No troszke sie posuwa sprawa do przodu, oby tylko ktos odpowiedzial pozytywnie.. ecci mialas mi napisac do kogo pisalas apropo dt:(
moze popytam nawet gdzies dalej..
A ile to km od Łodzi? Geograficzna jestem bardzo:(.
A moze jest w hoteliku inny taki piesek i dwa do jednego boksu by poszly i po nizszych kosztach i raźniej bedzie Bafusiowi..
Mowilam że masz flirtować, a Ty nic;)..
Ja jutro znow sprobuje dostac sie do okienka, ale nie wiem z jakim skutkiem bo nie moge wystac w kolejce na poczcie, takie są ostatnio tłumy. Moge w kopercie wysłać...