Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. dogo zawsze wykropkowuje inne linki (prawie zawsze)
  2. [quote name='Weronia']Widziałam reportaz. Straszne to nagranie!!! Poryczałam się :( Schroniska to najsmutniejsze miejsca na świecie chyba :([/quote] Wiesz Weroniu najsmutneijsze jest to, ze ludzie z urzędu nie mają pojęcia no bo skąd. Nie wiedzą dlaczego tak jest szczególnie u nas. Że pod przykrywką w miarę ładnie i czysto wyglądającego schroniska zwierze traktowane jest jak rzecz. NIKT nie interesuje się nim. NIKOGO nie obchodzi, że umiera w izolatce pozbawione pomocy bo wet i kierownik w jednej osobie jest na urlopie...Znieczulica wśród pracowników i kierownictwa jest porażająca. A potem wypowiadają sie w gazecie. Wtedy to dopiero chce się płakać. Według dziennika elbląskiego z dnia dzisiejszego TOZ być moze stanie do przetargu. cZemu? Bo...(cytuje sekretarza generalnego TOnZ) " współpraca z elbląskim oddziałem towarzystwa, z tamtejszym urzędem i SCHRONISKIEM układa nam się wręcz WZOROWO" :smhair2::smhair2::smhair2: To wielka szkoda, bo nam się nie uklada wcale. Jeśli TOZ faktycznie przystąpi to o zmianach raczej nie marze. Moze się mylę, ale ta wypowiedz mnie przerazila.
  3. no:evil_lol: pewnie dlatego bo ma takie wąsy:cool3: Czarus to taki miły starszy pan. W domu nie sika. Zaznaczy raz lub dwa SWÓJ TEREN:diabloti: jak się nalezy, a potem już siu na dworku. A teraz to nawet gębol wyciera? Weroniu koniecznie kup mu husteczki lub serwetki...O! na bazarku Ra-duni są takie ładne jesienne:lol::multi:
  4. (.........)
  5. Podniose małego liska...nadal bez domu:-(
  6. wierszyk jest w pierwszym poscie, bo jest cudny:loveu: Dzięki Mru za plakaciki:multi:
  7. [quote name='orpha']i to mnie pociesza , bo przynajmniej to ze nie bedzie tesknił .... Niya by z tesknoty umarła a on jak ma co jesc i co robic to jest gut[/quote] ...taki...facet nie?;)
  8. skoro się poddał to mam nadzieję, że wytrzyma. ja z moim nawet nie moge próbowac. drapie, wyje, jezdzi nim po podlodze. dalam sobie spokoj. na szczescie pies maly i nawet w pociągu ujdzie w tłoku:roll:
  9. FAsolka czy Ty masz numer konta taty Rybc!? możesz mi przesłac na pw?
  10. Bajer ma bajerancki banerek. niestety nie mam miejsca, ale jak cos sie zwolni, biore go do podpisu. Jest sliczny. Pies i banerek:)
  11. Swięta kobieto- podziwiam Twoje zaparcie. Może jakas zbiorka na klatke. Trzeba wpisac w tytul.
  12. Nie nie jest inkszy. wlasnie sprawdziłam wątki Itske. to holender jest:) No więc to już mamy wyklarowane. Teraz trza domu szukac dla "małego"
  13. ten od Itske to chyba nie byl holenderski. jakos tak pamietam inna nazwe. ale moze sie myle tak czy siak piękny pies z Bajera Edit: sprawdzilam u googla;) masz racje. to chyba holender jest
  14. ale on jest fajny. taki troche hienowaty z umaszczenia na nozkach. ktos tu mial takiego psiura. Itske bodajze. to byl owczarek....heheh jakis tam...:evil_lol: Eureka co nie? [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/customavatars/avatar59321_1.gif[/IMG]to psiak Itske: uśmiech ten sam:);)
  15. ale wspanialy pies. tez lece Cora w gorę:oops::multi:
  16. czemu glupio. Kto wie? moze pomoc a nie zaszkodzi. z drugiej strony po prostu życze huskim życia takiego do jakeigo zostały stworzone. przynajmniej w namiastce. I jesli Orpha jest w stanie zapewnic mu takie poprzez znalezienie takiego domu- to będzie to najwspanialszy prezent dla tego psiaka. wziela go ze schronu i teraz szuka domku takiego gdzie psiak bedzie zyl zgodnie ze swoja natura. (Do tego dochodzi fakt, ze Amon nie jest jakis szczególnie przywiązywalski jak np Niya.) A to ze malemu trzeba troszke różki przypiłowac jak kazdemy młodzieniaszkowi to już inna rzecz;)
  17. a ja twierdze jak Orpha ze ten psiur potrzebuje ruchu i przestrzeni i pracy pracy pracy. tego behawiorysta nei zalatwi, a Orpha nie jest w stanie zapewnic. Trzymam kciuki za domek. no chyba ze...;) orpha pamietasz wstawilam tutaj zaprzęg taki z allegro. na zime i lato ;). Zaprzegasz psiaki i dajesz...ale panna by chyba zastrajkowala...hihi
  18. [quote name='Neczka']To raczej od ciąży. Właśnie zalogowałam się tam i nie mogę wysłać wątku... nie wiem, czemu :angryy:[/quote] wiesz co jak do jutra wieczor Ci się nie uda, to ja to zrobie. na razie nie moge, bo mi bardzo slabo komp chodzi. tak mam czasem. ale jutro powinno byc lepiej.
  19. [quote name='Ra_dunia']Czaruś wszystkim przypomina Że nadchodzi szybko zima Pięknie prosi więc o domek W którym grzałby swój ogonek U Weroni fajnie mieszkać Ale nudzi się koleżka Chce już swego mieć człowieka Więc Człowieku - dzwoń! Nie czekaj![/quote] :Rose::Rose::Rose:
  20. :placz:. Sliczna:placz:. A czemu ona ma takie sutki stojące. miala młode czy to od tej ciązy. sie nie znam, ale tak troche stoja, no chyba ze to z zimna:oops:
  21. no dzieki. super. bo ja walsnie robie jakies chore downloading. to trwa i trwa relacja o schronei zaczyna sie na 7. 55. ale co to jest za kobita. to przeciez nie jest kierowniczka
  22. Wiadomo, że tak zrobisz. Kto jak kto, ale Ty znajdziesz malemu wspanialy dom- taki gdzie będzie naprawde mogl zyc jak husky i nie będzie musial sie wyzywac na Twoim mieszkanku:)
  23. Husky są różne. są takie ktore zachowuja się tak jak Twoj Amonek. pewnei dlatego wylądował w schronie
×
×
  • Create New...