Onaa
Members-
Posts
26986 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
38
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Onaa
-
Rudzik -największy szczęściarz i pieszczoch już w nowym domu!!:)
Onaa replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
Bassety to te smutne psy, tzn. co mają takie smutne oczy ? -
A w ogóle, to gdzie ? skąd ? jak ? :multi: :multi: :multi:
-
[B]Malawaszko, to naprawdę prawda, że Kudłaty odnaleziony ???[/B] [B]Przepraszam, że nie wierzę, ale dziś coś mam nieciekawy dzień :/, a poza tym albo przede wszystkim to było już tyle poszukiwań i zawiedzionych nadziei, i codziennie pytań co z Kudłatym że aż nie mogę uwierzyć :). To pewne, że to ON ?[/B]
-
Rudzik -największy szczęściarz i pieszczoch już w nowym domu!!:)
Onaa replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
No to mnie Sylwia zaskoczyłaś, bo mnie się wydawało, że Rudziczek to taka kruszynka, a tu kawał psiaka jest :lol:. To może on i średni w takim razie. Czyli koszt ok. 300zł. I pewnie jeszcze sprawdzić by się przydało te jego oczki i łapeńki. -
A czy można zrobić psiakowi takie zdjęcia z bliska, czy obecnie to raczej nie możliwe ?
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
Onaa replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nikt się Barankiem nie zainteresował, żadnego telefonu nie było :shake: ? A może jakieś nowe zdjęcia psiaka by się przydały, może mu już te włoski na głowie odrosły, czy jeszcze trzeba poczekać :roll:. -
Rudzik -największy szczęściarz i pieszczoch już w nowym domu!!:)
Onaa replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
Sylwia, mnie się wydaje tak po zdjęciach, że Rudzik to raczej mały piesek. Średni to taki do kolanka raczej, a na takiego to on mi nie wygląda :), ale może się mylę. Irysek, hotelik miał być pod Warszawą, u Astaroth, albo u Megii, tylko nie wiem czy Dziewczyny mają zarezerwowane miejsce na już. Więc i z transportem nie byłoby chyba dużego problemu bo to blisko jest. A jeszcze niedawno do tego krzywego biedulka mało kto zaglądał, a teraz jakie ma psiak powodzenie :lol:. -
Podnoszę Owieczkę do góry !!! A jak z allegro, ma cały czas ?
-
Rudzik -największy szczęściarz i pieszczoch już w nowym domu!!:)
Onaa replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
Irysku, no właśnie podsunęłam Sylwi, żeby na początku wątku umieściła potrzebne info, będzie wtedy jasno widać, ile jest i ile brakuje na wyciągnięcie psiaka ze schroniska. Pieniążków to chyba ma 80zł deklaracji, jak się nie mylę. A potrzeba ok.240-300zł. Właśnie sprawdziłam i na pierwszej stronie pisze ile jest deklaracji, i to już Sylwia wcześniej zrobiła niż to napisałam, ale wtedy tego nie zauważyłam :). -
Rudzik -największy szczęściarz i pieszczoch już w nowym domu!!:)
Onaa replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
Sylwia K, dobrze byłoby podać deklaracje i prośbę o wsparcie na hotelik w pierwszym poście. I podać kwotę jaka jest potrzebna, żeby tego małego uroczego krzywulca wyrwać ze schroniska. Ale to tylko taka moja mała sugestia ;). -
Czauder potrącony z gwożdziowaną łapą WRÓCIŁ DO SCHRONU Z DT MA DOMEK
Onaa replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
To może to, że Czauderek lubi dzieci by podać w ogłoszeniu. Może akurat ktoś będzie szukał pieska dla swojej rodziny :). -
Łódź- Stefan. Nieudana adopcja. Pilnie potrzebny dom
Onaa replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
A czy Justynka nie mogła by zostać dt dla jakiegoś pieska, czy to raczej nie jest możliwe ? -
POMOCY!!!!!! Czy brak jednej łapy to wyrok - Julek zostaje w DT na zawsze
Onaa replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
No tak, ale co innego uzbierać na hotelik 400zł czy więcej a co innego wspomóc dt karmą za 100 zł. Tylko gdzie takiego dt szukać :roll:. -
POMOCY!!!!!! Czy brak jednej łapy to wyrok - Julek zostaje w DT na zawsze
Onaa replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Ale przecież one nie dadzą sobie tam rady :shake:, ale może się mylę. Są razem w jednym boksie ? Ciapuś, widziałaś je tam, wiesz może jak sobie radzą ? A może w allegro pisać i prosić nie tylko o ds, ale też o dt, można by też taki dt wspomóc karmą czy coś. Jedna osoba z dogomanii wpadła na taki dobry pomysł, i poskutkował. Może i tutaj by się udało znaleźć jakieś dt dla tych bidaczków :(. -
POMOCY!!!!!! Czy brak jednej łapy to wyrok - Julek zostaje w DT na zawsze
Onaa replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Czy te biedaczki to mają już rany zagojone czy wymaga to jeszcze jakiegoś leczenia, opatrunków ? -
Łódź- Stefan. Nieudana adopcja. Pilnie potrzebny dom
Onaa replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
Kciuki trzymać mocno. Oby to był Ten dom. -
Rudzik -największy szczęściarz i pieszczoch już w nowym domu!!:)
Onaa replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
Myślałam, że to do Astaroth miał jechał, tam byłoby chyba najtaniej, te 240zł. Ale u Meggi też by miał fajnie. -
Czytałam na wątku Astaroth, że na ten moment ma przestój, a to dlatego, że jeden z psiaków który do niej przyjechał miał kontakt z innym poważnie chorym psiakiem.
-
Ja mam miejsce u Megii ale jestem chyba 4 w kolejce. U ZuziM Rumcajs jest zapisany, widziałam, ale też jest na którymś miejscu. Wszędzie w hotelikach są kolejki. Może jeszcze u Astaroth koło Warszawy. To jest to ketunia co podałaś post niżej.
-
Czauder potrącony z gwożdziowaną łapą WRÓCIŁ DO SCHRONU Z DT MA DOMEK
Onaa replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
On jest naprawdę cudny :loveu:. A czy on lubi dzieci, koty, było to jakoś sprawdzane ? Może nadawałby się jako pies rodzinny :).