-
Posts
6679 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selenga
-
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Selenga replied to red's topic in Już w nowym domu
W poprzedniej edycji był jeden obserwator, ale nic z tego nie wyniknęło -
to zdjęcie mnie rozwaliło :D [URL]http://psyniczyje.jalbum.net/Max/slides/6.jpg[/URL]
-
Kapsel po ponad 3 latach w hotelu ma swój dom.
Selenga replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
czy on juz może być ogłaszany? potrzebne jest allegro? -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Selenga replied to red's topic in Już w nowym domu
Odnawiam, oczywiście że odnawiam Cały czas ma wyróżnione allegro, full wypas, za 20 zł [URL="http://www.allegro.pl/item705212566_skatowany_maly_psiak_stracil_wzrok_nie_nadzieje.html"]Skatowany mały psiak,stracił wzrok nie nadzieję (705212566) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] wyróżnienia finansuję z bazarku z mojej roboty biżuterią, więc na razie nie potrzeba nic wpłacać -
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
Selenga replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
mnie się też przy szczeniaczkach światełko alarmowe zapaliło, ale jak sunia jest wysterylizowana to przynajmniej jej nie będzie jak rozmnażać tylko czy ona nie zadepcze tej małej yorczki :diabloti: -
[quote name='idusiek'] Selenga- potrzeba nam wiecej jego ogłoszen, jak będą nowe zdjęcia, wstawię i pomyslimy, ok? Pomozesz?;)[/quote] szczerze mówiąc to ja jak na razie robiłam ogłoszenia tylko na allegro - totalny brak czasu na rozpoznanie innych portali :(
-
czy to maleńkie cudo ma allegro? jeśli nie ma, to mogę mu zrobić, wyróżnione
-
****Yogi bez ogonka -pojechał do domu. Trzymajcie kciuki !
Selenga replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
bazarek m.in. na Ogonka [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/sadzonki-z-mojej-dzialki-na-skrytka-pirata-ogonka-do-31-08-a-144009"]Sadzonki z mojej działki na Skrytka, Pirata i Ogonka - do 31.08 - Dogomania Forum[/URL][/B] -
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Selenga replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
Rudzielec na allegro - full wypas [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=712606278]Wyrzucona z autobusu ruda młodziutka suczka (712606278) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
cykorkowe allegro, wyróżnione na maksa: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=710163976]Jestem taki mały a świat taki wielki i groźny (710163976) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
-
Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...
Selenga replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cegiełki Moona - na razie dwie, jak będa nowe zdjęcia to zrobię następne http://dogo.egonet.pl/dyplomy/moon1.jpg http://dogo.egonet.pl/dyplomy/moon2.jpg -
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
Selenga replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
na przykład tu: [U][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/szczeniak-w-dt-w-waraszawie-potrzebne-ogloszenia-mamy-czas-do-25tego-sierpnia-142816/"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/szczeniak1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/szczeniak-w-dt-w-waraszawie-potrzebne-ogloszenia-mamy-czas-do-25tego-sierpnia-142816/"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/szczeniak2.jpg[/IMG][/URL][/U] -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Selenga replied to red's topic in Już w nowym domu
wznowiłam allegro Czarusiowi, też wypasione [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=705212566]Skatowany mały psiak,stracił wzrok nie nadzieję (705212566) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
ja nie zapomniałam - zaraz po weekendzie wznowię mu allegro bo się właśnie skończyło
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
Selenga replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
jeśli by ktoś mógł ze mną pojechać, to ja mogę malucha przewieźć albo żeby przy odbiorze malca był ktoś, kto go zapakuje do kontenerka ja jestem mało sprawna i nie bardzo sobie z tym poradzę, ale za kierowcę mogę robić -
Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...
Selenga replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mam pytania - czy Moon wygląda już choć trochę lepiej? - czy jeśli tak, to jest jakaś szansa na aktualne zdjęcie, chociaż jedno? Chodzi mi o materiał do cegiełek - jeśli ktoś dostanie zdjęcie, na którym będzie widać, że stan psa się poprawia, to będzie bardziej dowartościowany i chętniej zajrzy na kolejne cegiełkowe allegro Oczywiście jeśli nie ma szans, to trudno - coś wymyślę -
Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...
Selenga replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dane kupujących masz na bieżąco w zakładce sprzedane możesz też poczekać aż ci allegro wyśle maila o zakończeniu aukcji - w tym mailu od razu dostaniesz listę z danymi jakby co to pisz na PW -pomogę cegiełki macie? mogę zrobić jakieś ładne zdjęcia z podziękowaniem jakby było potrzeba -
Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...
Selenga replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
prowadzę aukcje cegiełkowe na psy z Boguszyc i mogę powiedzieć, że to dość łatwo sprawdzić - na bieżąco są podawane ogłaszającemu dane kupujących cegiełki, robię listę z nickami i nazwiskami, wysyłam do fundacji a fundacja mi wypisuje ze swoich wyciągów bankowych kto z tej list nie zapłacił (takich osób jest bardzo bardzo mało i nigdy nie kupują więcej niż 1 cegiełkę). Fundacja na wyciągu ma nazwisko kupującego, ja też mam to nazxwisko w rozliczeniu aukcji, więc łatwo wszystko sprawdzić -
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
Selenga replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
Mała ma wzięcie na allegro - jeszcze nie minęła doba a już ją obejrzało 60 osób i ma jednego obserwatora -
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
Selenga replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
allegro dla suni, full wyróżnione [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=702059496]Psie dziecko, malutka sunia wyrzucona w worku (702059496) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
Selenga replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
Delph, możesz mi podesłać dane kontaktowe? Potrzebuję do allegro