-
Posts
8628 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gameta
-
W międzyczasie możecie wyoglądać przedwczorajsze fotki Koksa - po roku u mnie :loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/pudel-koks-doczekal-sie-domu-74748/index74.html[/URL]
-
[quote name='Zbójini']chyba trzeba będzie kilka psów przemalować na Larysę to pójdą do domków jak swierze bułeczki:diabloti:[/quote] Ja jestem za :p na cito mam dwie kandydatki :p
-
Smutas, może już byś poszedł do domu ???
-
Czemu tylko one ? A piękna Diana :roll: I czemu nikogo tu nie ma? Jak ja nie wejdę to już nikt :-(
-
Wrocław. 17 letnia maleńka suczka! BABCIUNIA MA DOMEK !!!
gameta replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Hej jak tam staruszka ? -
Ja jestem, ale Dogo ostatnio często nie ma :cool1:
-
Tydzień cudów!Starsza ONKa wróciła do właścicieli!!!:D:D
gameta replied to Zbójini's topic in Już w nowym domu
Na portalu trojmiasto.pl jest ogłoszenie, że zaginęła suczka w okolicach Bysewa 2.02.2009. Zadzwoniłam do tej pani i podałam kontakt do BetBet - mam nadzieję, że szuka właśnie TEJ suni... -
[IMG]http://x.screeny.pl/ga2668/094df75828bfb8b5f5590910/bazarki_i_allegro_029.jpg[/IMG] [IMG]http://x.screeny.pl/ga2668/094df75828bfb8b5f5590930/bazarki_i_allegro_124.jpg[/IMG] [IMG]http://x.screeny.pl/ga2668/094df75828bfb8b5f5590920/bazarki_i_allegro_081.jpg[/IMG]
-
Jamniczka Fryga wyemigrowała nam z Orzechowiec do domku na mazowsze :)
gameta replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zuzanna.psiaki']Ludzie są posrani!!!! Jak bierze jamnika to normalne że będzie się pchał do łóżka , przecież to kanapowce!!!!! A jak jej nie odpowiadało że wchodziła do łóżka mogła zrobić jej legowisko w przedpokoju. Sama mam jamola juz 15 lat i wiem że jamnik = łóżko[/quote] Większość psów = łóżko :cool3: Mój jest dwa razy większy od jamnika (jak nie trzy) i myślisz, że śpi na glebie ? :razz: -
Tydzień cudów!Starsza ONKa wróciła do właścicieli!!!:D:D
gameta replied to Zbójini's topic in Już w nowym domu
[quote name='Betbet']suni kończy się DT mamy sytuację krytyczna[/quote] Betbet jak będzie kenel i karma, to mogę ją przetrzymać u mnie jakiś czas... kenel na wszelki wypadek, bo jak wiesz pracuję a mam Koksa i przynajmniej na początku może być różnie a karma, bo mam straszny dół finansowy... Telefon masz... -
Jamniczka Fryga wyemigrowała nam z Orzechowiec do domku na mazowsze :)
gameta replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Mocno trzymam kciuki za parówkę :loveu: Sio do domku :) -
Zbójini, bo jak wstawisza linka do obcych stron, to na dole pod postem masz takie okienka z ptaszkami i tam musisz odznaczyć dwa środkowe (Pozostałe opcje z ptaszkiem tylko pierwsze ) :)
-
Wrocław. 17 letnia maleńka suczka! BABCIUNIA MA DOMEK !!!
gameta replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Ulv ja czekam na te dobre wieści :) Głupie serwery znów szaleją i wczoraj dostałam się na 5minut, dziś dopiero teraz.. :roll: -
Dorotko, jestem przekonana, że podjęłaś najsłuszniejszą decyzję... Wchodząc tu dziś miałam nadzieję na dobre wieści. Wiem, co czujesz, trzymaj się Słońce! Jej już nie boli, odeszła kochana tak jak nigdy wcześniej. Teraz już bawi się razem z moją Toską i moim Piratem. Sił Ci życzę i przytulam Cię mocno
-
Ostrowskie teriery błagają o pomoc...- POMOCY W OGŁOSZENIACH !
gameta replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']nic ani dobrego.... przybylo kilka szorstkich do schronu....:placz: mam zdjęcia i jak mi sie uda to wstawię... ech ,ciotki opadam z sił, opadam :shake:[/quote] Idusiek ani mi się waż z sił opadać :mad: Dawaj te fotki, będziem oglądać ;) -
Dorotko, zniesiesz Słońce. Im szybiej operacja tym lepiej - nawet jeśli skończy się niepowodzeniem (czego nie zakładam) to skrócisz jej cierpienie o każdy dzień oczekiwania na decyzję. Wiem, że jest Ci ciężko i rozryczałam się tu i teraz, wiem co przechodzisz... Znam ten wyraz oczu psa w takiej chwili, ale tym właśnie jest miłość - odpowiedzialnością za tego, kogo się kocha. Dorotko masz w sobie tą siłę. A my jesteśmy z Tobą. Nikt tu się nie będzie śmiał z modlitw, bo każdy ma swój sposób na ciężkie decyzje - więc niech Ci, którzy się modlą, nie zapomą tej nocy pozawracać głowy św. Franciszkowi :)
-
Dorotko, kiedy operacja? 10% to może mało, ale nie zero... Napisałam "nie martw się" ale usunęłam, bo pogadać to ja sobie tak mogę ale to nic nie da :shake: Cholera jasna no! Jak Ci pomóc ? Nosz k..., ale jestem zła i strasznie mi przykro... Libra się nie da? Jestem za opcją, że się nie da! I tej wersji się będę trzymać :p
-
Jamniczka Fryga wyemigrowała nam z Orzechowiec do domku na mazowsze :)
gameta replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Fajna "parówka" :evil_lol: Pewnie szybciutko znajdzie domek :) W razie "W" mogę dać jej tymczas na jakiś czas :roll: Tyle, że ja w Gdyni :roll: -
[quote name='mareksy']Ja chętnie pomogę, tylko pogoda nie bardzo sprzyja.... :shake: Poza tym, dzisiaj moja suczka miała sterylkę i muszę się nią zaopiekować przez parę dni. Ale może już w piątek, lub sobotę...? :lol: Właśnie sprawdziłem prognozy pogody, nie są za ciekawe....[/quote] Mareksy :Rose: dziękuję :) U mnie w Gdyni już 2 cm na parapecie, na glebie około 5cm i dalej pada :shake: Podobno we czwartek ma być -10 :crazyeye: