Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. No co to ciotki pozapominały o Kajtku??:mad::razz:
  2. A no to znaczy że dla mnie przystojny:), to sie tam wybiore..:)
  3. Miałeś problem z domeczkami ale nadal Cię kochamy:))
  4. Wypadało by go poprzytulać, moze ktos na żywo czasem to robi?
  5. No to super bo mało nas tu:(
  6. Ale Pani, a nie jakos od babki..:). Olunia jestem:)
  7. Chodzi o fascynacje osobą. Jim jest przystojny:).. Bafusiu, Ty oczywiscie tez..:)
  8. No to prawda z tym uciekaniem na ulice, ale juz nie wiadomo co robic, czy biec czy nie, mnie sie słabo wtedy zrobilo, a te pajace nie wiem po co trąbiły w samochodach.. No dobra, nie od jakiejś Pani, a od pewnej Pani;)
  9. Lepiej nie bo zakocha sie w Carreyu, a to taki błazen:), przystojny ale błazen:)
  10. Magda czemu sobie zmieniłaś avatar? wiem ze to nie na temat, ale tez podnosi:)
  11. No prosze małą kłótnia a ile podniesień daje;)
  12. E to kicha, to mi sie nie chce jechac:). Ale mi to sie dla mnie przystojni mezczyzni podobają, dla kolezanek to oni wcale przystojni nie są, wiec ja jestem bardzo małym zagrozeniem Neigh dla Ciebie..:)
  13. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  14. Moglabys nam troche podesłać tego ciasta, skoro juz w ten wątek jestśmy zaangażowane..
  15. Dla mnie jest niesamowite ze ona byla na racławickiej, bo to straszny kawałek drogi, a potem wrocila, moze jest nadzieja ze znowu bedzie tam gdzie dzis, zostalo jedzonko od jakiejs Pani co z nami byla, wiec moze tam ja ktos znowu zobaczy..
  16. Nie trać nadziei Czaruś tylko w gore!
  17. prosze prosze jakie masz Ewunia powodzenie:)
×
×
  • Create New...