Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23012
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. [quote name='tomcug']Nie możemy :shake: Tylko cytować można. :roll:[/quote] Dzięki (: No to łaska Boża, bo myślałam, że się ktoś przyczepił do mojej Skarbonki.
  2. Czy możecie edytować swoje posty? Proszę, sprawdźcie. Ja w tej chwili nie mam takiej opcji,, co uniemożliwia mi prowadzenie dwóch wątków w "na rzecz bezdomnych psów" :(
  3. [quote name='plastelina']czy mogłabyś napisać coś więcej na temat sytuacji w schronisku? przez pewien czas jeżdziłam wyprowadzać psy i było wszystko w porządku, ludzie mili, pracownicy sami mówili który pies dawno na dworze nie był itd. później przez pewien czas nie mogłam jeżdzić do schornu,no i teraz w wakcje chciałam zacząć tylko nie wiem czy ktoś mnie jeszcze tam wpości?[/quote] Ja myślę, że pojedź i sama zobaczysz. Tutaj dowiesz się może jakichś nieprzyjemnych rzeczy i nie pojedziesz, i ten piesek, z którym mogłabyś wyjść, będzie siedział bidny za kratami.
  4. Byłam w tym Schronisku po Ola, w lutym, i [B]BYŁO[/B] pięknie. Później, późną wiosną, miałam informacje, że wszystko się zmieniło, odeszli wspaniali ludzie, którzy walczyli o zwierzaki. Żaden prawdziwy miłośnik zwierząt (a tacy Oni byli!) nie odchodzi bez poważnej przyczyny. Musiało się stać coś dużego kalibru.
  5. Dostałam Podziękowania od TOZ, bardzo dziękuję! Będę miała pamiątkę (:
  6. Kiler jest świetny. I biega w klapkach (:
  7. [quote name='fizia']O rany, ale piękna historia!:loveu: [/quote] Jest dokumentacja: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104811[/url] (:
  8. Też pokochałaś przez internet, jak ja Olka (: Tylko że zdjęcie, które ja znalazłam, było sprzed dwóch lat, po drodze przeniesiono schronisko i już krzyżyk był na Olu położony, ale się odnalazł jednak, dzięki Dogomanii zresztą. Znaczy dzięki Tiger.
  9. Podnoszę..........
  10. Żyjemy, żyjemy :) Bardzo nam dobrze razem. Miłości między Hadżarem a Kajtusiem nie będzie, ale jakoś się omijają. Reszta układów prawidłowa.
  11. Wracamy na pierwszą stronę.
  12. [quote name='Zmysł'][IMG]http://images29.fotosik.pl/230/1472ec464a737ac1med.jpg[/IMG][/quote] Negra? Ja jestem (egoistycznie) wdzięczna losowi za to, że stworzenia nie mogą opowiedzieć, co je spotkało, bo chyba nie przestałabym nigdy płakać...
  13. Podnoszę....................
  14. Podnoszę pieska.........
  15. Podnoszę pieska........
  16. Też zrobiłam bazarek, może nie ma z tego dużo pieniędzy, ale jednak ludzie wysyłają, a ja nie mam informacji, czy dotarły... Weronia, spróbuj to jakoś ogarnąć...
  17. Podnoszę Bąbelka.......
  18. Mojej Bubie (labcio) paprało się kiedyś ucho i paprało, lekarstwa pomagały na chwilę i wracało, w końcu wyleczyłam radykalnie Bioparoxem, takim do psiukania na gardło. Nie wiem, co Wasz wet na to, mój powiedział, że OK.
  19. A czy nie możnaby pozwolić na otwieranie bazarków dla zwierząt, które mają swój wątek? Na przykład Gienia L. zakłada wątek, w którym opisuje sytuację swojego zwierzaka, własną sytuację finansową, oraz prosi o pomoc. Kto chce, ten prześle pieniążki, a ktoś inny otworzy bazarek. Czym różni się bezpośredni przelew od bazarku? Jedna i druga pomoc uzyskana jest za pośrednictwem Dogomanii, więc jeśli wprowadza się zakaz bazarkowania na "domne" to i zwykłej prośby o pomoc nie powinno być wolno napisać. Jakieś to nielogiczne jest. Ja tylko cały czas przeciwna jestem otwieraniu bazarków na własne psy (tymczasy też) przez osoby, które "przetracają" potrzebne tym psom pieniądze, to znaczy kupują ekskluzywne, moim zdaniem, przedmioty czy usługi, a potem robią bazarek pisząc, że im nie wystarcza na lekarza czy co tam. Każdy odpowiada za stworzenia, nad którymi opieki się podjął, i można pomóc tylko komuś, kto uczciwie robi wszystko, żeby sobie poradzić. I jeśli ja kupuję np. pojemnik na karmę za 50zł, to nie wyjadę za chwilę z bazarkiem na szczepienie Ola, albo :evil_lol: na samą karmę... I naprawdę nie ma znaczenia, że kupując ten pojemnik pomogłam jakiemuś pieskowi, ponieważ potem, robiąc bazarek, niejako żądam zwrotu tych pieniędzy.
  20. [quote name='Viris']No to następnym razem zacytuj do czego się odnosisz[/quote] A Ty, następnym razem, nie odpowiadaj na post, skierowany do kogoś innego. Chyba, że - wyjątkowo - będziesz wiedziała o co chodzi.
  21. Poczekajmy może na tych moderatorów, którym się chce. Prosimy o projekt nowego regulaminu!!! (:
  22. [quote name='Viris']( A o tym zdjęciu to w ogóle nie wiem o co Ci chodzi).[/quote] O to: [SIZE=5][COLOR=Red][B]To ja zachęcam założyciela wątku jak i inne osoby które nie znają REGULAMINU forum do zapoznania się z nim. Link w podpisie. Zdjęcia max 5 sztuk na post, rozmiar max 640 pikseli!!!! [COLOR=Black][SIZE=2]Nowego nie czytałam, wklej projekt, nie tylko ja poczytam, może jest OK.[/SIZE][/COLOR] [/B][/COLOR][/SIZE]
  23. A ja czytałam. O co chodzi? Zdjęcie jakieś Ci wkleiłam za duże? Mam 50 lat i cholernie mało czasu na nauki, może nie umiałam zmniejszyć, cieszę się, że w ogóle udało mi się wkleić. Pozdrawiam.
  24. Dziś też podnoszę...
  25. [quote name='Margo05']IA może wyjściem byłoby wpisanie do regulaminu, że forum dogomanii nie odpowiada za to kto wystawia bazarki oraz za ich przebieg, a każdy dogomaniak robi to na własne ryzyko? I w razie oszustwa sam musi dochodzić swoich praw? [/quote] :roflt: Margo, kochana, czytałaś Ty w ogóle ten regulamin?
×
×
  • Create New...