No często teraz na necie można poznać, ale to jednak ryzyko że jakiś nie teges sie trafi...
Racja, majqa to normalnie jest niesamowita, ale dzieciom na dobranoc nie czytaj bajek..
:lying: Majqa i ja mam z Tobą zamieszkać na innym wątku??????:evil_lol:
No dobra, ale jak jest młodszy, to może że tak powiem nie sprawdzać się na początku, nie wiedzieć co i jak, a taki starszy, to już wszystko ma obcykane..:razz:
Zaznaczasz banerek ktory ktos wystawił w poście, ale nie z jego podpisu ( tak mi sie zdaje), wchodzisz w panel uzytkownika, po lewej na gorze masz edytuj podpis i wklejasz banerek, mozesz zrobic podglad pospisu lub od razu go zapisac.