Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. ale masz farta maggiejan - jeszcze mi powiedz ze wracasz do domu i masz lepszego:(
  2. maggiejan - gdzie Ty takiego znalazłaś? A to mąż Twoj?
  3. Może w takim razie wybać te Pabianice, wiemy duzo o tym DT i tłoku nie będzie:), tylko oby to za 8 zł było!
  4. I buziak na dzis! Kto dokłada buziaka?
  5. Azorek do gory! Pieniązki przesłane, mało ale niestety tyle na razie moge:(
  6. Jeśli z tego powodu nie pobierzecie sie:) , -to on nie jest wart, w sumie zadnej z nas:)
  7. Mnie interesuje!!!!! Ogloszenia moge wywiesic w piatek, bo wtedy mam wolne.
  8. Maluszku do gory!
  9. Jak widać niekoniecznie:(
  10. Musi, bo Beksia już obolała od tego podrzucania..
  11. Edi, musisz chyba zacząć szczekać, by zwrócić na siebie wiekszą uwagę:(
  12. Jakby co Dorothy, my już za Ciebie zdecydowałyśmy;), zgadzamy sie bys spotykała sie z wetem Libry.
  13. Karola chyba nie jest przekonana;) Wazne że są juz dwie szansy a nie 0. To w koncu jedzie do Pabianic? A jest szansa na darmowy transort? Jesli u Karoli wyjdzie 210zł za miesiąc, a u Pani (do10zł), 300 zł to lepsza Karola. Ale jesli nie ma pewnosci, to wybierze sie inna ewentualność.
  14. A u Ciebie Karola Bafuś mieszkałby w domu? Ja zrozumiałam, że jeszcze moze być jakis Pan z Łodzi ten na emeryturze. A z Pabieanic to w koncu chodzi o schronisko czy domek. Ja sie dorzucam, robie dzis z pomocą innej dogomaniaczki bazarek, bedzie dobrze:)
  15. ecci pokasuj te powtorzenia w wolnej chwili:), napisalam do : arwenka, alanowak, claud, ancienta i karilka
  16. No co zrobic Murka - podpadłaś:(.. Dziewczyny ja sie nie znam na mapie dogo z tego wyniklo - wogole, gdzie to sie szuka tak zeby byli dokladnie ludzie wyliczeni kto gdzie jest - miasto..???
  17. Ale nasz staruszek ma wymagania;), Niki juz niedlugo!
×
×
  • Create New...