Jump to content
Dogomania

gameta

Members
  • Posts

    8628
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gameta

  1. [quote name='andzia69']hmmm...np jak już o tych drzwiach...to się tak zastanowywuję czy to wypowiedzenie jest aktualne:diabloti: czy to tylko zmyłka była:razz: jakos takie mnie myśli chodzą po głowie...bo tak nagle, z buta dostali wypowiedzenie? i do tego szybko w czasie świateczno-noworocznych zmasowanych ataków na pocztę dotarło aż do Szczecina:razz: ciekawa jestem czy ten pan własciciel ma dar jasnowidzenia i wiedział gdzie szukać Liryki?[/quote] Wiesz co, mnie też to przebiegło przez głowę - prawie jak u Dickensa, śnieg, mróz, głód i bida :evil_lol: Może telefonicznie to załatwił :roll: Ale z drugiej strony, jak miała być ta przeprowadzka na cito, to te drzwi by musiały chyba DHLem śmignąć, żeby były na czas :evil_lol: Z innej beczki - co u Erki? Potrzeba jej czegoś ?
  2. Do góry - tymczasu szukamy !
  3. Brak kondycji ma biedak, ale jeszcze trochę i mu się polepszy ;)
  4. Może się powtarzam, ale SMUTAS DO DOMU !!!
  5. Dorotko, co przyniósł nowy dzionek? Jak się czujesz ?
  6. Dobre i to. A Tenor też znajdzie swojego człowieka ;)
  7. [quote name='Soema']I wiadomo coś...?:roll:[/quote] Ja też jesem ciekawa :roll: przerwijcie tą ciszę :cool3:
  8. [quote name='ulvhedinn']Babcia bidna, ale przynajmniej nie wymiotuje ;) za to nasikała na stół u weta :evil_lol: i usiłowałago chapnąć w palec.....[/quote] Uffff, dobry objaw, bo jak przeczytałam w pracy, że jest źle, to myślałam, że w domu będą czekały złe wieści... A tu proszę - dobre objawy :multi:
  9. Tak Maupa, to TA Izys... Niech Rufusowa decyduje, co dalej, bo my tu sobie gadu gadu, ale chodzi o dobro Mamby i dlatego niech głównie ona się wypowie...
  10. [quote name='Negri']Tak królik do adopcji nawet ma własny wątek zrobiony przez ulv[/quote] To wrzućcie tu jego linka - może ktoś przy okazji się załapie - na "inne" mało kto wchodzi :)
  11. Dobra, dziewczyny, rzućcie okiem - może ktoś ma pomysła? : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pilne-onka-elena-rana-na-ranie-potrzebny-dt-130034/#post11672882[/URL]
  12. :turn-l:[quote name='an1a']Zostałam pominięta :([/quote] Może jeszcze przyjdzie na Ciebie kolej :glaszcze: Przepraszam - nie mogłam się powstrzymać :evil_lol: Swoją drogą, pewnie biedna Rufusowa też dostała i się martwi :roll: Edit: przy okazji zamieszania, wpadnijcie tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pilne-onka-elena-rana-na-ranie-potrzebny-dt-130034/#post11672882[/URL] Może znajdzie się jakiś DT...
  13. Halbina, dobre i to - może ktoś go wypatrzy :razz:
  14. Hmmm, ale dla takiego cuda to tylko dom ze złotymi klamkami :p
  15. Andzia, ale ja poważnie - bo jak pytam co u Erki to tylko zawkowe "oki" słyszę :evil_lol:
  16. Wierzę, że znajdą kochające domki :loveu:
  17. A królik też do adopcji ? :roll: No dobra, a suni szukamy DS ?
  18. [quote name='Neigh']Hihihi ja to nawet list dostałam:-). Też zatytułowany "ty", a powinno być "szanowna pani":-). Tak czy siak Gusia ma rację, dyskusja z tym głupolem równa sie zniżaniem do jej poziomu. Może zmądrzeje, jak dorośnie....[/quote] Ha nie ty jedna dostałaś list :evil_lol: Ja też, ale stwierdziłam, że laska ma nie teges z głową i nie będę podtrzymywać kontaktu :evil_lol: Uch, chyba nie znajdzie tu nikogo do dłuższej korespondencji :evil_lol: Warto też zgłosić ją modom, jako trola i za łamanie regulaminu Dogo
  19. [quote name='andzia69']ona jest tylko na zbiorczym wątku dzierżoniowskich bied:-( poproszę, żeby coś o niej napisały...[/quote] A linka dasz ?
  20. Idusiek, wpisz w temat, że szukamy DT :roll:
  21. Weszka no to :multi: :laola::bigcool::sweetCyb::cunao::cool2: A dla Ciebie: :calus::Rose::modla: Nie smuć się, szybko znajdzie się bida, która jeszcze bardziej będzie Cię potrzebować :evil_lol:
  22. Franio do domu ! Sio !:eviltong:
×
×
  • Create New...