-
Posts
8628 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gameta
-
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
gameta replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
może trzeba z tym Panem pogadać ? :mad: ;) -
Szarik za TM, odszedł tak jak żył - cichutko...
gameta replied to pinkmoon's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:( i10 znaków -
[quote name='Nikaragua']Dziękuję wszystkim :) przekazałam sąsiadce, wybierze się do weta[/QUOTE] tylko nam potem powiedz co wyszło :) Ech prasowanie... Ja prasowałam co niedziela 10 koszul, żeby jeden złamas miał w czym do pracy chodzić i na swoje spotkania po pracy. Odkąd żyję bez niego (a będzie już lat parę) żelazko dotknęłam dwa razy - żeby koszulę na chrzest młodemu uprasować i sobie bluzkę. Mam prasowstręt ;)
-
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
gameta replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Magdola, dajcie jej jeszcze trochę czasu, skoro nie cierpi a z zastrzykami funkcjonuje normalnie, to poczekajcie. Jeśli zacznie cierpieć wiesz co robić. Biedna Mała :( -
Sybel, no cóż, teraz już za późno na ucieczkę ;) Możesz się smarować dalej, ale to i tak guzik zmieni. I nie nakręcaj się, że po ciąży będzie strasznie wyglądało, bo to też cecha osobnicza i jednej się brzuch pięknie wciągnie a drugiej nie ... Nie masz przyjemniejszych tematów do rozważań? Poczytaj sobie "Polkę" Gretkowskiej, cudowna lektura na ten czas, poczytaj sobie wogóle, bo potem to zapomnij, że bedziesz mieć siły/czas ;)
-
[quote name='Nikaragua']Mam pytanie od mojej sąsiadki do doświadczonych cioteczek: Sąsiadka ma starszego , średniej wielkości psa (ok 15 lat, jest u niej od szczeniaka). Pies raczej grzeczny, nigdy nic nie niszczył, nie szczekał w domu, ładnie dogaduje się z innymi psami, niekastrowany (ale i niedopuszczany do suk). Nigdy nie chorował. Na spacerach żywotny, biega, nikt by nie powiedział, ze to nie młody już pies. Ale ostatnio zmienił się bardzo i zaczął niszczyć, gryźć w domu rożne rzeczy. Sąsiadka się martwi i nie wie co robić. Miałyście kiedyś do czynienia z podobna sytuacją? Jak im pomóc? Dodam, ze sytuacja domowa się nie zmieniła (nikt np się nie wyprowadził) Niech idzie do weta na przegląd zębów - prawdopodobnie pies cierpi na ból zęba/ów, może kamien jest przerośnięty. Powinno przejść po zabiegu czyszczenia ewentualnie po usunięciu bolącego zęba. I to jest ta najbardziej prawdopodobna przyczyna. Jesli nie, to próbować z kongiem, może mu się nudzi. W tym wieku pies też może "zdziecinnieć" i może go frustrować że niedowidzi czy że głuchnie... Może go też męczyć zgaga, takich starczych dolegliwości powodujących dewastowanie przedmiotów może być sporo...
-
Campari sunia zabrana od czarodziejki za TM
gameta replied to czarna anda's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
noooooo od razu wyszla jej natura dzikiego psa - widać, że szarżuje ;) -
słuchajcie, potrzebuję pilnie kogoś od adopcji malamutów - znacie jakieś dziewczyny stamtąd?
-
Chora suczka Kula - na łańcuchu ze szczeniakami - już w DS
gameta replied to koelka's topic in Już w nowym domu
jaka to fundacja ? -
Gratulacje!!!!!!! No to która teraz ?
-
Ja na po porodzie kupiłam sobie te: [URL]http://www.medycynanaturalna.pl/6,27,194,molimed_midi_classic_wkladki_dla_kobiet_30szt.html[/URL] czyli molimed midi - 33x12cm, 500ml chłonnosci i powiem wam, że były rewelacyjne, no ale ja ponad 24 godziny plackiem po cc i wtedy i tak bez niczego na pooperacyjnej a potem to już bardzo mało ze mnie leciało - jak porządny okres i tyle. I wlaśnie na te pierwsze okresy po ciąży mi się przydały jeszcze, bo mi 3/4 paczki zostało :) A podkłady chłonne były genialne jako przewijaki w miejscach publicznych :) Sybel, dla dziecia koniecznie nożyczki do obcinania pazurków do szpitala :)
-
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
gameta replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
może jądra nie były wielkie ;) Ja też się bardzo cieszę :) Może przestanie sikać po domu... -
[quote name='sylwija']a o którego się stara? a o takiego: http://www.adopcjemalamutow.pl/doku.php?id=pl:malamuty.do.adopcji:bako BTW osobiście bardzo nie przepadam za pociągowymi psami i nie mam o nich wysokiego mniemania. Ba, uważam nawet że to te głupsze z puli wszystkich psów. Będę świnia, chyba najgłupsze - bo wyją, ciągną i niczego nie chcą robić ;)