Jump to content
Dogomania

gameta

Members
  • Posts

    8628
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gameta

  1. słodki maluch :loveu: Oby wszystkim się tak trafiło jak jemu :multi:
  2. [quote name='marlenka']:crazyeye: Gameta no co Ty ????[/quote] Bo Emilia ma sporo racji - szczeniaki są, a niczego w typie mamy nie ma :shake:
  3. [quote name='emilia2280']U mosii sá 2 szczeniaki cockera (bialo czarne), na fotkach we wczesniejszych postach. Na zadnych zdjéciach ani w relacjach nie zauwazylam nic o mamie tych cockerów. Czy ktos já tam widzial?[/quote] Może już jest biedna w butelce :roll:
  4. [quote name='Basia i Barni'] co na dzień dzisiejszy cza ? [/quote] cza posłania dla Jantara :roll:
  5. Nooooooo ! Świetne wieści na dobranoc :multi: Oby tak dalej Kochani :loveu:
  6. A ja z innej beczki - właśnie przelałam bazarkowo - 120,25zł na potrzeby futer. Brazowa1, daj zanć, jak przelew dojdzie ;)
  7. Marlenka, nie płacz - ja wiem, jak ciężko się rozstać z tymczasem :-( Zastanów się, czy na 100% chcesz ją oddać, czy jednak nie chcesz, żeby stała się cała Twoja na zawsze :roll: Teraz jeszcze możesz się zastanowić, później będzie za późno :cool1:
  8. Ale powiedz jak tobie pani się podobała i jak czujesz - czy to jest TO ?
  9. Nie, no brawo - chwila nieuwagi i mnie rozgryzły jedna z drugą :diabloti:
  10. [quote name='rita60']A co sie stało,masz uczulenie na słonce:evil_lol:[/quote] Aaaa nie, lekarz kazał mi leżeć :cool1: No więc się słucham :p
  11. [quote name='rita60']No co ty gameta,taki ładny dzien:p[/quote] Nawet mi nie mów :cool1:
  12. Pewnie, że wie - po tym co przeszłam na 100% jest mocno wyczulona na zachowania ludzkie :cool1: A jak byś wychodziła z nią na spacer gdzieś gdzie są krzaki i ona na długim sznurku? Wiesz, żeby myślała, że nie widzisz - może tak sik z kretem nadejdą ?
  13. no to czekamy na wieści :p
  14. Oby nie :angryy: Ja finansowo nie wspomogę w tym miesiącu - nie mam poprostu :shake: A że czuję się jak by mnie coś rozjechało, to i na bazarek się nie piszę - cholera, jeszcze nie wszystko z tamtych wysłane :cool1: Nie mam kogo pognać na pocztę :cool1:
  15. to ja wpadnę, ponieważ wstałam na chwilę z łóżka :cool1: I zaraz tam wracam :cool1:
  16. Lilek, cofnij się dwie strony - są wszelkie wieści o Jantarku :p Niestety, wcale nie najlepsze :shake:
  17. Aduś, dlaczego chcesz, by Giselle pokarała brzydsze ??????? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  18. Elu, przecież masz świadomość, że nie była to ostatnia w Polsce smalcownia - pomimo, że wszyscy byśmy tego chcieli :roll: Właśnie wykrycie pozostałych powinno spędzać sen z powiek - bo takie są, niewątpliwie :cool1: Wykrycie i niedopuszczenie, poprzez edukację i złą propagandę, którą proponowała Ludwa, do istnienia kolejnych...
  19. Michał, proponuję, żebyś znalazł "swoją" wytwórnię psiego smalcu - zobaczymy ile będziesz miał czasu i ochoty na pisanie w internecie o szczegołach akcji i wogóle co będziesz mógł zamieścić - a także ile czasu Ci to zajmie :p
  20. O matko :-( Ale Jantar miał szczęście, że trafił na Ciebie :multi: Agusiazet ma rację - młody psiak szybko zapomni i pokocha na zabój. Dobrze, że już po diagnozie. Teraz Jantar wracaj do zdrowia - może być już tylko lepiej !!! Ukryty Smoku wciąż czekamy na dyspozycje, jak pomóc :roll: wydaje mi się, że szukanie dla Jantara w tej chwili DS jest jeszcze za szybkie :roll: Jak z finansami ?
  21. hej Baby, a wy dalej ? Ja wczoraj energię przelewałam gdzie indziej :evil_lol: Ale mod już oczyścił :cool1: Słuchajcie, a jaka pogoda u was? Bo tu w Gdyni jest upał nie z tej ziemi :shake: jak bym mogła to leżałabym plackiem na plaży - ale nie mogę :cool1:
  22. [quote name='A&S']gametka, przepraszam, nie wiedziałam :oops: a można wiedzieć co się z nim stało? :oops:[/quote] A żyje sobie - tyle tylko, że w towarzystwnie już ponad 20 kotów, które właścicielka uzbierała od czasu jego adopcji :cool1: Szkoda słów :shake: A przepraszać nie masz za co - bardzo logicznie rozumowałaś ;)
  23. Nic jej nie płać więcej, nic jej nie dawaj - ma lewą fakturę i tyle. Postrasz skarbówką :p Altacet jest na opuchliznę, a za niego juz płaciłaś, nic więcej jej nie potrzeba. Wysyłaj Rexa jak najszybciej do Wawy i powiedz jej, że zdechł/uspiłaś go - może się odwali :roll:
×
×
  • Create New...