-
Posts
8628 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gameta
-
[quote name='ulvhedinn']Taaa, wczoraj wydałam jakieś trzy stówy na materiały budowlane w związku z pracami rozbiórkowymi prowadzonymi ostatnio przez Krę.... :diabloti:[/QUOTE] Krakulec zdrowieje :multi:
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
gameta replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Dodam, że umiejętność dodawania w zakresie do 100 jest do ogarnięcia naszymi wspólnymi siłami, więc nie lękajcie się ! -
Dzewczyny, chodźcie kliknąć na bulwę Maupy: [url]http://warszawa.naszemiasto.pl/plebiscyt/karta/samira,19683,1208365,t,id,kid.html[/url] można 5 głosów dziennie na Samirę, tylko trzeba odczekać między głosami. I nie trzeba się rejestrować :)
-
Drogie Dziewczynki od jamniorów - jak już się tu z Maupą spotkałam to w ramach niespodzianki poproszę o głosy dla Maupiego brzdąca: [url]http://warszawa.naszemiasto.pl/plebiscyt/karta/samira,19683,1208365,t,id,kid.html[/url] nie trzeba się rejestrować a można oddać 5 głosów dziennie z jednego kompa na Samirę, tylko trzeba chwilę odczekać między głosami :) Jak możecie rozpropagować między swemi, to Maupa będzie miała niespodziankę :) Fajnie by było, jak by wygrała :)
-
[quote name='Malgoska']możesz oddać 5 głosów na 5 różnych zdjęć w ciągu jednego dnia z jednego komputera; na jedno zdjecie z jednego kompa możesz oddać 1 głos dziennie; tak czy inaczej trzeba o Samirkę powalczyc skoro przegapiłyśmy sprawe....[/QUOTE] Nie,nie - możesz oddać 5 głosów na Samirę, ale musisz odczekać pomiędzy kolejnymi głosami chwilę - mi się udało 5szt na Samirę dzisiaj :) Wepchnęłam na swojego fb prośbę o głosy, ale nie liczę na odzew - jak 2-3 osoby klikną to już będzie super.
-
[quote name='3 x']mi sie wydawało, ze nalicza ok tyle, ze pomiedzy głosami kazało mi odczekać na górze sie pojawiał napis, ze przed chwilą głosowalam i mam znow spróbowac za chwilę[/QUOTE] a widzisz, to ja ślepa jestem czy coś - faktycznie piszą, żeby odczekać :D Ale to pewnie dlatego, że mi katar wychodzi wszystkimi otworami na twarzy :shake: no i w ten sposób dzięki 3x poszło 5szt od nas :) Mogłabym z pracy kolejne 5 ale tak się rozłożyłam, że nie poszłam i jutro też nie pójdę :shake: A jak w czwartek pójdę to nie wiem w co wsadzę ręce :flaming:
-
szukam rozpaczliwie i z determinacją [B]bluzkę z motywem Świnki Peppy, nie różową[/B]! (każdy inny kolor chyba ujdzie) w rozmiarze [B]140 lub 146[/B] !!! Obojętnie długi czy krótki rękaw Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, proszony o przesłanie do mnie PW. Mój Młody bardzo by chciał taką bluzkę, pomimo wzrostu ma tylko 4 lata, więc sezon na Peppę w pełni :roll: Będę wdzięczna za pomoc!
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
gameta replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
ale Halka już mniej dumnie... :roll: -
[quote name='wilczy zew']Zapytam głupio: co one mają z takiego nieetycznego działania?[/QUOTE] Poczucie, że uratowały psie życie z rąk oprawcy- czyt. niekompetentnego i nieodpowiedzialnego właściciela - oczywiście w ich oczach... Niestety, słowo "etyczny" w kręgu "działaczek" to inny "etyczny" niż wydaje się to szarakom...
-
[quote name='wilczy zew']Przecież uczciwi też są![/QUOTE] Gdzie ? :roll: No dobrze, czasem ktoś się trafi, ale znam przypadki nawet wśród osób "z branży" że na widok rasowca mają tylko jedną myśl - znaleść mu DT/DS jak najszybciej, nie szukając poprzedniego właściciela. A jak taki właściciel pyta i nie przypadnie do gustu, to może zapomnieć o odbiorze - w myśl ideii "jak był tak głupi żeby zgubić, to się nie nadaje"
-
Ech, a my mieliśmy dzisiaj iść pierwszy raz do przedszkola i .... Młody się rozłożył na całego:( A specjalnie urlop wzięłam i oczywiście doopa... Kolejna próba za tydzień, tylko nie wiem, czy dostanę urlop ...
-
no cóż, przy następnym pekinie pamiętaj, żeby strzyc tylko ładnie ;) No właśnie, nie masz potrzeby zapełnienia pustki? Znaczy u mamy? Bo Brązowa to ma takie cuda czasem, że narody klękają...
-
[quote name='brazowa1']gama,ani miejsce ,ani czas[/QUOTE] no jak nie... potem to już będzie z późno...
-
Samira - o rany, jakie "zwykłe" imię wśród Debilii, WBM czy nawet Fiśki :D Jest przeurocza, i faktycznie ogon ma mega :) U nas jesień na całego - zimno, deszcz, i te paskudne grzyby :( Wszędzie :( Młody ma iść od poniedziałku do przedszkola - urlop nawet wzięłam na tą okazję, bo to w końcu jego pierwszy raz i co? Ma mega kaszel i katar :placz: Jak nie wyleczę w dwa dni, to będą nici z pierwszego dnia w przedszkolu - po prostu jak na złość no....
-
młody ma 4,5 roku, ale nigdy nie zostaje sam w domu. Jedyny wyjątek jaki zrobiłam, to gdy miał 3,5 roku i był bardzo chory a ja musiałam iść psa wysikać - kazałam mu siedzieć w oknie i machać do mnie cały czas. Pozostawianie dziecka samego w domu bez opieki jest nie dość że głupie i niebezpieczne to jeszcze podlega pod kodeks karny.
-
Idzie zima... Wiecie, po cofnięciu się na wątku nie mogę się wyzbyć wizji kapci ze Świni... Szuwar, czy aby nie ?
-
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
gameta replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Kłamstwo ponoć ma krótkie nogi, ale mogę zaryzykować i ogłaszać go jako młodszego :) W zasadzie, gdyby to tylko miało przynieść zamierzony skutek to ja go mogę ogłaszać jako dromadera po operacji, w 100% udomowionego :cool3:[/QUOTE] Wg mnie śmiało go możesz jako trzylatka ogłaszać - jak ma pomóc, to czemu nie ? Ja wzięłam ze schronu psa szacowanego na trzy lata, podczas gdy miał 6-7 na 100% i wcale mi to nie przeszkadzało :)