-
Posts
23011 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rozi
-
Takie "pomógł" polega na tym, że user w założonym przez siebie wątku może kliknąć guzik "pomógł" w poscie innego usera. Potem w czyimś profilu można obejrzeć, w czym pomógł (pokazują się te punktowane posty).
-
Ja jeszcze może wspomnę o wątku usługowym. Można spróbować zwyczajnie zarobić pieniążki na swojego zwierzaka, to wzbudziłoby chyba mniejszy protest niż sprzedaż przedmiotów.
-
A może możnaby utworzyć [B]dodatkowe forum[/B], na przykład "trudne sytuacje" czy coś w tym rodzaju, i tam osoby, których psy (kotki) znalazły się w impasie, wystawiałyby swoje bazarki? Ja uważam, że taki bazarek powinien prowadzić sam właściciel/opiekun zwierzaka, sam odpowiadałby za wszystko z tym związane.
-
Dodam jeszcze, że jest czasem na Bazarku coś, co mi się bardzo podoba, albo coś, co jest mi potrzebne, i nie kupuję tego, bo wystawione jest przez osobę, która - moim zdaniem - nadużywa Bazarku, czyli prosi o wsparcie dla własnych psów, nawet i tymczasów, chociaż z innych postów widać, że nie ma problemów finansowych.
-
A ja sobie myślę, że "człowiek czujący" czuje rozmaite rzeczy, między innymi czuje też, czy ten ktoś, kto prosi o pomoc, rzeczywiście sobie nie poradzi. Bo trzeba pamiętać, że Dogowy Bazarek to nie kramik, tylko prośba o pomoc. Jeśli się o tym pamięta, to każdy w sobie [SIZE=3][B]wie[/B][/SIZE], czy ma prawo poprosić o wsparcie dobrych ludzi, którzy często ledwie wiążą koniec z końcem walcząc o własne i okoliczne zwierzaki.
-
Podnoszę..........
-
[quote name='xxxx52']Ciagle mnie nurtuje ? kto to jest ta osoba Biedrzycka ? czemu TOZ w-warszawa ja toleruje,i nie przegoni gdzie pieprz rosnie?[/quote] Ciekawa jestem, co Pan Grzegorz zrobiłby z kilkudziesięcioma wyniszczonymi, schorowanymi psami, gdyby TOZ "przegonił" Panią Biedrzycką na przykład miesiąc temu. Emir (z całym szacunkiem) deklaruje opiekę dla dwóch...
-
[quote name='iwop']Też chciałabym zrobic bazarek ale niestety nie mam czasu go pilnowac bo z doskoku jestem na dogo... Czy moge komus przekazać zdjęcia i opis rzeczy żeby zrobił bazarek i go pilnował? Wpłaty bezpośrednio na wasze konto a nie na moje.[/quote] Ja mogę popilnować wcześnie rano i wieczorami. Jeśli chcesz, prześlij mi zdjęcia przedmiotów z opisami i cenami na [email][email protected][/email] Mogę je podpiąć do istniejącego już bazarku [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111400[/url] Albo zrobić nowy.
-
[quote name='kasimaga'][FONT=Arial]Myślę, że interesuje Was stan zdrowia LArgo, czarnego psiaczka. [/FONT] [FONT=Arial]Otóż z dnia na dzień jest lepiej. Jestem na etapie uczenia go załatwiania się na dworze, na spacery jeszcze nie umie chodzić, wystawiam go tylko na ogródek i widzę że już zaczyna sobie po nim chodzić i go obwąchiwać, a na początku stał jak wryty w miejscu, w którym go postawiłam. [/FONT] [FONT=Arial]Grzecznie zje, co mu podam ;), chlipie wodę, połyka antybiotyk.[/FONT] [FONT=Arial]Nockę przesypiamy juz prawie całą ;).[/FONT] [FONT=Arial]Na szczęscie bez kłopotu zgadza się z moimi psami i kotem.[/FONT] [FONT=Arial]90% dnia i nocy przesypia. Muszę go siłą wyciągać z kojca - bo tak się boi - aby wziąć go na ogródek lub na codzienne smarowanie skóry specyfikami od wet.[/FONT] [FONT=Arial]MAgda K[/FONT][/quote] Mnie bardzo interesuje, dziękuję za informacje!
-
To ja pomogę...
-
[quote name='mtf zalesie']dzwonilam do przytuliska i dowiedzialam sie ze jest zawiadomiona tv i gazety i jutro wieczorem bedzie wiadomo kiedy beda w zwiazku z tym nie wiadomo czy beda mieli czas na zajmowanie sie wycieczka,przyjechac mozna,tyle ze w najgorszym razie bedziemy musialy szukac drogi do nowej wsi same ,bo ja znam tylko do przytuliska krezel.tv i gazety podobno zawiadomil pan grzegorz.[/quote] A, no to super. Sprawa będzie nagłośniona, więcej ludzi pomoże, a i kobita się będzie starala, żeby wszystko było jak należy. To ja w takim razie nie jadę, zadzwonię tylko, czy jakaś pomoc potrzebna.
-
Drogie Panie, przestańcie, z łaski swojej, robić dym, bo to się nikomu na nic nie przyda. Pan Grzegorz twierdzi, że warunki u p.Biedrzyckiej są biedne, ale jest karma, psy nie są poniewierane, i należy się od... czepić. Ja tam będę prawdopodobnie w sobotę po południu, zobaczę w czym można pomóc, zawiozę jakieś pościele, bo akurat mi się trafiły. Psy są zdiagnozowane, dostają leki i karmę, które finansuje Organizacja Pana Grzegorza. Zapraszam osoby, posiadające nadmiar energii, do szukania psinom domów, pieniędzy, ewentualnie do bezpośredniej pomocy.
-
Czarnuszek nie otwiera pyska JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!
rozi replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Daj spokój, lepszy dom, gdzie - jak mówisz - pani zadba o psa, niż schronisko! -
W związku z całym zamieszaniem (mam nadzieję, że chwilowym) proponowałabym zbierać pieniądze na poznańskim koncie TOZ, o ile Oddział się zgodzi. Przecież nie zginą te pieniądze i z pewnością Poznań przekaże, kiedy już będzie wiadomo komu. Trzebaby tylko podać w tytule wpłaty, czy ma iść na te 3 pieski, które są w Poznaniu, czy na pozostałe.
-
Podnoszę pieska.......