Jump to content
Dogomania

gameta

Members
  • Posts

    8628
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gameta

  1. agatkia ale jest coś nie tak z tymi banerkami - jakby przesunięte... "drastyczne" prowadzą do onka, saba do drastycznych... umiesz to poprawić ???
  2. Załóż Mareksy, będziesz spał spokojnie ;) A co mieli nie ogolić ? :evil_lol: Ehhh, przecież ma ciepełko :)
  3. Mareksy, narazie jest otempiała i na środkach przeciw bólowych. Nie wiem czy ją uplinujesz w nocy - jak zacznie się wylizywać to z szwów może nic nie zostać :shake:
  4. I nastała cisza. Ja bym nie płaciła - Wanilka i tak będzie siedzieć aż do zdjęcia szwów w schronie. Po ich zdjęciu przejdzie pod jurysdykcję kierownika schroniska bezapelacyjnie i wtedy ktoś powinien jechać najnormalniej w świecie ją adoptować. Jeżeli teraz ulegniecie to przyjdzie taki moment, że każdy chory pies w schronie będzie opłacany przez datki z dogo a jak nie będzie chętnych to będzie uśpiony. Arko, jakoś jamniczki z gigantycznym guzem nie uśpiono i jakoś ją wydano, pomimo, że chora... To jest zwykły szantaż, który źle rokuje na przyszłość, jeśli mu się poddacie. Suka chow-chow była już pierwszym przykładem szantażu... Wszystko Arko dzięki Tobie...
  5. Hmmm, chciałam sprawdzić, czy Liryka bywa na Dogo - tak z babskiej ciekawości, ale tyle piszemy, że nie mogę się dogrzebać na wątku :evil_lol: Ale o drzwi jej pytać nie będę :shake:
  6. [quote name='Chandler']Czy znasz może jakąś osobę z dogo płci męskiej z 3miasta? Proszę o podrzucenie ewentualnie nicka na pw, a ja napiszę i poproszę o pomoc. Przecież to nie Pałac Kultury, tylko kojec - trzeba dotrzeć do ludzi z 3miasta na dogo. SBD - kiedy będziesz wiedziala, czy kuzyn może pomóc?[/quote] mareksy - on jest pośrednio z dogo, ale aktywnie tu bywa :) I ma swój wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/mis-ma-juz-swoj-ogrod-124424/index50.html[/URL] A budować umie, bo budę sam zrobił :)
  7. [quote name='Zbójini']nie no bez przesady , nie mialbym sumienia:razz: trzeba troche pokopać, pomieszac betonu:diabloti: zresztą mógłbym dostać exmisję za taki numer:diabloti:[/quote] Tylko bez numerów proszę ;) Dobrze że exmisję, bo jak byś dostał extradycję to jeszcze samolot byśmy Ci musiały oddać :evil_lol: SBD ja też uważam, że można by to zrobić przy grilu i chóralnych śpiewach :evil_lol:
  8. Dziewczyny jak chcecie walczyć na [B]argumenty prawne[/B] to piszcie na PW do E-S... A jak powiecie, że nie zapłacicie to co? Wam nie wyda, ale jak ktoś obcy będzie chciał adoptować ? Też ma zapłacić? To raczej mgliste marzenia pani wet. Jak nie da faktury to powiadomcie urząd skarbowy, w głowie się nie mieści jak można być takim gnojem jak ta wasza "pani wet" :angryy:
  9. [quote name='andzia69']bardzo dziekujemy:loveu::loveu::loveu: i dla każdego, kto jeszcze tu zaglada i o nas pamieta!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] A dziękuję, dziękuję - a jak drzwi :razz: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. Bo Inga jest przepiękna :) Trzeba jej najlepszego domu na świecie - czy na przyklejone trzyłapki już ją dałaś ?
  11. Zbójini ja się dalej piszę, tylko z dojazem mam problem, bo ja nie mobilna samochodowo :oops: no chyba że damską pomoca gardzisz :cool3:
  12. [quote name='Dorothy'] Powiedzcie że będzie dobrze... strasznie sie martwie :-(:-( :-( Dorotko, oczywiście, że będzie dobrze :) Nic się nie martw, ona ma ostatnio gorsze chwile, ale to nie znaczy wcale najgorszego - ot, pogoda nas dobija a co dopiero starszego psiaka :roll: Z wątrobą to tak jest u poschroniskowych psów, że często jest powiększona - lata złego żywienia :-(. Słonko poczekajmy na wyniki badań - i nie waż się mieć czarnych myśli - masz wizualizować pozytywnie :) Przytulam Cię mocno :calus:
  13. Ulv :loveu: może ty byś sikające babsko w transporterze do weta nosiła? :roll: Daj jutro znać co z tym moim przelewem bo mam jeszcze 20zł z bazarku :) a w ciemno nie chcę "lać" :roll:
  14. [quote name='ulvhedinn']Rano jeszcze nie było na koncie :shake: ...a na relację od weta to ja nie wiem, czy cioteczki zasłużyły, bo ich nie widać (poza Gametą ;)).... :diabloti:[/quote] Ulv sprawdź, bo powinny być dzisiaj :roll: I dawaj tą relację :mad: Cioteczki latają po dogo i szukają tymczasów dla innych staruszków: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/razem-maja-24-lata-12-latkowie-umieraja-w-schronie-walczyc-czy-pozwolic-odejsc-131115/[/URL]
  15. Ulv, a moje 110zł nie doszło :roll: ? Jak badania ?
  16. Dziewczyny, strasznie się cieszę :multi: i tyle na razie mogę...:cool1:
  17. Oj tam, nie całonocny, nawet do trzeciej nie dotarłam - choć niewiele zabrakło :evil_lol: Słuchajcie ogłaszamy gdzieś nasze staruszki ?
  18. Pytanie do brązowej - ogłaszata go gdzieś ?
  19. No dobra, to mam jeszcze coś - z trochę innej beczki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/razem-maja-24-lata-12-latkowie-umieraja-w-schronie-walczyc-czy-pozwolic-odejsc-131115/[/URL] Może ktoś ma tymczas dla (dla odmiany) małego staruszka ? Rady na wątku potrzebne i mile widziane :cool3:
  20. Jezu, dziewczyny, nie mogę wziąć samca :shake: Mój Koks by go rozniósł... Niech to, idę szukać dalej pomocy... jak coś wymyślę zaraz dam znać...
  21. [quote name='sleepingbyday']lliczebna przewaga mogłaby sprawić, że to zbójini będzie wykorzystany...:roll:[/quote] :roflt::roflt::roflt: No dobra koniec śmiechów - mówiłam, że Zbójini wymyśli :p Ja żadnego TZ na podorędziu nie mam w ramach sił roboczych, ale mogę własne siły robocze zaprzęgnąć do roboty - może z Koss się zabiorę do tego Straszyna :roll: ?
  22. [quote name='sleepingbyday']o jeza, pisac do zbójini?[/quote] Pisz, może coś mu przyjdzie do głowy - nie zje :)
  23. SBD cholera no... Może spróbuj podesłać info na PW do Zbójini (zabije mnie jak się dowie, że ja kazałam, ale co mi tam :diabloti:) On ma dwa onki i bierze udział w aktywnym ratowaniu - może coś pomoże...
×
×
  • Create New...