-
Posts
8628 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gameta
-
[quote name='jaanka']Fajnie że jesteś. A Brazowa dała jakiś znak że u Niej ok ?[/QUOTE] Tak, minutę temu się upewniałam, że wszystko ok. Ale przed nią jeszcze droga do domu, bo do 21 siedzi w pracy. Że nie jest źle niech poświadczy fakt, że stwierdziła,że zamiast iść na pociąg, który bardzo kiepsko teraz kursuje,przejdzie się piechotą z Sopotu do Oliwy. Osobiście bym nie szła,ale Brązowa to twardzielka :)
-
Cuda i cudeńka, ale NIC nie pobije Peppy :) :loveu: W kwestii orkanu - no to zaczęło się. Pizga, pada, pizga, pada, pizga, pizga, pizga. Właśnie się głowię, jak ja jutro do pracy dotrę, bo to ponoć początek ubawu a apogeum ma być w nocy i nad ranem - czyli wtedy, gdy będę przemierzać Trójmiasto :-/ Jak bym zamilkła to wiecie co ;)
-
[quote name='Maupa4'] Tak w ogóle to ona - poza schronem gdzie podobno "umierała" symulantka jedna [/QUOTE] Taaaaa, tak symulowała, żeśmy obie miały duszę na ramieniu, czy do Wawy dojedzie :roll: Wiem, wiem, fotę wiszę - przepraszam, nie zrobiłam :oops: jeszcze... Przepraszam, nie mam weny bo ciągle coś :oops: W kwestii wyciszania, to 3x eksperymentowała z czymś na Prodziaku, zdaje się Hydroxyzinum i Relanium, jak tu wpadnie to może doradzi.
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
gameta replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania0112']za to macie szafę z łańcuchem :p a mam takie pytanie.. w avatarku masz bernenczyka prawda? jakaś miłość niespełniona czy poprzedni psiak?[/QUOTE] Mogę ja? mogę ja? U 3x w avatarku jest Michał :loveu::loveu::loveu: -
żeby wątek nie zaginął, melduję, że jesteśmy :)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
gameta replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x'] nawet wpier*ol nie dostał ;) edit. sbd możesz mi napisać na maila ([email protected]) gdzie i kiedy mamy się stawić na usg z Fredziem ?[/QUOTE] Oj, a zasłużył. Jestem zwolenniczką rozdziału według zasług ;) Chcesz poszukać na USG reszty kosmetyczki ??? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
gameta replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Gratulacje!!! Za wytrwałość i poskromnienie morderczych chęci ;) I 100 lat dalszej wytrwałości wśród footer życzę :) -
[quote name='3 x'] zapewne znajdzie sie ktos kogo będzie to smieszyć[/QUOTE] hahahaha mnie śmieszy. Mało tego - kradnę i wstawiam u siebie na FB :)