Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. a gdzie tą mape dogo można znaleźć? jakos znalazlam kiedys w watku w podpisie, ale teraz nie wiem gdzie to jest..
  2. No troszke sie posuwa sprawa do przodu, oby tylko ktos odpowiedzial pozytywnie.. ecci mialas mi napisac do kogo pisalas apropo dt:( moze popytam nawet gdzies dalej..
  3. Buziak jeszcze ode mnie na dziś
  4. A ile to km od Łodzi? Geograficzna jestem bardzo:(. A moze jest w hoteliku inny taki piesek i dwa do jednego boksu by poszly i po nizszych kosztach i raźniej bedzie Bafusiowi..
  5. I w związku z tym faktem podnosze:)
  6. To jak jest numer, to kazda moze zadzwonic? Kyo chetny?:)
  7. bafus na pierwsza, niech cie ktos z pabianic dostrzerze..
  8. 300 zł to teraz wydaje sie niczym przy tych 900:)... Jutro odwiedzam jedna dogomaniaczke i pomoze mi w bazarku. dziewczyny bierzcie kredyty!!!
  9. Dziewczynki chociaż na pierwszej sie znajdźcie!
  10. A jaka cena w Pabianicach? Te 10 zł? Myslalam, że nawet do schroniska w pomieszczeniu z pracownikami lub cos takiego i to juz zupelnie taniej..
  11. Podnoszę!!!!!!!!!!!!!
  12. My kochamy, ale to za mało, niestety:(
  13. Mowilam że masz flirtować, a Ty nic;).. Ja jutro znow sprobuje dostac sie do okienka, ale nie wiem z jakim skutkiem bo nie moge wystac w kolejce na poczcie, takie są ostatnio tłumy. Moge w kopercie wysłać...
  14. Ale fajna kompania. To Ewcia ma az 3 kawalerow:)
  15. Ona z tego co pamietam miala miec wolne miejsca 15 marca ale bierze 2 suczki, wiec obawiam sie ze nic z tego, ale moze sie zlituje..
  16. Niemożliwe by tyle przebiegła. Jutro dostane wydruk ale wieczorem. Na mokotowie porozwieszam.
×
×
  • Create New...