Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Staram sie, ale przeciez te podnoszenia to tylko podnoszenia:(
  2. Gdzie Wy te wszystkie porządne TZ-ty spotykcie?? No dobra, ide wreszcie spać, dobranoc, buźka dla Bafusia.
  3. Wiem, że ta rozmowa jest bardzo do Bafusia, ale Ty w tej kawalerce z nażeczonym i Bafusiem będziesz mieszkała? Mam nadzieje, że o Bafusiu wie i sie zgadza?
  4. "A Warszawiacy mają za to w kim wybierac" - licze że to komplement w moją stronę:razz:. "Moja druga babcia też z okolic Wrocławia...i tez ma teraz chłopaka w Warszawie" - jestem pod wrażeniem:)
  5. Jest monitoring, fakt warto sprawe rozgłosnić.
  6. O, akurat moja mama dziś też powiedziała, że jakby mogła to by wszystkie wzięła:). No tak, Bafuś ogłoszenie ma ładne:)
  7. Wielkie dzięki ecci że zabrałaś porządnej Warszawiance czyli mnie, szanse na nażeczonego i wzięłaś sobie go do Wrocławia. A nie wiesz że w Warszawie na 1 chłopa 4 dziewczyny przypadają?? Zwiększyłaś to:(.
  8. Obawiam sie Hanah że nic sobie z tego nie zrobią, nie przejmą sie, niektorzy porządnych ludzi sie czepiają bo tak łatwiej niż kogoś kto coś złego zrobił. Oczywiście nie wszyscy!
  9. Jakto miejsce na tymczasowicza? A chcesz jakiegoś. My Ci z Mulinką podsuwamy Murona, no niechże go ktoś weźmie!
  10. No to prawda, ale jakoś od początku mi Bafuś przypadł do gustu, Mulinka pewnie zauważyła:), dlatego jak usłyszałam że na 2 tyg. musi iść do kogoś to się ucieszyłam że do mnie... chyba sie popłacze. A ecci nie chcesz bonusa w postaci suczki od tych Państwa?
  11. Nie lubie wzbudzać nadziei, dlatego napisałąm "pogadam w domu i zobaczymy". Nie mówię nie, może się uda, nawet jakbym miałą na ten czas zmienić lokum:), ale nie mogę obiecać. W każdym razie gdyby nie wyszło, to najlepiej byłoby go zawieść do hotelu we Wrocławiu. Ty byś go odwiedzała i by już Cię poznawał, zanim byś go do siebie wzięła. Ale zobaczymy, jeszcze miesiąc czasu.
  12. Czasem się słyszy, że biedni ludzie lub nawet bezdomni nie mający nic, pomagają jakiemuś psu, dzielą się z nim jedzeniem, czy chronią przed mrozem - sama widziałam i takich bezdomnych naprawde żal, ale ta historia wkurzyłą mnie na maxa, pajace jedne!
  13. Bardzo bym chciała mieć Bafusia u siebie, naprawde, jeśli tak się stanie, mogę nie chcieć Ci go oddać;)
  14. ecci kochana, to nie jest jeszcze pewne. Dostałaś pw? Ja nie mogę obiecać, ale będę próbować cos z tym zrobić, by się udało.
  15. Edi śliczny psiaczku kiedy Ty domek znajdziesz, aż przykro się robi patrząc na Twoją smutną mordkę:(
  16. Co za młoty jedne, a wiadomo którzy to, czy są tam na stałe?
  17. Dobry wieczór Ewcia, obyś szybko do DT trafiłą! A kiedy to mogło by już być?
  18. Noi znowu podnoszę!
  19. Duduś wysoooko do góry!
×
×
  • Create New...