-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Filip i jego królik.... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/8836/11002jl4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img100/11002jl4.jpg/1/"][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/11002jl4.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] i je... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img355.imageshack.us/img355/7362/11008gz6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img355/11008gz6.jpg/1/"][IMG]http://img355.imageshack.us/img355/11008gz6.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] ...przełyka... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/2968/11009jv1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img110/11009jv1.jpg/1/"][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/11009jv1.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] i koniec królika [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/3677/11010hv5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img523/11010hv5.jpg/1/"][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/11010hv5.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL]
-
[quote name='mru']ej myślałam, że ze mną w hordzie poklikasz :eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] Masz rację. Precz z mięczakami:cool3: Czarecki marsz do domu. Oczo...bne plakaty zostaną rozwieszone. Poprawione cidrowatym flamastrem i będzie pakowanie walizek...i płacz i szloch:cool3::loveu:
-
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
Biedna Barbulka. Staruszka:-( -
[quote name='mru']:evil_lol: ej nie no, jakby w Warszawie znalazł dom to by dopiero było :D a Ty Charly dokąd się niby wybierasz? ;)[/quote] do alliansu i tyle o:stop:
-
obozwiązek kastracji psów/kotów ni przeznaczonych do hodowliw PL
Charly replied to spring_'s topic in Sterylizacje
[quote name='ARKA']Charly, daj sobie spokoj, ok? Chcesz odkryc ameryke, ktora juz jest dawno odkryta? I po co porownania dwoch roznych organizmow,inaczej funkcjonujacych, po co to uczlowieczanie zwierząt, czemu ma to sluzyc? Dam sobie spokój, kiedy tak zadecyduję. Uczlowieczanie zwierząt?:shake: -
ja dzis wydrukuję , choc wolalabym jakoś, żeby mały zostal w Poznaniu lub zamieszkał w Warszawie. ja nie wiem jak długo tu jeszcze zostane:roll: i dlatego lepiej zebyscie go mialy pod oczkiem:) [SIZE=1][COLOR=silver](oomkin)[/COLOR][/SIZE]
-
obozwiązek kastracji psów/kotów ni przeznaczonych do hodowliw PL
Charly replied to spring_'s topic in Sterylizacje
[quote name='taks']Charly po pierwsze oczywiście off ( i to szkodliwy bo sugeruje właśnie analogie kobieta- suka co jest częstym błędem wynikającym z niewiedzy a skutkującym fałszywymi wnioskami ) po drugie konieczność usuwania macicy u starszych kobiet z powodu powikłań urologicznych nie jest banalnym zabiegiem i [B]wynika z [U]bezwzględnych[/U] wskazań a nie sugestii i wolnego wyboru[/B] po trzecie nie jest to jak pisałaś "częste" ( choć tu można dyskutować czy liczba zabiegów liczona w promilach populacji to dużo czy mało) no i po czwarte po polsku mówi się "poddają" a nie "poddawają" (poddawać się ale już ja się poddaję, ty się poddajesz....)[/quote] mogę się tylko usmiechnąc, aczkolwiek gorzko. Piszę z doswiadczenia. Choc przyznam nie wiem jak wygląda to w praktyce w Polsce. Wiem natomiat (nie z sieci) jak wygląda na zachodzie. Być może warto się poinformować- chociażby z sieci.... Analogią jest aroganckie podejście lekarzy do narzadu spełniającego określone funkcje, nie tylko z punktu widzenia medycznego. Zdaje sobie sprawę z tego, że niektorych to może przerastac. co do poprawnej polszczyzny, widzę, ze mimo wszystkich dobrze sobie radzisz z przekazem. Gratuluję. Tak trzymac. Wracając jednak do tematu sterylek zwierząt; widząc ogrom psiej bezdomności i związanego z tym nieszczęścia trzeba się nad tym zastanowić. -
obozwiązek kastracji psów/kotów ni przeznaczonych do hodowliw PL
Charly replied to spring_'s topic in Sterylizacje
pomyslalam o tym o czym napisałam. nie widzę z jakich powodów ten post nie może być na forum. że off top? być może. poza tym zostaje. -
obozwiązek kastracji psów/kotów ni przeznaczonych do hodowliw PL
Charly replied to spring_'s topic in Sterylizacje
...z drugiej strony jest tyle osób z wykastrowanymi, wysterylizowanymi zwierzakami i...bez problemów. Ja sama nie mam doswiadczenia w tej dziedzinie. Natomiast znam kobiety z wyciętą macicą. Lekarze kobietom w pózniejszym wieku zalecają ten zabieg, kiedy np. macica nisko leży i naciska na pęcherz. I kobiety często poddawają się sugesti lekarza (no bo po co kobiecie macica...dzieci rodzic nie będzie...a to przeciez jej jedyna funkcja..........! (i kobiety i macicy) to po co....Potem w klimakterium i po wychodzą skutki tej decyzji (fizyczne oraz psychiczne). Bardzo poważne. -
Miriam-Leda odeszła za TM w kochających ramionach.
Charly replied to ciapuś's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:multi::multi::multi: oby więcej starszaków znalazlo takie domki:loveu: -
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Charly replied to zonia's topic in Już w nowym domu
10 lat to jest masakra. to większosc zycia psa. czy to sie kiedys skonczy:-( -
Jutro wydrukuję plakaty i rozwieszę u nas. A nocką podrzucę Czarusia, ktory nadal szuka swojego miejsca na ziemi:-(
-
niesamowite. Na tych zdjęciach ze schroniska wygląda jak pies w typie. A potem jak shar pei:) Szczęściaż:)
-
[quote name='brazowa1']to tem sam???:crazyeye::-o mozliwe,ze psu tak zmarszczek przybedzie?i ustawienie uszu inne. matko,do tego stopnia?:crazyeye:[/quote] faktycznie:-o I uszy inne i zmarszczek więcej:-o
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
acha. i drugie najważniejsze:cool3:: Lolsonek nie robi w domu, ni kupek ni siku. chyba ze nie jest wystarczająco wyprowadzana wedlug relacji p. Eli (i tak zdarzylo się dzis rano, pani Eli pierwszy dzien w pracy) pani Ela wypuscia mala na kilka minutek do ogrodu, nie doglądnęła, czy mała się załatwila i potem Lolcia zamknięta w mieszkaniu nasiusiala.... ale na szczęscie "problem"został rozpoznany i zdiagnozowany;). Teraz Lolek rano zostanie wyprowadzany aż się załatwi. A po drugie (skąd się biorą tacy ludzie:)) p. Ela powiedziala, ze dom zostal wybudowany z mysla o zwierzętach oraz odwiedzających w butach. I nie ma problemu. -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jeszcze cieple wiadomosci z domciu Lolci:) Więc tak: po pierwsze najważniejsze: Lolek przytyl juz grubo ponad 1kg- (jest 10 dni w DS) i znikają powoli kosci z tylu pupci, które wedlug relacji p. Eli bardzo mocno wystawaly. Poza tym jeden z onków (oczywiscie pies, sunia Lolcie toleruje. Z wzajemnością;)) bardzo dba i troszczy się o Lolka i jedzą razem z jednej miski. Lolcia dostala ostatnio wlasne poslanko nowiuskie, ale nie spi w nim, tylko miedzy psami:) Jednak nadal reaguje bardzo panicznie na probe dotyku pupci. Skacze i biega bez problemow, wiec chyba jest to jednak juz tylko uraz psychiczny. Ktos musial ją niezle lać wedlug pani Eli. Mała dziwnie stawia nóżki..trochę pokracznie (tak bylo juz jak ją wzielam ze schronu, moze wpadla pod samochod)Pani Ela zastanawia się nad RTG. Poza tym jest fantastyczna i wspaniała i wszyscy ją kochają:loveu: -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
ale wiesci. ale ten pan jakis dziwny, nie zdazyl przez dwa late mordegi tego psa do schroniska zajsc? skąd on wogole wyhaczyl jej zdjecia? z dogo? -
Sliczna bardzo smutna psinka:-( Nie zapomnij wstawic zdjęc jak już bedzie się usmiechac:lol:
-
Te zdjęcia wszyscy znają. Ale tu ich jeszcze nie bylo. A, że Baska zapomina je tu wstawić, więc wstawiam ja. Piesek jest u Baski w psim raju (przytulisko w Pasłeku) jako osobisty piesek opiekunki przytuliska:) Bobik z Krzyczek (spi na chlebie w przytulisku) styczen 2008 [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images23.fotosik.pl/148/2f272a2c4e34c714.jpg[/IMG][/URL] [B]Bobi czerwiec 2008 :cool3:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/223/ddd97f9ca64bd559.jpg[/IMG][/URL]
-
Wszystkie cudne. Ale Pestka:-o
-
Niewidomy bokser -owaty Ichi i jego Przewodniczka
Charly replied to Hania&Andrzej's topic in Już w nowym domu
Tez podnoszę -
JUmperek piesek z charakterkiem;):multi:. Nie da się ukryc:loveu:. Zdjęcia wszystko zdradzają:lol:. Jest przepiękny:)