Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. [quote name='Angie :)']dobrze ze sie nie czepial :cool3:[/quote] wcale, tylko kobita znienacka, zupelni nieoczekiwanie schylila szybko nad Filipem (wzglednie kocham takich ludzi...) chwycila za morde:crazyeye: i przekrecala ja na lewo i prawo ogladajac slepe oczy:crazyeye::angryy::angryy:. Wlasnie odyskalam mowe i chcialam cos powiedziec, widzialam juz pogryziona reke, Filip sie nie cergieli w takich sytuacjach.....ale ona puscila...uffff powiem Wam Dzieki Orpha wielkie. Czy wstawilas te inne linki juz tu gdzies, czy mam wsawic? zreszta zaraz to wzysko powstawiam na pierwsza
  2. no ja też. pakuje się i ide...wklejac nowe psaki na slepy watek:lol:;)
  3. [quote name='mru']aż z USA ja wiozł? ;)[/quote] :shake::shake: kupił w Kauflandzie chyba:lol:
  4. [quote name='Angie :)']ja tez jej zadroszcze - zwlaszcza dobrych sasiadow :evil_lol:[/quote] DOKLADNIE .... a jak już jesteśmy w temacie, to musze Wam powiedziec, ze wizyta syna wynajemcy ( syn jest glownym wlascicielem) z USA bardzo dobrze przebiegla. Ja oczywiscie myłam i szorowałam wszystko w pocie czółka:evil_lol:;), a on tylko przyszel i wniosl nam:crazyeye: mikrofalówke:multi::multi:
  5. To swietnie. Ja na kom. tez dzwonic nie lubie, bo nie wiem przy czym zlapie czlowieka..np..:) wazne zeby do balickiego dzwonic
  6. :evil_lol::loveu: dokadnie do domciu ale juz
  7. Orpha mnie powala... mieszkanie ponizej 40metrow kwad., dzieci, 100 psow i kotow- w tym 2 haszczaki ze schronu:smhair2::smhair2::smhair2::smhair2: no ja nie wiem, jak Ty to robisz:loveu::lol:
  8. RM- odpowiedziala mi Ulka18:) wiec to jest ten drugi pan:) [SIZE=3]"Tak, to dr Ireneusz Balicki, tel. 603066376. Bardzo miły człowiek[/SIZE] ;-)" Bedzie dobrze:multi: witamy pierwsza mamusie Lolsona Myche:multi::loveu:
  9. no waże jest zeby powiedziec ze jest ze schronu i Ty ją tylko przetrzymujesz do czasu az znajdzie dom...
  10. [quote name='Angie :)']Xantus ma ode mnie 100 zl 8 sierpnia wiec jest ok :cool3:[/quote] Angie jak zawsze powala:multi::multi::multi: :angel::angel::angel: to ma farta;) Xantuś.. ps. usunełam Xantusia z watku transportowego w takim razie
  11. Znalazlam w internecie... Więc w Polsce jest 4 specjalistów od oka- w tym jeden oczywiscie Garncarz, jeden we Wroclawiu i dwoch w Lublinie, ale to koledzy, bo pracuja oboje w AR... [FONT=Comic Sans MS][COLOR=black][B][SIZE=3]2. Dr Jacek Madany, Akademia Rolnicza, Katedra i Klinika Chorób Wewnętrznych Zwierząt, ul. Głęboka 30, 20-612 Lublin, (0-81) 445-61-84[/SIZE] [/B][/COLOR][/FONT] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black][B]4. Dr Ireneusz Balicki, Akademia Rolnicza, Katedra i Klinika Chirurgii Zwierząt, ul. Głęboka 30, 20-612 Lublin, 0-603-066-376[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT][/SIZE]
  12. :) czytam wątek i widzę, że "nieszczęsny" teraz "szczęsny" Tobis nad morzem sobie był:multi::multi::loveu::loveu: Kto by pomyślał:-o:-o:multi: Szukam także dla naszej Lolitki danych kontaktowych do okulisty wet w Lublincu. Wiem, ze tu na watku byl taki aspekt. Czy ktos ma takie namiary? poprosze na pw
  13. no wlasnie. ja tez nie mam. teraz znow patrze. wiem, ze jest gdzies na watku slepego Tobika od Iryska wymieniony. Przegladam wlasnie. Lolcia w góre
  14. kochani nie dorzucę się (brak pracy i teraz nawet juz allegro nie robie..do czasu..) ale zmiencie tytul. Napiszcie, ze on potrzebuje 110 zl na transport. Irysek- Xantus nie jest agresywny:lol:
  15. [quote name='GoskaGoska']wlasnie tak to jest, ze psy o pospolitej urodzie mają najcięzej w zyciu, bo ludzie adpotują albo ladne , albo kalekie, a taki przeciętniak niczym się nie wyroznia i............... no wlasnie nikt a nikt go nie chce[/quote] cos w tym jest. Ale Murzynek wyróznia sie tym, ze ma bardzo wrazliwy pysio i jest malutki. Jakies nowe zdjecia?.... tytul podoba mi bardziej niz tamten na adopcjach org czeka na akceptacje
  16. jeszcze nic. napisalam dwa pw i na forum i ni emam odpowiedzi. poszukam w necie. jest chyba tylko jeden
  17. [quote name='asiamm']wpisują nr biletu opiekuna psa[/quote] to juz skumalam. chcialam tylko powiedziec, ze nie wiem (bo nie czytalam) jakie numery wpisali i dlatego nie moge Ci na to pytanie odpowiedziec:)
  18. Charly

    Metamorfozy

    :crazyeye: ale numer z tym kotem:crazyeye::evil_lol: o jeju..hehe Malagos:calus:
  19. [quote name='malagos']w wieku 10 - 11 dni. Baśka, widziałas ile jamników jest w Łodzi? :-( Rozpacz....[/quote] :oops::oops::oops::evil_lol:
  20. ja tez:) i przy okazji spytam o namiary do okulisty wet w Lublińcu. Bardzo pilne. prosze o pw
  21. [quote name='grzenka']Słuchajcie, zadzwoniłam do Straży Miejskiej i podano mi nr do Pani Derwisz z rzeszowskiego Kundelka, rozmawiałam z nią przed momentem....niestety jest to zgodne z prawem, natomiast dzisiaj jeszcze ktoś będzie tam żeby skontrolować warunki, porobić zdjęcia.Tyle na razie można zrobić:angryy:[/quote] dokładnie tak kurcze. zgodne z prawem. w Tarnowskich Górach w Tesco też tak jest. Walczyli z tym i prawnicy z wtykami tu i owdzie i inni też...i nic..:angryy: A psiaki jak urosną są trzymane calkiem w tyle sklepu w oszklonym, dusznym smierdzącym pomieszczeniu gdzei trzymane sa papugi..Tam sikaja i sraja na gładka podloge, bez trocin, bez absolutnie niczego...Pomieszczenie to taki długi bardzo wąski ganek. Laski, które tam pracują to bezduszne bezmóżdża (przynajmniej 2 lata temu), które nawet idąc na papierosa nie zabiorą psiaka ze sobą:angryy:
  22. piękny unikalny terrier sląski:multi: (przez moment uwierzyłam:oops:) i plan wielce chytry:cool1::evil_lol::loveu:
  23. [quote name='asiamm']oooo, to Ci sprzedają 1 bilet na te 4 pociągi? i wpisują nr jednego Twojego biletu czy wszystkich? jak ja ze swoim jechałam 2 pociągami i miałam dla siebie 2 oddzielne bilety to mi pani w kasie powiedziała, że muszę dla psa też dwa kupić (czyli musiałam zapłacić podwójnie za niego), bo ona musi wpisać na jego bilecie nr mojego, a że mam dwa to... :cool1:[/quote] se wspomniałam:), ze pies dostaje bilet od ...do.. czyli w moim przypadku np. Elbląg- via Marlbork via Warszawa via Katowice- Czyżowice..... a jakie numery są wpisane i czy wogole:shake: nie wiem..
×
×
  • Create New...