Jump to content
Dogomania

gameta

Members
  • Posts

    8628
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gameta

  1. [quote name='Maupa4']Juz wiesz ze tak - poprosimy :) [/QUOTE] Poleciało paczką ekonomiczną. Wysłałam też wkładki z waty (nie zdziw się ;)) bo one są z jednej strony chłonne, z drugiej nieprzemakalne i mają przylepiec - może się nadadzą na spód do skarpety (do środka) :roll: Pierwotnie wydawało mi się to genialnym pomysłem-objawieniem, ale teraz już nie jestem taka pewna czy się nadadzą. Jak nie, to utylizuj i już ;)
  2. Maupo, a może podesłać Ci trochę skarpetek po Ignacu? Przydałyby się ?
  3. wczoraj przeżyłam horror. Cały wieczór nie mogłam wejść na dogo. Poszłam więc na fb dogo a tam info, że posty z ostatnich kilku dni zostały utracone. Prawie dostałam zawału :placz: Po tym jak poszłam ochłonąć, wróciłam i doczytałam,że jest to wpis z... 2012 roku ... Ale i tak nie mogłam zasnąć - wizja robienia bazaru od nowa mnie przerażała. Na szczęśćie dziś się okazało, że wszystko jest :multi:
  4. [quote name='kaerjot']Gameta, ja zawsze jak coś poważnego to do Oliwy na Kaprów, może nie jest to najtańsza klinika, ale mają na miejscu cały sprzęt. Osobiście najlepiej dogaduję się z J.B. - nie wiem czy można podać nazwisko, ale w spisie personelu znajdziesz ;)[/QUOTE] Dzięki, sprawdzę i to :)
  5. [quote name='Maupa4']U siebie tylko szukasz czy w Wawce też :hmmmm: A co do guza na listwie - to jak czarny humor Ci nie wadzi to ... to bierz przyklad z Buki - żaden guz nas nie załamie ... Pamiętasz - u Buki nawet tych guzów na listwie (w schronie) nie zauważyłyśmy - wystarczył nam ten na szyi. A jak go wylookałyśmy to po porozumiewawczym spojrzeniu na wszelki wypadek ukryłyśmy go pod obrożą i galopem za bramę ...[/QUOTE] W Wawce nie ;) Halma na szyi też ma :placz: Pamiętam, jak byśmy go pokazały tam w schronie, to chyba by jej na nie oddali i już dawno by nie żyła :(
  6. no, a ja właśnie się dowiedziałam, że sucz rodziców ma guza na listwie mlecznej :( Właśnie jestem na etapie poszukiwania TANIEGO weta, który się tym DOBRZE zajmie. Masakra. Jak nie urok to sraczka. Nawet nie przemarsz wojsk :shake:
  7. [quote name='JankaBezZiemii']jaką ładną :loveu: samo sedno tylko chyba Prodziakowych rozmiarów nie ma co?[/QUOTE] na Prodziaka to trzy razem łączymy i już jest ;)
  8. ja mam w tej chwili obroże i książki. Nad swoim potem popracuję ;)
  9. no ale Basia z żołędzią ? :crazyeye: Wyjdzie, że trans ...:roll:
  10. to nic, i tak już są dwa - ja mogłam mieć tylko jeden :)
  11. [quote name='Gremlin'];) żołądź (bot., karc.) -łędzi a. -łędzia, B.= D. a. M.; -łędzie, -łędzi żołądź (anat.) -łędzi; -łędzie, -łędzi[/QUOTE] wiesz, jako rasowa świnia miałam na myślą tą część, która jest z (anat.) ;)
  12. [quote name='3 x']ja widziałam :) piknie sie produkowałaś :) i Gremlin widział, bo mu pokazałam ;) co do banerka t0o wczesniej widzialam dwa a teraz widze tylko kalosze[/QUOTE] dzięki ;) ja cały czas kalosze, nie było mnie jakiś czas, może wtedy było więcej ? ;)
  13. [quote name='Saththa']Czy ja dorbze wiedze czy ten wiewiór usiłuje zakopac w bernenczyku zołędzia??[/QUOTE] odmienia się żołądź zdaje się ;)
  14. wiem, ciężko chodzi i trudno do tej 18 minuty wytrzymać... Ja myślałam, że zakwitnę, tym bardziej, że jadę na blueconnect :/
  15. nikt nie obejrzał Panoramy ? A tak się produkowałam :placz:
  16. [quote name='wilczy zew']trawke :cool3:[/QUOTE] jak by trawkę to by napisała wypalałam a nie paliłam ;) no i wypalać nie wolno :shake:
  17. [quote name='magdabroy']O dzieciach jest fajna książka "Pierwszy rok życia dziecka" ;) A potem jest jeszcze drugi tom "Drugi i trzeci rok życia dziecka" ;) Autorami książki są: heidi murkoff, sandee hathaway, arlene eisenberg[/QUOTE] Dokładnie, a pierwsza część cyklu, to "W oczekiwaniu na dziecko" ;) Taki elementarz, chyba każda ciężarówka się spotyka z tą książką :)
  18. [quote name='JankaBezZiemii']zmobilizowałyście mnie i ukręciłam ;) zapraszam! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250641-Grisham-King-Archer-i-inni-książki-dla-Buki-i-sznaucerów!!!-do-22-02-START!?p=21821467#post21821467[/URL] gameto widzisz już oba banerki?[/QUOTE] no nie, widzę jeden :( może ktoś jeszcze powie ile widzi, bo z moim kompem to tak różnie ... Ale fajne bazarro !!! Muszę coś dla siebie wybrać za chwilkę :)
  19. Janko, "mój'' banerek super, ale Maupowego nie widzę :( A chciałabym mieć oba ...
  20. [quote name='Luizaaaa']Maupa i Gameta - ale wypasione bazarki! PS jak się "hopa"? po prostu wpisując komentarz?[/QUOTE] Dzięki :) Tak, bazarek się "unosi" jak ktoś coś napisze :)
  21. [quote name='Ewanka']... i najchętniej nie czarne, nie wiem dlaczego?[/QUOTE] No właśnie ja tego zupełnie nie rozumiem - sama mam czarnego i od początku miał nie być jasny... Ale faktycznie czarne się gorzej rozchodzą :( Spajkuś, cholernie mi żal że wciąż nie masz swojego ludzia :(
  22. E tam, Ulv ma takie na żywo :D
  23. są pierwsi klienci :multi: jak tak siedziałam i dziergałam, to przyszło mi do głowy, że nikt nic i wtedy chyba pójdę ryczeć do kąta... Ale już nie muszę bo ktoś coś :multi:
  24. zapraszam na bazar z ciuchami po młodym - od 80 do rozmiaru 122 :) Podgrzewacz, rondo kąpielowe i trochę innych różności :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251015-do-22-02-dla-zaraczonej-Buki-na-du%C5%BCy-cyc-stop%C4%99-i-maaasa-dla-dzieci[/url]
×
×
  • Create New...