-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
Wszystko ok. Pies jest w dobrym miejscu. skacze po kanapach i ma czas do piątku:roll: Neczka czego smiejesz?:cool3: To nerwowo tak czy coś się za tym kryje:cool3:? -
Staruszek w schronisku oddany po 10 latach!pojechał do domu
Charly replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
No jak widzie to troszkę lepiej. A mozna o nowy banerek prosic w takimr azie:) A jakies nowe zdjątka są? -
[quote name='Iras']ehh... u mnie pierwsza proba przestawiena psow na barf skonczyla sie tym, ze 3 psy wymiotowaly dalej niz widzialy, jednemu recznie kosci musialam z tylka wyciagac,a jedna dostala ostrego rozszerzenia zoladka - dziekuje. nigdy wiecej....[/quote] to przykre:-o. Ale na pierwszy rzut raczej kosci sie nie daje (tzn delikatne miekkie jak np. szyjki), bo wlasnie tak moze się to skonczyc. Kości zalegają potem wszedzie. Pies wymiotuje i nie potrafi się wykupkac no i są psy po przebytych chorobach nie leczonych, z ulicy, schroniska. Nie zawsze można kosci podawac. Dlatego trzeba bardzo ostrożnei próbowac.
-
ale nużeniec nei jest zarazliwy. No tak, ale w sumie nie wiadomo co on jeszcze ma poza tym:placz: Bardzo dziękujemy za pomoc:lilangel::lilangel::lilangel:
-
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
Mru dorobiłam Maksiowi następnych kilka ogloszen. Dzis wieczorem zrobimy mu allegro, wyróżnimy i musi musi znalesc dom Dobrze, że dobra dusza go na te kilka dni choc przygarnie. Paluch jak mowisz aktualnie...tragedia:placz: -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
Pidzej wielkie dzieki:multi:. U mnie to idzie jak po smole, a Mru biedaczka nie ma czasu na ogloszenia. -
Napiszcie do Martens na pw, bo może to przeoczyc. i podajcie wage psa. A co do ilosci zarcia, to zalezy. jesli chce wiecej i nie jest za gruby to mozna jak najbardziej dac wiecej. moj maly (7kg pies) je 3krotnią dawke i nie jest gruby. Od Bonsai pies chyba z 5% wcina:evil_lol:
-
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
na tych stronach zrobiłam na razie ogloszenia. przyznam, ze mój stosunek do laptopa mojego i łącza z obojętności przerodził się w gorącą nienawiść. na tych kilka ogloszen potrzebowalam okolo 3 godzin. A to bo zdjecie sie nie da wyszukac. a bo dlugo laduje, a bo potem wszystko znika:angryy:. Dziala jak chce i kiedy chce-gorzej niz dogo.Teraz zrobie przerwę Mru i potem dalej będe robic. nie na wzystkich sie juz ukazalo ogloszenie. [URL="http://www.bono-polska.pl/"][COLOR=black][B][URL="http://www.bono-polska.pl"]w[/URL][/B][/COLOR][URL="http://www.bono-polska.pl"][COLOR=black][B]ww.bono-polska.pl[/B][/COLOR][/URL] ([URL]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/10128[/URL])[/URL] [COLOR=black][B][URL="http://www.ojej.pl"]www.ojej.pl[/URL][/B][/COLOR] [URL="http://www.pineska.pl/"][COLOR=black]www.pineska.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black][B][URL="http://www.animalia.pl"]www.animalia.pl[/URL][/B][/COLOR] [URL="http://www.wegetarianie.pl/"][COLOR=black][B]www.wegetarianie.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.gielda.bai.pl/"][COLOR=black]www.gielda.bai.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.gumtree.pl"][COLOR=black][B]www.gumtree.pl[/B][/COLOR][/URL] ([URL]http://poznan.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Wielkopies-Max-odda-kochaj-ce-serce-W0QQAdIdZ80320459[/URL]) [URL="http://www.petworld.pl/"][COLOR=black][B]www.petworld.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.vetmozga.com/"][COLOR=black][B]www.vetmozga.com[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.autogielda.pl/"][COLOR=black]www.autogielda.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.ogloszenia.yellowpages.pl/"][COLOR=black][B]www.ogloszenia.yellowpages.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl"][COLOR=black][B]www.adopcjapsa.pl[/B][/COLOR][/URL] -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
Mru mówila okolo 2 lat. Zachowuje się jak wiejski głupek jeszcze i ma psinco w główce;) Mru jest teraz w terenie gdzies -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
wklejam bo potrzebuje pomniejszone zdjecie [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img296.imageshack.us/img296/8004/max3ql6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/1637/max3ql6hj4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img296/max3ql6.jpg/1/"][IMG]http://img296.imageshack.us/img296/max3ql6.jpg/1/w224.png[/IMG][/URL] -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
juz nie wiem co mam napisac, oprocz tego ze robie ogloszenia -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
Acha. Czyli nikt nie byl w nowym domu Snieżki gdzie oddala ją Kasia. Dobrze. Nie ma mnie tam i tak nie moglabym pojechac. Gdbybym byla pojechalabym i nie pisala ani tu ani na pw nie prosząc nikogo o wizyte w domu Sniezki. Pozdrawiam i odmeldowywuję sie z wątku -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
kurcze:placz: Nie ma nikt dzialki lub cos z Was czytających? cokolwiek? czasowo? tel: 785 132 983 -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
no jak robi miny to.... zle:shake: ach Mru nie ma. Zwyczajnie nie ma miejsca na te wszystkie psiaki po prostu. -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
to wspaniale wiadomosci. a odwiedzin nie ma w planach w tym domu mimo wszystko? -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
ja nawet nie wiem jakie to jest miasto. nei wiem gdzie poszla Sniezka. Ale trzeba tam pojechac. kto ma kontakt z Kasia? Prosze kto ma telefon do Kasi zadzwonic do niej i niech ona poda adres gdzie przebywa pies -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
dziewczyny boje się. Powiem szczeze boję się. czy ktos byl w miejscu w ktorym przebywa Sniezka. gdzie to jest? kto wie? trzeba poszukac kogos kto tam zajdzie. natychmiast. nie podoba mi sie to. -
Weroni wysiadlo dogo wiec ja napiszę, że Czarus niestety lysieje wokoł oczek i na pyszczy. Wedlug weta to nużyca. Bardzo prosimy o pomoc w leczeniu: Konto na pw, telefon lub gg u Weroni [B][I]tel: (0) 511-819-130[/I][/B] [I][B]gg: 9713846[/B][/I]
-
czytam. czytam i mysle. A co to znaczy ze prawdopodobnie? zalecila wetka jakies leczenie?
-
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
nie rozumiem. Tzn. ze Sniezka poszla do jakis ludzi i od nich wzięła ja jaksa inna pani? A Ty ją widziałas? Ciezko czyta sie ten post;) -
obozwiązek kastracji psów/kotów ni przeznaczonych do hodowliw PL
Charly replied to spring_'s topic in Sterylizacje
[quote name='ulvhedinn']Zakazane będa mixy jednych ras, to wykorzystają inne... Zobacz zresztą jak zmieniały się "mody" wśród agresorów- kaukazy, potem dobki, rottki, teraz bullowate. Nastepne mogą być np. leonbergery, albo podhalany. Albo dowolne molosy. Myslę, że nawet szarpki da się wtórnie ukierunkować na agresję (wszak były kiedyś wykorzystywane do walk). Z każdego dużego psa można zrobić potwora, a zepsuć rasę w kierunku agresji też nie jest tak trudno :shake: Jedynym rozwiązaniem są drakońskie kary za konkretne przewiny (szczucie psem, walki, pies zaatakował itd..), a nie zakazywanie z góry. Chyba że dojdziemy do absurdów w stylu japońskim i będzie potrzebne pozwolenie na każdego psa powyżej 5 kg (bo powyżej 10 to juz za dużo, zapewniam, że 7-8 kilowy kundel potrafi byc śmiertelnym zagrożeniem, jesli wie jak). O tym jak strasznie kretyńska jest aktualna lista to nawet nie mówię.....[/quote] Te dyskusje toczą się regularnie na wątkach. Na Zachodzie lista już dawno została uznana za porażkę. Jednak w politycznej grze to często skuteczny as. A im bardziej restrykcyjny przepis, tym większa porażka. Holandia np. ze swoim chorym nakazem konfiskowania ttb bez papierów, przetrzymywanie miesiącami w koszmarnych warunkach nie wiadomo po co oraz usmiercania. Zabito w ten sposob kilkaset (cos okolo 700 przyjaznych, bezproblemowych psów)W tym roku zniesiono przepis. Tak w ogóle cięzko te wszystkie przepisy wprowadzić w czyn u nas. Nikt nic nie sprawdza. wszystko wszyscy mają gdzieś. Na Zachodzie jeżdzą z UM po ulicach i zatrzymują ludzi na spacerach, Sprawdzają czy pies jest zarejestrowany, czy płacone sa podatki. Czy jest szczepiony na wściekliżne. A u nas? -
[quote name='luagat']nareszcie ktoś jeszcze rozgryzł tą wstrętną babę, ona nie pomaga a szkodzi. Gdybym ją posłuchała to w oczekiwaniu na jej pomoc dla zwierząt psy dawno zdechły by z głodu. Ale nie ona rościła sobie prawo i oceny czy mam, mogę dowozić karmę psom. Powtórzę a coś ty dla tych psów sama zrobiła. A dla TOZ Wrocław chylę czoła za to co robicie, pomagać trzeba z głowa i zgodnie z prawem. ps Ja organizuje drugą zbiórkę karmy dla psów w Kamieńcu. ps 2 Nie życzę sobie by babsko komentowało moje wypowiedzi. "Odszczekam" to gdy udowodnisz, że tym właśnie psom pomogłaś a nie tylko szczekasz. ps 2 dla G..... Witaj. Dawno mnie tu nie było ale to wredne babsko czy to może facet mnie wkurzyła i zniesmaczyła do pomagania. Pierwszy raz zobaczyłam te zwierzęta i mnie poruszyły, pierwszy raz zorganizowałam pomoc dla zwierząt i taka menda- chciała to popsuć. Jestem silna i taki babsztyl mnie nie zniechęcił ale z durną nie będę pisać na forum.[/quote] [quote name='luagat']No to starczy na dziś, trochę mnie poniosło, no [B]ale ponoć tak tu można[/B];);) bo zezwala tak pani b.... dając przykład jak to się robi. No cóż chyba się od niej coś nauczyłam, :) nie Luagat. nie można. można się z kimś nie zgadzać, wyraznie i dobitnie. Jednak Ty przegięłaś. Post jest zwyczajnie chamski. I dlatego zaraportowałam do moda. Pozdrawiam.
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Charly replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
a ja musze sobie zalożyc nowe konto mailowe takie tylko na ogloszenia. W sumie to juz miesiace cale mysle o tych ogloszeniach (Potek nie doczekal ogloszen- bo... znalaz dom:oops::multi:) i tego samego życzę Tolkowi;). Ale...oznajmiam, że ogloszenia teraz będę robic. Trwalo to dlatego tak dlugo, bo nie moglam się zdecydowac jak się chcę nazywac:oops::oops:. Ale teraz już wiem i mogę się zacząc rejestrowac. A potem to juz tylko będę oglaszac i oglaszac...:multi: -
o wow:multi::multi::multi: Powiodlo się Jumperkowi:loveu::loveu::loveu:
-
Jesli pies się brzydzi:-o, to nie dawałabym mu surowego mięsa.