Jump to content
Dogomania

gameta

Members
  • Posts

    8628
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gameta

  1. Baaaardzo się cieszę :) Czyli nie masz już "nic" do adopcji ;) ?
  2. [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Aniolki%20gify/aniol_10.gif[/IMG]
  3. Dorotko, chociaż nie piszę cały czas myślę o Tobie i Twoim stadku :) Trzymaj się Słońce ! :loveu:
  4. Cieszę się, że już po... czekam na szczegóły :)
  5. [quote name='wilczek007']sorki że wam przerwe ale czy mi ktos wytłumaczy cóz to znaczy: nie umiem nic wysłać...nie mam zapchanej skrzyni...[LIST=1] [*]...... has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space. [/LIST]?????????????:angryy:.....:-( nie umiem angola:oops:[/quote] Ta osoba, którą wykropkowałaś na początku ma zapchana skrzynkę i nic do niej nie można wysłać :p Problem po "tamtej" stronie :)
  6. Kardusia, ja finansowo jestem zero - miała być premia - nie ma :shake: więc w ten sposób nie pomogę :shake: przykro mi... Mam nadzieję, że ten hodofca nie wpadnie na pomysł mnożenia tych starszych suk :cool1:
  7. o ho ho, to może męża tu znajdę :cool3: Pozdrowienia dla Erki :p O drzwi nie zapytałam tym razem :evil_lol:
  8. [quote name='rita60']gameta rozmawiałam,na ta chwile,najprawdopodobniej dwie sunie młodsza i starsza beda miały domek,ale to dopiero rozstrzygnie sie pod koniec tygodnia. Zostały by jeszcze dwie,było sporo telefonow w ich sprawie,jesli nie znajda sie domki w ciagu tygodnia,bedziemy myslały o twoim tymczasie,chociaz dla jednej z nich/tak na marginesie wielkie dzieki:multi:/bedziemy w kontakcie. Najgorzej bedzie z transportem:shake:ale nie ma przeciez rzeczy niemozliwych:razz:[/quote] Rita zupełnie nie ma rzeczy nie możliwych - zobacz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f521/gdansk-slask-gdansk-srednio-raz-w-miesiacu-127292/index7.html[/URL] W razie "W" damy radę ;)
  9. Zójini, chylę czoła przed Jeepniętymi :mdleje:powiedz im proszę, że są Wielcy i że (jestem przekonana) Siła Wyższa im w paliwie wynagrodzi !!! Znam jednego z "Twoich", mam przyjemność z nim współpracować - świetny człowiek o wielkim sercu, po psa z Dogo jechał przez całą Polskę... Widać, że wspólną pasję dzielą różni ludzie o wielkich sercach :multi:
  10. Rita, pytałaś gdzie trzeba, czy mój tymczas się przyda ? Chcę wiedzieć, czy się szykować, czy jednak nie będę potrzebna... Kilka słów jeszcze - rasę znam, rodzice mają ariedalkę, chowaną od szczeniaka, więc doskonale znam upór i fochy i "nie chce mi się" i "mam inne zdanie na ten temat" :evil_lol: ale pracuję, więc nie mogę być z piesami 24h na dobę. Oceńcie same i dajcie znać. ;)
  11. [quote name='brazowa1']a jaki byl obrazek Zuli? teraz jestem ciekawa.[/quote] W sumie to nie zdążyłam obaczyć, bo w pracy obrazki mi nie działają, a teraz było że skradziony z jakiegoś tam serwisu :evil_lol: Jakiś dowcipniś na serwerze pozmieniał obrazek pod linkiem - znaczy się zamiast obrazka był komunikat. Zula niczemu winna, tylko ten palant, który wsadził cudzy obrazek na powszechny serwer :lol:
  12. [quote name='Rybc!a']Nadal jest w schronisku. Wyczytałam, że Balbina ma 10 lat i jest oddana przez właściciela.[/quote] :wallbash::snipersm::2gunfire::chainsaw::boom:wszystko dla fłaściclea :angryy: To co, dalej szukamy domku ?
  13. Zula, chyba coś nie tak z twoim obrazkiem :evil_lol:
  14. [IMG]http://download1.klimacik.pl/e-gify.com/496.gif[/IMG]
  15. Wcale nie jesteś sama - ja tu jestem :) Tylko nie mam nic do napisania, bo pomóc ni jak nie mogę :shake: A wieści tu masz cudowne :loveu:
  16. [quote name='emilia2280'] Po weekendzie moglabym spiác tylek do bazarku :cool3:[/quote] Spinaj kochana :loveu: I wklej tu linka jak skończysz :) Żeby tylko te skarpety były (39 :cool3:) bo ja teraz w innych nie chodzę, a że mam tylko 5 pat, to muszę prać 2x w tygodniu :mad: Dorotko, odpoczywaj Słońce i sił nabieraj. Czapki nie zając - nie uciekną, najwyżej bliżej wielkanocy sprzedasz je jako ocieplacze na czajnik z herbatą :evil_lol: Pokombinuję w chwili wolnej i może uda mi się jakiś bazarek na Twoje stado wystawić w łikend :)
  17. [quote name='emilia2280'] Ten, kto takie bzdury pisze o Tobie bezimiennie- nie zna Cié, wiéc równie dobrze moze "cmoknác Cié w plecy" :diabloti: Tylko Ci na których nam zalezy, tak naprawde, mogá nas skrzywdzic- nikt inny :cool1:[/quote] Święte słowa Emilio ! A z cmokaniem, to ja bym ostrzej nazwała, gdyby nie to, że na taki rarytas nie zasłużyli :eviltong: Emilia ja chyba kiedyś od Ciebie z bazarku takie super białe skarpety z szarymi piętami i palcami miałam - nie masz więcej? Nie chcesz zrobić bazarku na bidy Dorotki :razz: ?
  18. Dorotko, trzymaj się Skarbie ! Niektórych rzeczy nie da się przewidzieć i same dobre chęci i dobre serducho cudów nie chcą zdziałać :shake: Jak Twój Bobek? Jak córcia ? Dorotko, kochana, jesteś tak bardzo potrzebna, nie łam się, proszę :glaszcze::calus:
  19. Rita ja mogę wziąść jedną na tymczas - i tylko tyle mogę :-( Ale ja jestem w Gdyni...
  20. Żmigród to zowu gdzieś na Śląsku ? Dziewczyny, czemu nie wpisujecie skąd jesteście - łatwiej chyba o pomoc, jak się wie gdzie trzeba pomagać ?
×
×
  • Create New...