-
Posts
6679 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selenga
-
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
Selenga replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Muki nie jest w lecznicy na SGGW, jest w prywatnym domu, pod opieką wolontariuszy-studentów weterynarii Aukcja będzie wznowiona, tylko żeby zrobić ją w wersji komercyjnej ja już nie wyrabiam, a rejestracja fundacji na allegro jeszcze trwa. -
[quote name='eliza_sk']Ale w jakim tonie mam do niej napisać - ona ma dostęp do tańszego źródła tych opatrunków, czy zostały jej po jakimś zwierzaku ? [/QUOTE] Mysza chyba pracuje w firmie, która jest dystrybutorem tych opatrunków (tak mi się przynajmniej wydaje) i na dogo pomaga wysyłając je za darmo. Napisz do niej PW, że dostałaś info, że ona może pomóc w sprawie kota obdartego ze skóry i podaj jej link do wątku - to wystarczy. Oczywiście możesz napisać, że prosisz o pomoc w zdobyciu tych opatrunków, ale mysza zawsze jak widzi taką bidę to oferuje pomoc.
-
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Selenga replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no, ja miałam taką właśnie przerażoną na tymczasie - 3 miesiące zajęło wyprowadzenie jej na ludzi, a teraz jeździ z nową pańcią po Europie i nic ją nie rusza :) drugi tymczasowy strachulec, który nie wychodził z budy przez 5 miesięcy, u mnie w domu od razu po wyjściu z kontenera zrobił się odważny, a teraz obszczekuje wszystkich na spacerze ale niestety do mnie na tymczas Opera jest za duża :( -
Cioteczki - troszkę optymizmu :) Mam w domu koteczkę, która w wypadku straciła łapkę, oko i ząbki - pewnie bezpośrednio po wypadku wyglądała nie lepiej od Trojki Teraz jest słodką radosną kocinką, rozrabiającą z drugą moją kotką i nic jej nie przeszkadza, ani brak łapki, ani brak oka, nawet brak ząbków jej nie przeszkadza w podjadaniu suchej karmy Zobaczycie, że Trojka też będzie wspaniałą, wesołą koteczką - zapomni o wszystkich złych rzeczach, które ją spotkały. Eliza - napisz do myszy_1 - myślę, że specjalne opatrunki żelowe bardzo się przydadzą na gojenie tej wielkiej rany. Mysza już wielokrotnie pomagała w takich przypadkach i skutki użycia tych opatrunków były rewelacyjne, poza tym to znacznie obniży koszty leczenia :) A jakby na cokolwiek brakowało wam kasy to pisz do mnie na PW - nie zawsze daję radę poczytać wszystkie zaznaczone wątki
-
Przepiękny Koko szuka nowej rodziny - potrzebna pomoc w ogłaszaniu
Selenga replied to Selenga's topic in Już w nowym domu
no to sobie skoczymy na początek, tak na wszelki wypadek -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Selenga replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
1. jak duża jest Opera? ile mniej więcej może ważyć? 2. może warto ją zapisać w kolejkę do Donki? http://www.dogomania.pl/threads/129998-Tymczasowy-dom-pA-atny -
Przepiękny Koko szuka nowej rodziny - potrzebna pomoc w ogłaszaniu
Selenga replied to Selenga's topic in Już w nowym domu
podrzucimy, chociaż nik do nas nie zagląda ale może chociaz ogłoszenia ludzie czytają -
[quote name='darunia-puma']Selenga kochana cioteczko za jakiś miesiąc będę miała sklep zxoologiczny i będę potrzebowała stronkę internetową to może mogłabyś mi pomóc i ją stworzyć jako sklep internetowy ( na dogo dla was oczywiście same promocje) a pieniążki a może tylko część ( do przemyślenia dla Ciebie) poszłaby na biedne psy....proszę przemyśl sprawę pozdrawiam Gonia kochana uciekam na wasz wątek[/QUOTE] Daj znać na PW albo maila jak będziesz potrzebowała mieć ten sklep to ustalimy co i jak. Muszę wiedzieć sporo szczegółów, żeby było dobrze zrobione :)
-
[quote name='gonia66']Jejuu..ta moja cioteczka Selenga to aż mnie zawstydza naprawdę....DZiękuje kochan, ze juz tu jesteś....słow tylko "powiedziałam"..a kochany Anioł Selenga- juz tu jest...No wiec tak...fundację prowadzi Biafra- ktora pilotuje leczenie Lusi i jest Jej Aniołem...nie wiem jak to sie robi..czyli, ze Biafra musialaby miec konto swoje-tzn firmowe na Allegro- tak??A nie moze byc tak, ze ja np wystawiam ze swojego konta ale namiary na konto fundacji???Cos mi sie widzi- ze nie..nie wiem czy Biafra ma konto na Allegro- musze zapytać..a czy potem trudno jest skopiowac taki szablon??Ja kompletnie zielona jestem w te klocki..a to byloby super, gdyz Biafra naprawde nie ma czasu i taki gotowy szablon znacznie ulatwilby sprawe...TO w takim razie, jesli mozesz- rob Selengo szablon a ja bede sie kontaktowala z Biafra- choc mozliwe, ze tu dzis wejdzie napisac co u Lusi i napisze sama jak jest z tym kontem:) Ale ja juz bardzo bardzo, bardzo dziekuje za odzew..JESTES KOCHANA:d[/QUOTE] No niestety założenie konta fundacji na allegro nie jest takie proste. Trzeba zebrać i wysłać dokumenty, zarejestrować się, zrobić odpowiednią stronę informacyjną. Może coś źle zrozumiałam, ale wydawało mi się, że gdzies jest informacja, że fundacja ma konto i na tym koncie trzeba zrobić allegro. Można zrobić na moim koncie, ale sama wiesz jak to się może skończyć...
-
goniu już jestem kto prowadzi konto fundacji na allegro? najlepiej by było żeby aukcja była z konta fundacji, zwłaszcza, że moje konto pewnie będzie na razie obserwowane mogę przygotować szablon i wtedy tylko osoba od prowadzenia tamtego konta by to skopiowała
-
[quote name='xmartix']ale piękne allegro czemu ja tak nie umiem :([/QUOTE] Nie martw się kochana, nie musisz umieć :glaszcze: To jest po prostu mój zawód - robię strony internetowe i grafikę, poza tym mam własny serwer gdzie mogę umieszczać zdjęcia i co tylko chcę
-
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Selenga replied to red's topic in Już w nowym domu
kolejny raz wznowione allegro - uaktualniony tekst [URL]http://www.allegro.pl/item834156770_czlowiek_odebral_mu_wzrok_czy_da_mu_dom.html[/URL] -
Pitbull PAKO ma WSPANIAŁY DOM, czyli ... DT zmieniło się w DS!!!
Selenga replied to agnieszka32's topic in Już w nowym domu
obiecane banerki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/143915-Pitbull-PAKO-juA-bezpieczny-zawiodA-o-go-DT-szuka-prawdziwie-kochajAE-cych-ludzi"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/pako.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/143915-Pitbull-PAKO-juA-bezpieczny-zawiodA-o-go-DT-szuka-prawdziwie-kochajAE-cych-ludzi"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/pako2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/143915-Pitbull-PAKO-juA-bezpieczny-zawiodA-o-go-DT-szuka-prawdziwie-kochajAE-cych-ludzi"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/pako3.jpg[/IMG][/URL] -
Przepiękny Koko szuka nowej rodziny - potrzebna pomoc w ogłaszaniu
Selenga replied to Selenga's topic in Już w nowym domu
hop siup na górę może któraś cioteczka szuka takiego cudnego piesa... -
[B]Allegro dla Mukiego - full wypas[/B] [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=834138892[/URL]
-
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
Selenga replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[quote name='kicius']Witam wszystkich. Jestem tu nowa,nie bardzo wiem jak się tu poruszać,więc proszę przymykać oko;) Jestem tu ze względu na Mukiego,śledzę wszystko co się dziejej tutaj i oczywiście na KUNDELKU. Martwie się,że nie ma nowych wiadomości:( Mam pytanie,czy jest już ktoś chętny na adopcję Mukiego?[/QUOTE] Teraz nowe wiadomości nie będą się pojawiały tak często jak dotąd, bo zmiany w jego stanie zdrowia będą zachodziły wolniej :) Poparzona, martwa skóra powoli odpada, tym wolniej, ze lekarze zdecydowali, że nie będą jej zdejmować operacyjnie tylko pozwolą na samoczynne odpadanie - tak jest lepiej, bo skóra odpada a jednocześnie pod spodem trwa ziarninowanie. Ale to długi proces i na dobrą sprawę codziennie można napisać to samo. Muki jest pod bardzo dobrą opieką, konsultowany jest przez najlepszych specjalistów, dostaje najlepsze możliwe leki, więc wszystko jest na dobrej drodze. Pan Janusz na pewno poinformuje o wszystkich zmianach i postępach Mukiego, więc nie martwcie się cioteczki chwilowym brakiem informacji. Pan Janusz dostał kilka zgłoszeń od osób chętnych adoptować Mukiego, ale na razie to jeszcze dość daleka przyszłość, bo Muki musi być pod całodobową fachową opieką. -
Przepiękny Koko szuka nowej rodziny - potrzebna pomoc w ogłaszaniu
Selenga replied to Selenga's topic in Już w nowym domu
[quote name='eski']Mam co chcę ? Wow !!! :) Zapamiętam to sobie :)[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu: -
Przepiękny Koko szuka nowej rodziny - potrzebna pomoc w ogłaszaniu
Selenga replied to Selenga's topic in Już w nowym domu
Kochana! Masz u mnie co chcesz :D Dzięki ogromne Czy z tą aktywacją coś trzeba robić czy tylko czekać? Płaciłaś za coś? Próbowałaś kliknąć 2 razy na przycisk "edytuj post"? Bo ja tak wchodzę do edycji -
[quote name='Renata5']Widocznie za słaba w "gębie" jesteś:cool3:.Kamyś jak chwycił w pyszczek,jak walnął o ziemię,to pewnie miska się w trąbkę zwinęła.Umiesz tak?:eviltong::diabloti:[/QUOTE] :megagrin: Z tego co mi mówiła Moria, to Kamyś duuuużo potrafi.... Trzeba mu zmienić tekst w ogłoszeniach, bo jak go ktoś nieprzygotowany weźmie, to szybko wróci do schronu...
-
Przepiękny Koko szuka nowej rodziny - potrzebna pomoc w ogłaszaniu
Selenga replied to Selenga's topic in Już w nowym domu
ja też hopnę mam konto tylko na allegro i tam ogłoszenie już ma ale potrzeba więcej - musi znaleźć nowy dom... -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
Selenga replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']selenga, dlatego nie pisze się "cegiełka" tylko dyplom ;)[/QUOTE] kochana, tam na prawdę nie pracują idioci :) nie chodzi o to jak to się nazywa, tylko do czego służy :) powiedzieli mi dzisiaj, że oni oczywiście rozumieją i czasem przymykają oko, ale nie mogą pozwolić na łamanie regulaminu bo zawsze takie luki mogą wykorzystać kombinatorzy ja ich rozumiem i niestety mają rację dlatego zakładamy konto fundacji na allegro i nie będzie problemu po co kombinować skoro można wszystko zrobić zgodnie z regulaminem? -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
Selenga replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
niestety cioteczki, to nie takie proste :) generalnie KAŻDA cegiełkowa aukcja wystawiona z prywatnego konta narusza regulamin i KAŻDĄ allegro ma prawo usunąć jeśli to przyuważy zwykle się udaje jakoś prześlizgnąć, tych aukcji jest za dużo żeby je skontrolować nasza aukcja wygenerowała jednak taki ruch, że nawet ślepy administrator by to zauważył - zajrzeli co tez się tak dobrze sprzedaje i jak to się mówi "trafiony - zatopiony" i tak dobrze, że jako powód podali tę przesyłkę mailową bo przynajmniej można to poprawić, mogli sie bardziej przyczepić -
[quote name='gonia66']jutro postaram sie zadzwonic do schronu i porozmawiac z kierowniczka i Wam wszystko, czego sie konkretnie dowiem, postaram sie opisać. [/QUOTE] goniu dowiedz się koniecznie jaki on jest duży, ile może ważyć, [B]koniecznie[/B], bardzo cię proszę [QUOTE]czekamy jeszcze na Allegro...[/QUOTE]wybaczcie, nie dałam rady - po skasowaniu przez allegro aukcji Mukiego trzeba było dzisiaj mnóstwo spraw załatwić i odpisać na tony maili z pytaniami...
-
Przepiękny Koko szuka nowej rodziny - potrzebna pomoc w ogłaszaniu
Selenga replied to Selenga's topic in Już w nowym domu
hopniemy na początek, może nas jakaś dobra cioteczka zauważy i pomoże cię ogłaszać ślicznoto....