmy nadzieje, ale zadzwoniłam i Pani powiedziała, że będą wyjeżdżać za granice ale nie wiadomo kiedy. W najgorszym wypadku pies pozostał by bez domu 2 tyg. Miałam nadzieje wziąść go do siebie - czyli byłby to 3 dom dla niego - ale nie uzyskałam pełnej akceptacji. Ecci rozmawiała dzis z Panią która jej powiedziała że wyjeżdzają i pies pozostanie bez domku od piątku. Czyli od piatku pies jest niczyj! Dlatego chcemy zebrać pieniądze na hotel - najlepiej już we Wrocławiu, by Ecci mogła już go odwiedzać, a moze i uda jej sie psa wziąść wcześniej i nie trzeba było by dłuzej czekać na transport.
  21. Liczyłam, że już nie będę musiałą Bafusia umieszczać w podpisie:(, nawet nie ma czasu na tworzenie nowego, mało czasu zostało:(.. LUDKI KTO POMOŻE!? MAŁA KWOTA TWORZY DUŻĄ!! BAFUŚ PROSI!!
×
×
  • Create New...