[quote name='Sabina02']Rybc!a, dostalam e-maila z pytaniem w sprawie Kaji (z Allegro)... Pani pyta jaka wysoka jest Kaja i prosi o szybka odpowiedz... Wysle Ci jej adres e-mailowy na PM. Prosze odpisz jej....[/quote]
ludziska, czytajcie dokladnie, także podpisy...np. Rybci