Jump to content
Dogomania

gameta

Members
  • Posts

    8628
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gameta

  1. a ja jestem uczulona na brak polskich znaków - nie rozumiem, jak można nie widzieć różnicy pomiędzy robieniem łaski a laski... A ponieważ jestem dyslektykiem, sama przymrużam oko na ortograficzne błędy, jedynie "ktury" doprowadza mnie do morderczych instynktów :)
  2. [quote name='magdabroy']Poczułam się, jakbym była na lekcji polskiego :roll:[/QUOTE] zdecydowanie. "imiesłów" brzmi groźnie :evil_lol:
  3. [quote name='3 x'] i li tylko jedna z cichych podczytywaczy się odezwała ;)[/QUOTE] że to niby o mnie ? :mad: Z tym prąciem Spajkulca trzeba by to wetowi pokazać - może być to kamica nerkowa, która blokuje cewkę moczową. Mój poprzedni pies to miał - musieliśmy mu amputować prącie :shake: I tworzyć nową, osobną cewkę moczową :-(
  4. zaglądamy :P ale z rzadka ;)
  5. Śmiało oglądaj, warto. Ajanio naprawdę fajnie wygląda :)
  6. Nie mów nic o spaniu !!! Masakra, a w pracy sezon urlopowy - na tą chwilę zastępuję trzy osoby. Koszmar i obłęd w jednym :placz: Dziękuję za fotę, poprawiła mi humor :) i tak BTW - nick zobowiązuje, masz 3x a masz 2x - niedopatrzenie, które powinnaś szybko nadrobić :diabloti:
  7. Wasza walka była wspaniała. Myślę, że Ajaks wygrał. Wygrał Was i to wszystko, co mu daliście a przede wszystkim Waszą miłość. Ajaniu, hasaj po zielonych łąkach i goń koty :)
  8. Mieszkam pod lasem. Mam "swojego" lisa, "swoją" kunę, "swoje" dziki i "swoje" sarny i dlatego: [quote name='Jasza']I nie wyobrażam sobie co musiałoby się we mnie zmienić, żebym widząc leśne zwierzę , zleknione, spłoszone, zaciekawione, albo zupełnie nieświadome mojej obecności - wzięła do ręki broń i strzeliła. Osoby które tak robią są mi tak obce, jakbyśmy należeli do innego gatunku i nie chcę mieć z nimi nic wspólnego.[/QUOTE] Amen!
  9. [quote name='Wola istnienia.']Nie zapominajmy, że myśliwi nie tylko zabijają. Np. Budują karmniki, do których wsypują zimą jedzenie dla dzikich zwierząt.[/QUOTE] Bucha cha cha - a wiesz po co to robią? Żeby zwierzynę przyzwyczaić do miejsca, i wystawić na łatwy strzał. Myśliwi to nędzne kreatury z małymi fiutkami, którzy muszą sobie podbudowywać ego mordując bezbronne stworzenia. Jak można nie mówić o morderstwie, kiedy ktoś z bronią atakuje kogoś bez broni ?
  10. wanienka onda sprawiła, że moje dziecko doświadczyło kąpieli!!! Po cc nie było szans żebym utrzymała 4 dniowe dziecko w wodzie - ale miałam Ondę z prowadnicami na wannę! Korzystaliśmy z niej baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo długo, jak wyrósł z leżenia, to myk na drugą stronę i siedział. Przestaliśmy jak zaczął wstawać - ale wtedy już poszedł do dużej wanny bez żadnej asekuracji :) Aaaa i jeszcze jedno, bardzo ważne - żadnego dźwigania. Po kompieli tylko odkręciłam korek i woda spływała do wanny :) Także polecam wszystkimi kończynami!!!
  11. [quote name='Anja2201']O widzę ,że nie tylko mi dokucza swędzenie blizny , a miałam nadzieję ,że to z czasem przechodzi :( A ja chciałam zapytać (na razie z ciekawości ) po jakim czasie lekarz pozwolił wam się strać po cesarce o następną dzidzię ?I jakie daje szanse na sn po cc ?[/QUOTE] Standardowo zalecają nie szybciej niż 2 lata po - ze względu na cięcie macicy i możliwość pęknięcia "świeżej" blizny. Ale znam osoby,które "wpadły" szybciej i obyło się bez komplikacji. Tyle że wtedy lekarze bardziej nerwowi są ;) A szanse na SN są takie same podobno jak przy pierwszej ciąży - wcześniejsze cc nie jest wskazaniem do drugiego cc. Tyle z teorii. Nigdy nie przerobię drugiej ciąży, więc praktyką służyć nie będę :D
  12. Może mi się uda: Dziękujemy :) I także pozdrawiamy i Was i Wacię :)
  13. [quote name='magdabroy']I jeszcze chciałam dodać, że na następną wystawę, muszę Theosiowi zamówić bodziaki z tybkami, żeby nie robił wiochy z ONkiem na klacie :evil_lol:[/QUOTE] Ale pokaż najpierw na wątku ciężarówek, bo właśnie Theosia po bodziaku poznałam :D
  14. Jaki lew ??? Chałabała przecie!!!
  15. pana Cotta, ale to co jesz,pojawia się w mleku za 4-6h, więc jak pijesz kawę, to w sam raz żeby trafiła na następne karmienie celujesz :)
  16. [url]http://allegro.pl/karuzela-projektor-z-misiami-pilot-fisher-price-i4199532422.html[/url] albo takie [url]http://allegro.pl/super-pingwin-z-projektorem-fisher-price-i4215158697.html[/url] aukcje oczywiście nie moje, tylko przykładowe :)
  17. [quote name='*Monia*']A jakiej firmy? Muszę coś cichego i ruszającego się kupić żeby mała miała do czego gadać i się pogapić.[/QUOTE] Monia ja polecam projektor - do gapienia suuuuper. Zaraz poszukam jakiś link
  18. a ja Ciebie pozdrawiam i cieszę się, że u Was wszystko dobrze :)
  19. [quote name='LILUtosi']nie każde gówno śmierdzi. :-) [/QUOTE] Wiesz, według mnie każde gówno śmierdzi. Ale ja z tych ograniczonych przecież. [quote name='Donvitow']Andzia -psy które nie dostają jedzenia właśnie tak wyglądają/ no i jeszcze te wyniszczone nowotworem/. Kana to chyba ta Pani która uśpiła nam astkę / z Krotoszyna/która była u Niej na DT.:-( No proszę w korcu maku się takie osoby znajdą i dogadają.:-([/QUOTE] Donvitow, kwestia uśpienia Astki nie jest porównywalna z przypadkiem Yumanji. Kana zrobiła bardzo dużo dobrego dla wielu psów. Jedyne co można jej zarzucić to właśnie uśpienie tej Astki, przypomnę, trzymanej w domu u Kany (nie w oborze), z powodu skrajnej agresji. Wierzę, że Kana miała prawdziwe podstawy ku temu. Nie zrobiła tego potajemnie, konsultowała to z wetem, z tego co pamiętam, z osobami które jej psa powierzyły także. Tylko nikt się nie kwapił go zabrać od ręki, a taki był warunek. Nie wiem co ta astka zrobiła, ale znając Kanę i jej prawdziwą miłość do psów, musiało to być coś strasznego. Kany już dawno nie ma na dogo, nie udziela się psio - według mnie szkoda, bo uratowała naprawdę wiele psich istnień.
  20. [quote name='bela51']Jesli chodzi o Czarodziejke, to powinniscie byc usatysfakcjonowani. Hotel przestał istniec, a Ona ma kilka "swoich" psów i kotów. Swoich, czyli podrzuconych albo porzuconych przez" sponsorów". I nikogo nie obchodzi czy psy maja co jesc. Gdyby odezwała sie na dogo, to zamiast pomocy dostałaby wiadro pomyj wylanych na jej głowe. Bo w ferworze rozkreconej afery, zapomina sie o co w niej chodzi. Na pewno najmniej o zwierzęta.[/QUOTE] Wiedziałam, że w końcu niezawodnie staniesz w obronie Czarodziejki, która bez mrugnięcia okiem torturowała psa na betonie w pozycji łapami do góry, zakutego w kaganiec i z wyżartymi ranami od ekstrementów. Brawo, wciąż nie mogę się nadziwić twojemu postrzeganiu rzeczywistości. Przypomnę, że tam także były osoby, które chciały zabrać i miały dokąd wszystkie psy, ale nie zostało im to umożliwione.
  21. [quote name='yumanji']Psy są w dobrym stanie,jeśli naprawdę ktoś jest zainteresowany nimi,a nie prześladowaniem mnie i dzieci,to wstawię dziś film.[/QUOTE] Myślę że dużo osób jest zainteresowana bezpośrednio nimi - wstaw :)
  22. [quote name='yumanji']Nie podejmuje rozmów z osobami,które są stroną lub śświadkiem w sprawach w sądzie oraz prokuraturze.[/QUOTE] A masz czym wykarmić psy? I odżywić z tego stanu w którym są ?
  23. A dla mnie to nie jest żadne wytłumaczenie. To tylko dowód na to, jak dogocioteczki są dwulicowe i jak łatwo im patrzeć na zło i klaskać. I że są współwinne. Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla yumanji na to, że nie oddała wszystkich psów, choć organizacja chciała zabrać. Dla mnie to jest zwyczajna (hm, nie zwyczajna) choroba. No ale tu już się powtarzam.
  24. [quote name='betka']To sobór zmartwychwstania pańskiego [URL]http://pl.wikipedia.org/wiki/Sobór_Zmartwychwstania_Pańskiego_w_Sankt_Petersburgu[/URL] Fredzia i Prodzia "czytam" od dawna :) i zachwycam się nimi. Do opieki mogę zatrudnić moją szaloną rudą małpę, która z pyska przypomina Alfa. Może być?[/QUOTE] Brawo!!! Popatrz, jak to się człowiek pomyli. I nie wygra :multi::multi::multi: Opiekę wygrywa się osobistą :)
×
×
  • Create New...