Jump to content
Dogomania

gameta

Members
  • Posts

    8628
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gameta

  1. Hmmmm a skąd Mercedes nad MOIM morzem ?? :crazyeye:
  2. Giselle wysłałam Ci pw ;) A teraz: moja wczorajsza radość, że znalazłam dobrą i tanią aptekę internetową była płonna. Po złożeniu zamówienia w niedzielę dziś otrzymałam telefon, że z 15tu zamówionych pozycji mają... jedną :crazyeye: Kazałam im się wy....ć tym ringierem (bo to właśnie mieli). Apteka nazywa się - o ironio- superapteka - śmiało możecie sobie darować zamawianie u nich :cool1: Dziś złożyłam zamówienie w innej aptece - nie ma w ofercie płynów, ale jak już widziałam dostawa płynów w drodze :multi: Cóż, zobaczymy jaki będzie efekt - jak pozytywnie to będziem chwalić :p
  3. Ona jest genialna na tym filmiku :loveu: Dużo zdjęć się nie otwiera :roll:
  4. Baaaaaardzo się cieszę :multi::multi::multi:
  5. Jak by coś już jestem, chociaż "już" to nie jest dobre określenie... Trójmiasto zasypane śniegiem :cool1:
  6. Zulugula jak znajdzie sie transport do mnie (gdańsk lub gdynia) to mogę im dać tymczas na te dwa tygodnie... Spróbuj zapytać Zbójini na pw czy nie jedzie zaraz w te strony. Ja jestem uziemiona teraz w pracy, więc chowając się przed szefem piszę te kilka słów. Odezwę się za dwie godziny...
  7. [quote name='waldi481']A środki przeciwbólowe np.nurofen? E[/quote] Wetem nie jestem, ale nurofen na 100% nie ma paracetamolu tylko ibuprofen, więc myślę, że jak najbardziej :)
  8. [quote name='ARKA']:roll:W tytule watku nawet jest wpisane[B] DT[/B]. Trzeba dac Wanilce szanse na DS. To mloda sunia, ladna i fajna..[/quote] Przecież Wilczek już Ci tłumaczyła, że zaszła pomyłka z pisownią i sunia ma DS - widzisz, jak chodzi dogo? Skąd u ciebie tyle złośliwości i jadu? Tylko, żeby dokopać :shake: Nie dziwię się, że twój wątek westów świeci pustkami...
  9. Waldi: igły, strzykawki, wenflony, zestawy do infuzji powinni sprzedać bez marudzenia. Igły wybierajcie te długie czyli 40mm (jak traficie 50mm to też super). Problem mogą mieć ze sprzedażą kroplówek glucosum (czyli zwykła glukoza) i ringieri (czyli zwykła sól fizjologiczna) - ale to i tak ciężkie i będzie zawyżać wagę paczki :) Z resztą jak powiesz, że to dla wolontariatu odrazu zginie zdziwienie :)
  10. [quote name='Negri']Z tego co widzę to Ulv się nie pochwaliła ze 22 wrednota ją opuszcza :eviltong:[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: jak to opuszcza :crazyeye: Dawaj szczegóły :cool3:
  11. Załamka - tu się przewijają setki psów, tu nie ma szans znaleść mu domku :shake: Brązowa, czemu Sopocka strona schronu jest taka do d....y ?
  12. to kiedy te badania wredoty? Aaaa i tak sobie myślę, że chyba strylką nie będziemy starowiny męczyć :roll: ?
  13. Dziękuję :) tak myślę co z tymi biedakami dalej :roll:
  14. Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt AZYL 58-200 Dzierżoniów ul. Brzegowa 151 BS o/Dzierżoniów : 59 9527 0007 0033 6457 2000 0001 z dopiskiem "na salkę" :-) ps. dane wszelkie w pierwszym poscie :)
  15. Bubu ale szukacie kojca na DT czy domku? Bo na pierwszej jest, że ona nigdy w domku nie była :shake: Czy potrafi że tak powiem się zachować domowo ? To może odstraszać... Próbowałyście pisać do dziewczyn, które mają kojce?
  16. Waldi, Zuzlikowa - witajcie Kochani :loveu: Dopiero się dopchałam na dogo, bo wciąż nie działa :cool1: Szukałam dobrej apteki internetowej z płynami do infuzji i chyba znalazłam - ale muszą mi coś wyjaśnić, więc wiecej info po ich odzewie :)
  17. Wielki szacun odemnie dla tej dziewczyny z Wawy - mało kto by się zachował tak jak ona... Mam nadzieję, ze suczydło przeżyje :roll: taka międzymiejska akcja nie może iść na marne !
  18. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/3-historie-3lapka-inga-tenor-z-rozcieta-glowa-pryma-zdjeta-z-lancucha-128385/"][IMG]http://images35.fotosik.pl/60/4f53dda628e012d8.jpg[/IMG][/URL]
  19. Co u psinki? Czemu tu nie zaglądacie ?
  20. Cóż, nie jest piękny, nie jest nawet ładny, ale to mój pierwszy banerek jaki zrobiłam i i tak cud, że cokolwiek wyszło :p Częstujcie się :roll:
  21. [quote name='brazowa1'] Piekny pies Gameto.I mow ,co chcesz,ale bardzo pudlowaty :)[/quote] Dziękuję :multi: Cóż, teraz na tych fotkach wyszedł pudlowaty, w naturze nie jest aż tak bardzo :evil_lol: No dobra, nie czepiam się i tak jest dla mnie najpiękniejszy :) Wypadałoby go ostrzyc, ech ale kasy brak, z resztą jak ktoś pyta to robię głośne: ZIMĄ OSTRZYC ??? :evil_lol: Byle do wiosny :roll:
  22. Ja sobie zaznaczam i mam pytanie - czy potrzeba "rzeczy" czy pieniędzy ? Coś będę myśleć :cool1:
  23. Zrobiłam przelew 22zł - ostatnia wpłata za bazarek :) Daj znać jak dojdzie:) Dogo mnie roz... wala (powiedzmy) - daj znać co u wredoty ?
  24. Czyli narazie zostaje tam gdzie jest?
×
×
  • Create New...