Onaa
Members-
Posts
26984 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
38
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Onaa
-
jak ten psiak sie musi stresować jak jest tak stale przenoszony w inne miejsce - przecież on potrzebuje spokoju i stabilizacji .... a tam ciagle niepewność to nie jest dobre dla niego problem w tym że on tak daleko Wg mnie jak ktoś tak traktuje niepoważnie psa i to jeszcze takiego biedaka schroniskowego to nie powinien być jego opiekunem . Pies to nie zabawka tylko żywe stworzenie !!!
-
Szczeniak niewidzący z oczopląsem- POMOCY!!!! TOFI ma dom !!!
Onaa replied to amikat's topic in Już w nowym domu
ja też trzymam kciuki ! -
może by faktycznie jakiś bardziej chwytający tytuł wątku zrobić żeby wiecej osób tu przyszło ? a czy jest jakiś banerek Bariego który by można dać do podpisu?
-
serce człowiekowi pęka jak takie nieszczęścia psie widzi :-(, trzymaj sie Malutki dzielnie !
-
ja zrozumiałam że Foksia miała zabrać Mikiego do kundla ostatnio :roll:
-
co tam z Tobą Miki? martwie sie o Ciebie piesku ? Miki miał byc ostatnio w Kundlu - czy bedzie w TV w ten czwartek ?
-
ja nie wiem jak takiego maluszka ślicznego na łańcuchu można trzymać :placz: :-( :placz: polska wieś - ech płakać sie chce i wyć i tyle XXI wiek - technikę i technologię to my może i mamy rozwinietą ale za to nam wrażliwość serc i szacunek dla wszystkich żywych stworzeń maleje. A kiedy psiaczek będzie w Kundel bury i kocury - w ten czwartek ? To mam nadzieję że znajdzie od razu domek .
-
czy piesek jest zdrowy ? a jeśli jest do adopcji to czy ma jakieś ogłoszenia w internecie lub gazecie ?
-
Szczeniak niewidzący z oczopląsem- POMOCY!!!! TOFI ma dom !!!
Onaa replied to amikat's topic in Już w nowym domu
a gdzie teraz przebywa psiaczek - we Wrocławiu ? CZY WIADOMO ILE TAKA DIAGNOSTYKA WE WROCŁAWIU KOSZTUJE ? rozumiem że potem leczenie psiaka -
Kraków-duzy,niewidomy i SZCZESLIWY w swoim raju na ziemi!!!!!
Onaa replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
dalej bez domu ? nadal w schronisku? -
Umierał w schroniskowej budzie-teraz w dt. Za TM
Onaa replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wspaniała opieka Czarodziejko dla biednego Amiczka !!! dobrze że przynajmniej tam u Ciebie ma dobrze :), wcześniej pytałam gdzie piesek aktualnie przebywa, ponieważ myślałam że mogłabym go chociaż bidulka odwiedzić ale łódzkie to troche daleko. mogę troszkę się dołożyć ale tylko troszkę do finansów. -
a czy suczka może już być ogłaszana czy też trzeba poczekać aż bedzie wyleczona , no i czy pod względem jej psychiki już jest w miarę dobrze czy raczej jeszcze potrzeba trochę dla niej trochę czasu i dużo miłości i spokoju ? na początki wątku coś też pisało o wsparciu dla sunieczki ? aktualne ?
-
Gdzieś wcześniej na wątku już pytałam o konto dla Alutki (jako Dogo07), żeby chociaż pare groszy na jej pomoc przesłać ale nie miałam odp. Więc pytam ponownie - jeśli oczywiście taka pomoc jest potrzebna. I jeszcze mizianko dla słodkiej Kruszynki :)
-
Taki milutki psiak z niego - jak to możliwe że on nadal nie ma swojego domciu ?!
-
I jak się ma sprawa tego psiaka ? Tak wszystko tu na wątku ucichło ? Czy to znaczy że jest ok. ?
-
Rozumiem że szukacie dla niej domku. A czy suczka ma jakieś ogłoszenia - w internecie, w prasie ?
-
Umierał w schroniskowej budzie-teraz w dt. Za TM
Onaa replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaznaczam wątek. -
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
Onaa replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
Jakiś czas temu ( jako Dogo07) oferowałam się że wspomogę psiaczka ale byłam chora i dopiero w ost.tygodniu wysłałam na niego pieniężne małe co nieco - idzie pocztą więc jutro może będzie już na koncie. Trzymaj się Psinko ! -
Widać że jest jeszcze trochę porządnych ludzi na tym świecie :) A adopcja Timusia bardzo mnie cieszy !!! Może faktycznie ta kastracja nie jest potrzebna, ewentualnie w nowym domu w miarę potrzeby. Pamietajmy że psinka miała w ostatnich czasach trochę stresów - przecież już raz była adoptowana i potem nadle porzucona. Należy się jej teraz spokój i miłość :) Do domku Timusiu :) P.S. W takim razie wstrzymam się chwilowo z wpłatą na Timusia bo nie wiem czy i ile będzie potrzebna.
-
Aha i dałam ogłoszenia Mikiego (chociaż nie jestem przekonana do takiej formy pomocy psiakowi na ten moment, ale skoro już będzie po operacji to może akurat się przydadzą) na: e-zwierzak petsy (wyróżnione) kupiepsa mojpupil przygarnijzwierzaka. Będę obserwować wątek, może bedzie potrzebna jeszcze jakaś pomoc dla tego milutkiego i biednego psiaczka.