Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. A czemu domek był nie odpowiedni?
  2. No ja też właśnie idę - myć włosa. Dobranoc Bafuś i reszta ogółu:evil_lol:.
  3. Możesz dołożyć kanapkę, moze być z serem:roflt:
  4. Dobra oddam Bafusia, ale teraz cena wzrosła, o jedno ciasteczko dla ciotki więcej:razz:
  5. Aaaaa, no ja już jestem, bo wiem o co chodzi:razz:. Też taką mam, ale nie zostałą przyjęta i leży bezczynnie.
  6. W kojcu????? Ty chcesz Bafusia do kojca????? No to nic z tego, Bafusia nie oddaje!:angryy:
  7. Śliczna w górę!! Może są szanse na jakieś nowe zdjęcia Beksy?
  8. Ja rozumiem że jedne pokój będzie Wasz, a drugi nowej pary:razz:
  9. Nie no Ty jesteś zaproszona, my tu wątkowcy, tak myślę..:)
  10. No niestety narazie: tulimy:calus:, cmokamy:buzi:, śpiewamy:siara: , pochrapujemy razem:sleep2: , skaczemy:sweetCyb: , tanczymy:bigcool: , głaszczemy:glaszcze: , śmiejemy się:roflt: , kochamy:iloveyou: , znowu skaczemy:laugh2_2: ,biegamy bez Pana/Pani:Dog_run: , i z Panem / Panią :painting: i uśmiechamy się:grin: WIRTUALNIE. Kiedy to wszystko będzie w nowym domku?
  11. Chodzi mi o to, że można by było dać trochę pieniędzy, a potem moze jeszcze ktos by sie dołożył, bo tak na teraz to mało chętnych do pomocy finansowej:(. No ja podniose swoją cenę. Bazarek też wreszcie zrobie, ale koszty pewnie będę musiałą podzielić na dwa, bo jeszcze jednej osobie obiecałam pomoc.
  12. Czaruś na pierwszą.
  13. Na jakich labradorach info?:oops: Ale można uznać na plus, że chociaż jeden pise więcej sie nie błąka. Nie zmienia to faktu, że labek szuka domu..
  14. Ale bezalkoholowego takiego - ;), czy normalnego?
  15. No to prawda, Edi jest piękny bo taki duży i puchaty. A co to za laleczka czarna u niego w boksie?:)
  16. Natanek idz na pierwszą!
  17. Bafuś ma przynajmniej 3 zakochane po uszy fanki, i jeszcze o tym nie wie..
  18. Jakto pomyśleć?? No podnoszę, podnoszę, co mam zrobić, jak tu taka olewka panny:shake:. I zonia myśli, że tymi kwiatami to coś wskura?.. No dobra:p
  19. No nareszcie 3 ciotki, bo już myślałam, że sama z Czarusiem jestem:placz:. To zdjęcie jest cudne!
  20. Sama se wstaw! Znaczy banerek:). Egzamin jako tako, ostatnio nie wiedziałam nic i pare punktow dostalam wiec teraz powinno byc niezle. Bardzo w porządku kobietka i naciąga bardzo, więc może na trójczynę sie załapię. Co oczywiscie nie znaczy, że tylko na 3 lece:D. A ecci wróciła i znowu do Bafusia. Ty się chyba zakochałaś?:) Ale ja w Bafusiu też zakochana, Mulinka też ale się nie przyzna;).
  21. Sabina nie trzymaj w niepewności, bo podpadniesz!;)
×
×
  • Create New...