Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. [quote name='Angie :)']Jest watek na GoldenLine na temat Czarusia - wrzucialam tam jego zdjecie i linki do dogo i ogloszen - moze ktos sie znajdzie Dziekuje osobie, ktora zalozyla watek :loveu::lol:[/quote] suuper. Podaj prosze linka Az niemozliwe jakie maly ma zainteresowanie dobrych cioteczek. ciekawe czy on to czuje:cool3:
  2. widze, ze wszystkie buldozie mamy mają blyszczące podłogi:cool3::lol:
  3. jakby ktos mial czas i ochote prosimy o ogloszenia
  4. [quote name='Rodzice Maciusia :)']no może ta pani chciała [U]suczkę[/U]? No, wątek się rozrósł... A Lolka czeka... Wczoraj zaryzykowałąm i dałam jej zsiadłe mleko, bo moje mleczko do kawki mi się zsiadło :( no i dla piesków. Ucztowały wszystkie, a Lolce aż się uszy trzęsły. Po prostu psi szał!!! Bałam się , że będzie miała biegunkę, ale wyszłam z założenia, że trzeba ja przygotowywać do różnych potraw, więc dostała też trochę zupy, której odmówił małżyca (niewdzięcznik jeden) Cóż, nie powiem, że była niechętna ... Charly, widzę, że równiótko o północy się wstrzeliłaś z postem :) Nie wychodzi któraś z Was za mąż? :) Bo mam do wystawienia na bazarku moje buty ślubne, które miałam na sobie 2 razy, a do tej pory przeleżały w szafie.[/quote] Wow, rzeczywiscie. moze to oznacza szczescie dla Lolci i nowy domek:) Wyczytalam tu i ówdzie ze niedobrze jest dawac psiakowi mleko, zsiadlego tez nie...może wywolac wlasnie niestrawnosci, nawet jesli nie biegunke, to wzdecia, bóle brzuszka i alergie. Może- nie musi, ale nie trzeba jej do tej potrawy przyzwyczajac, bo raczej psom mleka nikt nie daje. Mleczko ni jest jej w niczym potrzebne, a moze zaszkodzic..
  5. [quote name='mru']no jak na mój gust to ona jest mala :roll: przecież nie mogą wszystkie psy być Orzeszkami (swoją drogą taki Orzeszek też domku nie ma... czego ci ludzie chcą? :razz:)[/quote] dziwne nie? babka powiedziala ze wszystko pasuje, ale Lolcia jest za duza, bo na zdjeciach wyglada taka mikroskopijna. A Orzeszek 3kg i 2kg Lisek tez niedowidza tez maja wyroznione allegra, sa malenkie jak mowisz i co? i nic..
  6. no Lolcia do domu. Dziwni są ci ludzie. Dzwonią, niby chcą, a potem ze jest za duza. przeciez widac, ze nie jest jamnikiem. A podkolanko pies do duzych sie przeciez nie zalicza:roll:
  7. :snipersm::snipersm::snipersm: ale mi ulzyło:evil_lol::evil_lol: mialam dzis cięzki dzien..spalam tylko 4 godziny, potem wstalam lewą nogą a potem to juz z górki:evil_lol::evil_lol:
  8. no to fakt. taki ladny duzy zloty pies. on naprawde jest ladny nie? czy tylko taki fotogeniczny?:lol:
  9. [quote name='mru']podejrzewam, ze złotą...:cool3:[/quote] :-D:-D:-D:stop::stop:
  10. eeeeee...tam mam już karte klubowicza:fadein::fadein::fadein::evil_lol: Mam nawet znizki- tak długo tam jestm już:fadein:
  11. :evil_lol::evil_lol: normalnie w szoku byłam dzisiaj po tym telefonie:evil_lol:
  12. [quote name='mru']hmmm... Charly. nie pamiętam! ale na pewno głupoty bym nie wpisała, więc pewnie nie wpisałam nic[/quote] a ja myslalam ze to jest obowiazkowe i myslalam ,ze Wy jestescie wszyscy w jakims klubie a ja nie:placz:
  13. [quote name='Charly']Rybci nie ma- jest na wakacjach [COLOR=red]ok. jutro do niego zadzwonie[/COLOR] [/quote] RM Charly, to jak zadzwonisz do mojego ulubieńca jeszcze raz? Ostatecznie poświęce się, tylko boję się , że się znów w busz wpuści i Lolce to zaszkodzi Charly: koles cos tez mowil ze mial wrazenie ze nie dalo sie dogadac:cool3::lol:
  14. wow. calkiem sporo. nie rozumiem jak Wy dajecie ogloszenia na eofertach. z tego co ja tam widzialam to trzeba wpisac nazwę jakiejs organizacji ochorny zwierzat, czy nie...? i co tam wpisujecie?
  15. Rybci nie ma- jest na wakacjach ok. jutro do niego zadzwonie
  16. RM - sprawdz jeszcze dokladnie wpłaty od Angie. Bo z tego co pamietam mała miala juz pieniadze na operacje w Warszawie- ok. 240 zl. 140 u Ciebie i 100 od Angi. To by bylo na transport i krople po operacji i jakies cuda jesli trzeba bedzie.
  17. musisz do niego zadzwonic zeby potwierdzic i zeby Ci dał dokladną godzine. Za duzo nie chcialam juz pytac:cool1:, bo byl zajęty
  18. [quote name='Ra_dunia']kolejny super list: Witam. pisze w sprawie ogloszenia na gumtree. niestety nie mam jak wziasc pieska (Czarka) do siebie- mam inne zwierzeta i nastepny pies nie wchodiz w gre. chcialam sie zapytac, czy mozna mu jakos inaczej pomoc? przywiezc koce, miski, karmę, jakis szampon, specjalnie jedzenie- cokolwiek? pomoge jak bede umiala- mimo, ze jestem studentka a wiadomo jak u studentow z pieniedzmi. czekam na odpowiedzm pozdrawiam Kinga Odpowiedź wysłałam i podałam linka na dogo :D Mam nadzieje, że Kinga do nas zawita :)[/quote] wow:) to dzieki Orphie:) Ona dala czareckiego na drzewo gumiane;)
  19. [quote name='Rodzice Maciusia :) a poważnie to czy mogę ja na pewno z nią jechać, [COLOR=red'][B]czy on focha nie strzeli[/B][/color] i nie powie "nie zrobię dopóki pani z nią jest" :errrr::errrr::errrr::errrr: jesli czyta dogo, to mamy wtopione...
  20. normalnie juz nie wiem co otym myslec... nie. on sie uspokoił przy drugim telefonie totalnie. zapytalam go o co chodzi.....swoja droge jeszcze nigdy nie prowadzilam takich rozmow z lekarzem weterynarii:cool1:- to tak w sumie sluzbowo jakby nie? rozmowa w stylu "proszę pana- czy moge spytac o co naprawde poszlo z tą panią"?:crazyeye::errrr: RM spokojnie na Ciebie czeka:) Wiec powiedzial ze termin najblizszy w przyszly wtorek po poludniu. Ja juz wiecej nic nie mowilam, ze nie ustalilysmy tego, bo balam sie go zdenerwowac. Wiec jesli mozesz w tym terminie to potwierdz, jesli nie to tak i tak musisz do niego zadzwonic, zeby zrobic nowy termin. I od razu jedziecie na zabieg.
  21. [quote name='Angie :)']widzialam post ze pieniazki potrzebne - wiec myslalam ze ponad to co Ty przekazesz - bo te bazarki na Czarka itd :lol:[/quote] Angie- jesli sa jakies bazarki na Czareckiego to:multi::multi::loveu:. Po prostu pomyslcie pies siedzi w schronie i juz ma pelny portfel. Zreszta tak sobie mysle, ze w tych badaniach zapewne co nieco wyjdzie...Tak to juz jest ze schroniskowymi psiakami. Angie skontaktuje sie z Weronia. Weronia jest tam wolontariuszka. Z jej watku wspolnego wyjelam Czareckiego. Powiedziala mi ze jesli ktos chetny do wplat na psa, to mam do niej pisac. jak mi odpisze to dam ci znac:loveu:
  22. Podsumowanie. Lola od razu na zabieg moze jechac. maksymalny koszt to 120 zl RM jesli odliczysz dojazd to ile zostanie Loli?
  23. Jejku. BTW- dzwonic mozna do niego na ten numer komorkowy. TEraz wiem, ze fakt, ze ktos grzmi nie znaczy ze ma powod. przyznam, ze pierwszy raz w zyciu cos takiego mnie spotkalo. on brzmial taki pewny siebie i grzeczny acz grzmiący:roll::shake:
  24. Zadzwoniłam raz jeszcze. I zapytałam wprost o co chodzi. DZiwny koleś, RM przepraszam Cię, ale jeszcze tak dziwnego tak szybko irytującego sie faceta nie spotkałam. Tak jak on wczesniej grzmił to mialam wrazenie ze cos neisamowitego musialo sie stac. Teraz powiedzial, ze faktycznie ziirytowany byl tym, ze w czasie 20 minutowej rozmowy nic nie wyniklo z tego i ze dzwonia do niego niepoinformowani ludzie. Tak czy siak powiedzial ze najwczesniejszy termin to przyszly wtorek po poludniu i zabieg ogolnie to koszt 120 zl (bez znizki to jest- swoja droga niezla roznica do Warszawy!) RM jescze raz najmocniej przepraszam. Nigdy sie z czyms takim jeszcze nie spotkalam. ps. tylko prosze nie kloccie się hihi. sorry wiem ze Ci teraz nie do smiechu..
×
×
  • Create New...