Enzo już coraz lepiej radzi sobie ze spacerami, ale lubi podszczypywać, jak biega po wybiegu i prosi się go żeby wrócił do siebie
Klausik teraz ma wybieg naprzeciwko swojego pokoiku, więc jest mu dużo lepiej znieść tak krótki odcinek żeby przejść, ale on najchętniej na tym fotelu by przesiedział.