[quote name='dorobella']Dostałam propozycję od pani, która ma obecnie Daszkę...i oczywiście odmówiłam transport.
Iza dzięki za wpłatę, jak zrobię bazarek pozmieniam te kwoty.....ale aż mnie ciarki przechodzą....[/quote]
Nie, no zaje....ście :crazyeye: A na pytanie o stan Daszy na wątku znów cisza. Poza tym znów kupuje koty - już ma +2 a licytuje kolejne. Pewności nie mam, ale na 99% to ona :shake: Pewnie po to jedzie w objazd po polsce :shake:
[URL]http://www.allegro.pl/show_user.php?search=1234danusia1234[/URL]
świetnie, prawda ?