Jump to content
Dogomania

gameta

Members
  • Posts

    8628
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gameta

  1. [quote name='erka']Gameta, niestety wykrakałaś:cool3::diabloti:. Andzia69 na dogo, a Rudka na kanapę!!![/quote] Wiem :oops: Andzia na dogo będzie za miesiąc :roll: mam nadzieję, że Rudce pójdzie szybciej :razz:
  2. [quote name='dorobella']Dostałam propozycję od pani, która ma obecnie Daszkę...i oczywiście odmówiłam transport. Iza dzięki za wpłatę, jak zrobię bazarek pozmieniam te kwoty.....ale aż mnie ciarki przechodzą....[/quote] Nie, no zaje....ście :crazyeye: A na pytanie o stan Daszy na wątku znów cisza. Poza tym znów kupuje koty - już ma +2 a licytuje kolejne. Pewności nie mam, ale na 99% to ona :shake: Pewnie po to jedzie w objazd po polsce :shake: [URL]http://www.allegro.pl/show_user.php?search=1234danusia1234[/URL] świetnie, prawda ?
  3. a z gazetą próbowałaś ? Bierzesz ze sobą na dwór gazetę i rozkładasz - no i czekasz na kreta i kałużę :p Podobno działa :roll:
  4. Ja nie pomogę w przedadopcyjnej :shake: Po pierwsze nie wychodzę praktycznie z domu, większość dnia leżę, a wycieczki mam do lekarza i spowrotem :cool1: Po drugie - po adopcji mojego tymczasa nie odważyłabym się zatwierdzić żadnego domu :shake: Piszcie pw do brazowa1 - ona jest z Gdańska, jest wolontariuszką w schronie i myślę, że nie odmówi.
  5. Poszło 12zł :) Wklejcie link do aukcji jak powstanie ;)
  6. jamniory w górę :multi:
  7. Tweety masz zapchaną skrzynkę :roll: Rzuć okiem na to: http://www.allegro.pl/show_user.php?search=1234danusia1234 z kupionych już jest +2szt i licytuje kolejne, myślę, że to znów ona (ale pewności nie mam) Wiesz coś o tym ?
  8. Ukryty Smoku, Jantarku - przesyłam moc pozytywnej energii znad morza :loveu: Czu oprócz innego DT (DS) coś możemy zrobić dla was ?
  9. Jantar - śliczne imię :loveu: Ukryty Smoku - pomagasz wszystkim dookoła - oczywiście, że nie zostaniesz sama :loveu:
  10. [quote name='andzia69'] Szukających jeszcze dt albo ds są 3 benie, 1 colak i 5 sunieczek takich do ok. 8 kg.[/quote] o tu jest - jak masz coś, to pisz do założycielki wątku ...
  11. Hej Anettta - Andzia pisała chyba na poprzedniej stronie, że jeszcze 8 szt dla drobiazgów :roll:
  12. [quote name='giselle4']Adus,w sobote Edytka wiezie ja do KATOWIC:loveu::loveu: Bedzie miec domek i ludzia ktory dajej wszystko z secem włącznie:loveu:[/quote] :multi::multi::multi: skąd ludź się dowiedział o pannie ?
  13. poproszę nr konta - poleci 12zł na wyróżnione ;)
  14. A czemu Kropa jest w dziale "już w nowym domu" ? :crazyeye:
  15. [quote name='andzia69']nie ma jeszcze chyba zdjecia - będą prawdopodobbie wieczorem...wiem, ze to sunia...tam chyba większosć to były sunie:-([/quote] E tam zdjęcie - Collak jak Collak - warto dać im znać, niech się zaczną organizować...
  16. a czy Collaka dał ktoś na zbiorczy Collaków ? Pewnie pomogą ;)
  17. Piękna Zuzka :loveu: Czy mi się wydaje, czy bardziej dorodna się zrobiła :cool3: ?
  18. Przestań :oops: wiesz ile czasu mi zajęło, żeby do tego dojść ? Początki na dogo były trudne :evil_lol: nawet nie wiedziałam, że jest coś takiego jak panal użytkownika :evil_lol:
  19. Ale po co Ci użytkownik ? Wchodzisz w panel użytkownika (swój) Po lewej klikasz "wyslij nową wiadomość" W pole nazawa użytkownika wpisujesz - nazwę użytkownika do którego chcesz napisać(trochę Ci się nazw podpowie, jak będziesz wpisywać powoli ;)) I gotowe do pisania :)
  20. [quote name='agata51']Jednak upadłam na .... Spadam, powodzenia życzę nieustająco.[/quote] Agata, sęk w tym, że tu nie ma chyba na wątku nikogo władnego podjęcia jakiejkolwiek decyzji w sprawie piesów. A Twoja oferta na pewno się przyda ;) jak już zapanuje tu spokój i pojawią się konkrety.
  21. Napisz jej pw z linkiem ;)
  22. Dorotko, ja nie mam takiej kasy :shake:
×
×
  • Create New...