Jump to content
Dogomania

gameta

Members
  • Posts

    8628
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gameta

  1. [quote name='ulvhedinn']Taaa, wczoraj wydałam jakieś trzy stówy na materiały budowlane w związku z pracami rozbiórkowymi prowadzonymi ostatnio przez Krę.... :diabloti:[/QUOTE] Krakulec zdrowieje :multi:
  2. [quote name='Celina12']zrobione, będę pamiętała aby codziennie poklikać.[/QUOTE] Super !!! Ja rozpowszechniam gdzie się da :)
  3. [quote name='yunona']OK. Nie ma sprawy.:lol: Lubimy pomagać :loveu: Na dzisiaj - zrobione. :)[/QUOTE] [quote name='Isadora7']Się zrobi :)[/QUOTE] Dzięki dziewczyny !!! :Rose:
  4. Dodam, że umiejętność dodawania w zakresie do 100 jest do ogarnięcia naszymi wspólnymi siłami, więc nie lękajcie się !
  5. Dzewczyny, chodźcie kliknąć na bulwę Maupy: [url]http://warszawa.naszemiasto.pl/plebiscyt/karta/samira,19683,1208365,t,id,kid.html[/url] można 5 głosów dziennie na Samirę, tylko trzeba odczekać między głosami. I nie trzeba się rejestrować :)
  6. Drogie Dziewczynki od jamniorów - jak już się tu z Maupą spotkałam to w ramach niespodzianki poproszę o głosy dla Maupiego brzdąca: [url]http://warszawa.naszemiasto.pl/plebiscyt/karta/samira,19683,1208365,t,id,kid.html[/url] nie trzeba się rejestrować a można oddać 5 głosów dziennie z jednego kompa na Samirę, tylko trzeba chwilę odczekać między głosami :) Jak możecie rozpropagować między swemi, to Maupa będzie miała niespodziankę :) Fajnie by było, jak by wygrała :)
  7. [quote name='Malgoska']możesz oddać 5 głosów na 5 różnych zdjęć w ciągu jednego dnia z jednego komputera; na jedno zdjecie z jednego kompa możesz oddać 1 głos dziennie; tak czy inaczej trzeba o Samirkę powalczyc skoro przegapiłyśmy sprawe....[/QUOTE] Nie,nie - możesz oddać 5 głosów na Samirę, ale musisz odczekać pomiędzy kolejnymi głosami chwilę - mi się udało 5szt na Samirę dzisiaj :) Wepchnęłam na swojego fb prośbę o głosy, ale nie liczę na odzew - jak 2-3 osoby klikną to już będzie super.
  8. [quote name='3 x']mi sie wydawało, ze nalicza ok tyle, ze pomiedzy głosami kazało mi odczekać na górze sie pojawiał napis, ze przed chwilą głosowalam i mam znow spróbowac za chwilę[/QUOTE] a widzisz, to ja ślepa jestem czy coś - faktycznie piszą, żeby odczekać :D Ale to pewnie dlatego, że mi katar wychodzi wszystkimi otworami na twarzy :shake: no i w ten sposób dzięki 3x poszło 5szt od nas :) Mogłabym z pracy kolejne 5 ale tak się rozłożyłam, że nie poszłam i jutro też nie pójdę :shake: A jak w czwartek pójdę to nie wiem w co wsadzę ręce :flaming:
  9. szukam rozpaczliwie i z determinacją [B]bluzkę z motywem Świnki Peppy, nie różową[/B]! (każdy inny kolor chyba ujdzie) w rozmiarze [B]140 lub 146[/B] !!! Obojętnie długi czy krótki rękaw Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, proszony o przesłanie do mnie PW. Mój Młody bardzo by chciał taką bluzkę, pomimo wzrostu ma tylko 4 lata, więc sezon na Peppę w pełni :roll: Będę wdzięczna za pomoc!
  10. [quote name='3 x']ja tam klikalam 5 x z jednego kompa i znajmi tez po 5 x na samire[/QUOTE] ja też, ale policzyło tylko 1 głos :(
  11. ale Halka już mniej dumnie... :roll:
  12. [quote name='wilczy zew']Zapytam głupio: co one mają z takiego nieetycznego działania?[/QUOTE] Poczucie, że uratowały psie życie z rąk oprawcy- czyt. niekompetentnego i nieodpowiedzialnego właściciela - oczywiście w ich oczach... Niestety, słowo "etyczny" w kręgu "działaczek" to inny "etyczny" niż wydaje się to szarakom...
  13. [quote name='wilczy zew']Przecież uczciwi też są![/QUOTE] Gdzie ? :roll: No dobrze, czasem ktoś się trafi, ale znam przypadki nawet wśród osób "z branży" że na widok rasowca mają tylko jedną myśl - znaleść mu DT/DS jak najszybciej, nie szukając poprzedniego właściciela. A jak taki właściciel pyta i nie przypadnie do gustu, to może zapomnieć o odbiorze - w myśl ideii "jak był tak głupi żeby zgubić, to się nie nadaje"
  14. Ech, a my mieliśmy dzisiaj iść pierwszy raz do przedszkola i .... Młody się rozłożył na całego:( A specjalnie urlop wzięłam i oczywiście doopa... Kolejna próba za tydzień, tylko nie wiem, czy dostanę urlop ...
  15. no cóż, przy następnym pekinie pamiętaj, żeby strzyc tylko ładnie ;) No właśnie, nie masz potrzeby zapełnienia pustki? Znaczy u mamy? Bo Brązowa to ma takie cuda czasem, że narody klękają...
  16. [quote name='brazowa1']gama,ani miejsce ,ani czas[/QUOTE] no jak nie... potem to już będzie z późno...
  17. [quote name='Maupa4']Powiedz mu że moze u mnie dawac upust fantazji. A także wprawiac się w mistrzostwie :grins:[/QUOTE] Przekażę, ale wiesz, za efekt nie poręczę :shake:
  18. [quote name='Maupa4']Mistrz klawiatury nam rośnie :siara:[/QUOTE] nic nie mów, strach się bać :roll:
  19. Jaanka, skąd ja wezmę różę na sok??? Kieliszek przed jedzeniem kojarzy mi się raczej z inną wkładką ;) Ale takiej nie podam, choć pewnie by pomogło ;)
  20. Samira - o rany, jakie "zwykłe" imię wśród Debilii, WBM czy nawet Fiśki :D Jest przeurocza, i faktycznie ogon ma mega :) U nas jesień na całego - zimno, deszcz, i te paskudne grzyby :( Wszędzie :( Młody ma iść od poniedziałku do przedszkola - urlop nawet wzięłam na tą okazję, bo to w końcu jego pierwszy raz i co? Ma mega kaszel i katar :placz: Jak nie wyleczę w dwa dni, to będą nici z pierwszego dnia w przedszkolu - po prostu jak na złość no....
  21. młody ma 4,5 roku, ale nigdy nie zostaje sam w domu. Jedyny wyjątek jaki zrobiłam, to gdy miał 3,5 roku i był bardzo chory a ja musiałam iść psa wysikać - kazałam mu siedzieć w oknie i machać do mnie cały czas. Pozostawianie dziecka samego w domu bez opieki jest nie dość że głupie i niebezpieczne to jeszcze podlega pod kodeks karny.
  22. Idzie zima... Wiecie, po cofnięciu się na wątku nie mogę się wyzbyć wizji kapci ze Świni... Szuwar, czy aby nie ?
  23. [quote name='mala_czarna']Kłamstwo ponoć ma krótkie nogi, ale mogę zaryzykować i ogłaszać go jako młodszego :) W zasadzie, gdyby to tylko miało przynieść zamierzony skutek to ja go mogę ogłaszać jako dromadera po operacji, w 100% udomowionego :cool3:[/QUOTE] Wg mnie śmiało go możesz jako trzylatka ogłaszać - jak ma pomóc, to czemu nie ? Ja wzięłam ze schronu psa szacowanego na trzy lata, podczas gdy miał 6-7 na 100% i wcale mi to nie przeszkadzało :)
×
×
  • Create New...