-
Posts
8628 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gameta
-
[quote name='Maupa4']Juz wiesz ze tak - poprosimy :) [/QUOTE] Poleciało paczką ekonomiczną. Wysłałam też wkładki z waty (nie zdziw się ;)) bo one są z jednej strony chłonne, z drugiej nieprzemakalne i mają przylepiec - może się nadadzą na spód do skarpety (do środka) :roll: Pierwotnie wydawało mi się to genialnym pomysłem-objawieniem, ale teraz już nie jestem taka pewna czy się nadadzą. Jak nie, to utylizuj i już ;)
-
wczoraj przeżyłam horror. Cały wieczór nie mogłam wejść na dogo. Poszłam więc na fb dogo a tam info, że posty z ostatnich kilku dni zostały utracone. Prawie dostałam zawału :placz: Po tym jak poszłam ochłonąć, wróciłam i doczytałam,że jest to wpis z... 2012 roku ... Ale i tak nie mogłam zasnąć - wizja robienia bazaru od nowa mnie przerażała. Na szczęśćie dziś się okazało, że wszystko jest :multi:
-
[quote name='Maupa4']U siebie tylko szukasz czy w Wawce też :hmmmm: A co do guza na listwie - to jak czarny humor Ci nie wadzi to ... to bierz przyklad z Buki - żaden guz nas nie załamie ... Pamiętasz - u Buki nawet tych guzów na listwie (w schronie) nie zauważyłyśmy - wystarczył nam ten na szyi. A jak go wylookałyśmy to po porozumiewawczym spojrzeniu na wszelki wypadek ukryłyśmy go pod obrożą i galopem za bramę ...[/QUOTE] W Wawce nie ;) Halma na szyi też ma :placz: Pamiętam, jak byśmy go pokazały tam w schronie, to chyba by jej na nie oddali i już dawno by nie żyła :(
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
gameta replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
no ale Basia z żołędzią ? :crazyeye: Wyjdzie, że trans ...:roll: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
gameta replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin'];) żołądź (bot., karc.) -łędzi a. -łędzia, B.= D. a. M.; -łędzie, -łędzi żołądź (anat.) -łędzi; -łędzie, -łędzi[/QUOTE] wiesz, jako rasowa świnia miałam na myślą tą część, która jest z (anat.) ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
gameta replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saththa']Czy ja dorbze wiedze czy ten wiewiór usiłuje zakopac w bernenczyku zołędzia??[/QUOTE] odmienia się żołądź zdaje się ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
gameta replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
a co tu taka cisza ??? -
[quote name='magdabroy']O dzieciach jest fajna książka "Pierwszy rok życia dziecka" ;) A potem jest jeszcze drugi tom "Drugi i trzeci rok życia dziecka" ;) Autorami książki są: heidi murkoff, sandee hathaway, arlene eisenberg[/QUOTE] Dokładnie, a pierwsza część cyklu, to "W oczekiwaniu na dziecko" ;) Taki elementarz, chyba każda ciężarówka się spotyka z tą książką :)
-
[quote name='JankaBezZiemii']zmobilizowałyście mnie i ukręciłam ;) zapraszam! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250641-Grisham-King-Archer-i-inni-książki-dla-Buki-i-sznaucerów!!!-do-22-02-START!?p=21821467#post21821467[/URL] gameto widzisz już oba banerki?[/QUOTE] no nie, widzę jeden :( może ktoś jeszcze powie ile widzi, bo z moim kompem to tak różnie ... Ale fajne bazarro !!! Muszę coś dla siebie wybrać za chwilkę :)
-
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
gameta replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewanka']... i najchętniej nie czarne, nie wiem dlaczego?[/QUOTE] No właśnie ja tego zupełnie nie rozumiem - sama mam czarnego i od początku miał nie być jasny... Ale faktycznie czarne się gorzej rozchodzą :( Spajkuś, cholernie mi żal że wciąż nie masz swojego ludzia :( -
E tam, Ulv ma takie na żywo :D
-
zapraszam na bazar z ciuchami po młodym - od 80 do rozmiaru 122 :) Podgrzewacz, rondo kąpielowe i trochę innych różności :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251015-do-22-02-dla-zaraczonej-Buki-na-du%C5%BCy-cyc-stop%C4%99-i-maaasa-dla-dzieci[/url]