-
Posts
8628 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gameta
-
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
gameta replied to kate11's topic in Już w nowym domu
słodki maluch :loveu: Oby wszystkim się tak trafiło jak jemu :multi: -
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
gameta replied to kate11's topic in Już w nowym domu
[quote name='marlenka']:crazyeye: Gameta no co Ty ????[/quote] Bo Emilia ma sporo racji - szczeniaki są, a niczego w typie mamy nie ma :shake: -
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
gameta replied to kate11's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']U mosii sá 2 szczeniaki cockera (bialo czarne), na fotkach we wczesniejszych postach. Na zadnych zdjéciach ani w relacjach nie zauwazylam nic o mamie tych cockerów. Czy ktos já tam widzial?[/quote] Może już jest biedna w butelce :roll: -
A ja z innej beczki - właśnie przelałam bazarkowo - 120,25zł na potrzeby futer. Brazowa1, daj zanć, jak przelew dojdzie ;)
-
Marlenka, nie płacz - ja wiem, jak ciężko się rozstać z tymczasem :-( Zastanów się, czy na 100% chcesz ją oddać, czy jednak nie chcesz, żeby stała się cała Twoja na zawsze :roll: Teraz jeszcze możesz się zastanowić, później będzie za późno :cool1:
-
Ale powiedz jak tobie pani się podobała i jak czujesz - czy to jest TO ?
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
gameta replied to kika22's topic in Już w nowym domu
Rudzia w górę :multi: -
no to czekamy na wieści :p
-
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
gameta replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Oby nie :angryy: Ja finansowo nie wspomogę w tym miesiącu - nie mam poprostu :shake: A że czuję się jak by mnie coś rozjechało, to i na bazarek się nie piszę - cholera, jeszcze nie wszystko z tamtych wysłane :cool1: Nie mam kogo pognać na pocztę :cool1: -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
gameta replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Aduś, dlaczego chcesz, by Giselle pokarała brzydsze ??????? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: -
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
gameta replied to kate11's topic in Już w nowym domu
Elu, przecież masz świadomość, że nie była to ostatnia w Polsce smalcownia - pomimo, że wszyscy byśmy tego chcieli :roll: Właśnie wykrycie pozostałych powinno spędzać sen z powiek - bo takie są, niewątpliwie :cool1: Wykrycie i niedopuszczenie, poprzez edukację i złą propagandę, którą proponowała Ludwa, do istnienia kolejnych... -
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
gameta replied to kate11's topic in Już w nowym domu
Michał, proponuję, żebyś znalazł "swoją" wytwórnię psiego smalcu - zobaczymy ile będziesz miał czasu i ochoty na pisanie w internecie o szczegołach akcji i wogóle co będziesz mógł zamieścić - a także ile czasu Ci to zajmie :p -
O matko :-( Ale Jantar miał szczęście, że trafił na Ciebie :multi: Agusiazet ma rację - młody psiak szybko zapomni i pokocha na zabój. Dobrze, że już po diagnozie. Teraz Jantar wracaj do zdrowia - może być już tylko lepiej !!! Ukryty Smoku wciąż czekamy na dyspozycje, jak pomóc :roll: wydaje mi się, że szukanie dla Jantara w tej chwili DS jest jeszcze za szybkie :roll: Jak z finansami ?
-
Szkielet suki z 5 dzieci - karma potrzebna na cito.
gameta replied to Neigh's topic in Już w nowym domu
hej Baby, a wy dalej ? Ja wczoraj energię przelewałam gdzie indziej :evil_lol: Ale mod już oczyścił :cool1: Słuchajcie, a jaka pogoda u was? Bo tu w Gdyni jest upał nie z tej ziemi :shake: jak bym mogła to leżałabym plackiem na plaży - ale nie mogę :cool1: -
[quote name='A&S']gametka, przepraszam, nie wiedziałam :oops: a można wiedzieć co się z nim stało? :oops:[/quote] A żyje sobie - tyle tylko, że w towarzystwnie już ponad 20 kotów, które właścicielka uzbierała od czasu jego adopcji :cool1: Szkoda słów :shake: A przepraszać nie masz za co - bardzo logicznie rozumowałaś ;)
-
Nic jej nie płać więcej, nic jej nie dawaj - ma lewą fakturę i tyle. Postrasz skarbówką :p Altacet jest na opuchliznę, a za niego juz płaciłaś, nic więcej jej nie potrzeba. Wysyłaj Rexa jak najszybciej do Wawy i powiedz jej, że zdechł/uspiłaś go - może się odwali :roll: