-
Posts
8628 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gameta
-
Ostrowskie teriery błagają o pomoc...- POMOCY W OGŁOSZENIACH !
gameta replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
co dziś słychać dobrego ? -
I nastała cisza. Ja bym nie płaciła - Wanilka i tak będzie siedzieć aż do zdjęcia szwów w schronie. Po ich zdjęciu przejdzie pod jurysdykcję kierownika schroniska bezapelacyjnie i wtedy ktoś powinien jechać najnormalniej w świecie ją adoptować. Jeżeli teraz ulegniecie to przyjdzie taki moment, że każdy chory pies w schronie będzie opłacany przez datki z dogo a jak nie będzie chętnych to będzie uśpiony. Arko, jakoś jamniczki z gigantycznym guzem nie uśpiono i jakoś ją wydano, pomimo, że chora... To jest zwykły szantaż, który źle rokuje na przyszłość, jeśli mu się poddacie. Suka chow-chow była już pierwszym przykładem szantażu... Wszystko Arko dzięki Tobie...
-
[quote name='Chandler']Czy znasz może jakąś osobę z dogo płci męskiej z 3miasta? Proszę o podrzucenie ewentualnie nicka na pw, a ja napiszę i poproszę o pomoc. Przecież to nie Pałac Kultury, tylko kojec - trzeba dotrzeć do ludzi z 3miasta na dogo. SBD - kiedy będziesz wiedziala, czy kuzyn może pomóc?[/quote] mareksy - on jest pośrednio z dogo, ale aktywnie tu bywa :) I ma swój wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/mis-ma-juz-swoj-ogrod-124424/index50.html[/URL] A budować umie, bo budę sam zrobił :)
-
[quote name='Zbójini']nie no bez przesady , nie mialbym sumienia:razz: trzeba troche pokopać, pomieszac betonu:diabloti: zresztą mógłbym dostać exmisję za taki numer:diabloti:[/quote] Tylko bez numerów proszę ;) Dobrze że exmisję, bo jak byś dostał extradycję to jeszcze samolot byśmy Ci musiały oddać :evil_lol: SBD ja też uważam, że można by to zrobić przy grilu i chóralnych śpiewach :evil_lol:
-
Dziewczyny jak chcecie walczyć na [B]argumenty prawne[/B] to piszcie na PW do E-S... A jak powiecie, że nie zapłacicie to co? Wam nie wyda, ale jak ktoś obcy będzie chciał adoptować ? Też ma zapłacić? To raczej mgliste marzenia pani wet. Jak nie da faktury to powiadomcie urząd skarbowy, w głowie się nie mieści jak można być takim gnojem jak ta wasza "pani wet" :angryy:
-
Zbójini ja się dalej piszę, tylko z dojazem mam problem, bo ja nie mobilna samochodowo :oops: no chyba że damską pomoca gardzisz :cool3:
-
[quote name='Dorothy'] Powiedzcie że będzie dobrze... strasznie sie martwie :-(:-( :-( Dorotko, oczywiście, że będzie dobrze :) Nic się nie martw, ona ma ostatnio gorsze chwile, ale to nie znaczy wcale najgorszego - ot, pogoda nas dobija a co dopiero starszego psiaka :roll: Z wątrobą to tak jest u poschroniskowych psów, że często jest powiększona - lata złego żywienia :-(. Słonko poczekajmy na wyniki badań - i nie waż się mieć czarnych myśli - masz wizualizować pozytywnie :) Przytulam Cię mocno :calus:
-
Wrocław. 17 letnia maleńka suczka! BABCIUNIA MA DOMEK !!!
gameta replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Ulv :loveu: może ty byś sikające babsko w transporterze do weta nosiła? :roll: Daj jutro znać co z tym moim przelewem bo mam jeszcze 20zł z bazarku :) a w ciemno nie chcę "lać" :roll: -
Wrocław. 17 letnia maleńka suczka! BABCIUNIA MA DOMEK !!!
gameta replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[quote name='ulvhedinn']Rano jeszcze nie było na koncie :shake: ...a na relację od weta to ja nie wiem, czy cioteczki zasłużyły, bo ich nie widać (poza Gametą ;)).... :diabloti:[/quote] Ulv sprawdź, bo powinny być dzisiaj :roll: I dawaj tą relację :mad: Cioteczki latają po dogo i szukają tymczasów dla innych staruszków: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/razem-maja-24-lata-12-latkowie-umieraja-w-schronie-walczyc-czy-pozwolic-odejsc-131115/[/URL] -
Wrocław. 17 letnia maleńka suczka! BABCIUNIA MA DOMEK !!!
gameta replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Ulv, a moje 110zł nie doszło :roll: ? Jak badania ? -
Dziewczyny, strasznie się cieszę :multi: i tyle na razie mogę...:cool1:
-
Oj tam, nie całonocny, nawet do trzeciej nie dotarłam - choć niewiele zabrakło :evil_lol: Słuchajcie ogłaszamy gdzieś nasze staruszki ?
-
Pytanie do brązowej - ogłaszata go gdzieś ?
-
No dobra, to mam jeszcze coś - z trochę innej beczki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/razem-maja-24-lata-12-latkowie-umieraja-w-schronie-walczyc-czy-pozwolic-odejsc-131115/[/URL] Może ktoś ma tymczas dla (dla odmiany) małego staruszka ? Rady na wątku potrzebne i mile widziane :cool3:
-
RAZEM MAJĄ 24 LATA- 1 za TM (był chory), 2 za TM
gameta replied to jusstyna85's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jezu, dziewczyny, nie mogę wziąć samca :shake: Mój Koks by go rozniósł... Niech to, idę szukać dalej pomocy... jak coś wymyślę zaraz dam znać... -
[quote name='sleepingbyday']lliczebna przewaga mogłaby sprawić, że to zbójini będzie wykorzystany...:roll:[/quote] :roflt::roflt::roflt: No dobra koniec śmiechów - mówiłam, że Zbójini wymyśli :p Ja żadnego TZ na podorędziu nie mam w ramach sił roboczych, ale mogę własne siły robocze zaprzęgnąć do roboty - może z Koss się zabiorę do tego Straszyna :roll: ?
-
[quote name='sleepingbyday']o jeza, pisac do zbójini?[/quote] Pisz, może coś mu przyjdzie do głowy - nie zje :)
-
SBD cholera no... Może spróbuj podesłać info na PW do Zbójini (zabije mnie jak się dowie, że ja kazałam, ale co mi tam :diabloti:) On ma dwa onki i bierze udział w aktywnym ratowaniu - może coś pomoże...