-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
to się wszytko tak szybko dzieje....ja nadal jestem pod wrażeniem całej tej akcji. Ten pies mógł już byc rozjechany lub na paluchu. Jest w domu:-o:-o -
[SIZE=3]Martens- proszę wklej swoj sławetny:loveu:jadłospis na poniższy link (napisz tez proszę jakimi procentami liczysz itd., tak zeby kazdy "nowy" od razy wiedzial co i jak)[/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f503/barf-jadlospisy-tylko-wylacznie-pytania-na-ogolnym-122910/[/URL]
-
[B]Tutaj proszę wklejać barfowe jadlospisy- !!![COLOR=#8b0000]TYLKO JADŁOSPISY!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Dyskujse i rozmowy na temat jakosci miesa, tolerowania barfa, agresji spowodowanej barfem hihi:lol: itp. proszę przenieść na wątek barfowy ogólny [/COLOR][COLOR=black]czyli:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f503/barf-6908/[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Tamten wątek też zawiera w swoich czelusciach przepisy, ale ponieważ jest zawalony wszystkim innym, nie ma możliwości dokopać się gdziekolwiek czegokolwiek.[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Wasz jadlospis ponumerujcie- tak, zeby się potem każdy na ogólnym mógł do tego odnieść. [/COLOR][/B] [B][COLOR=blue][U](Szczególnie pożądane jadłospisy dla[/U] [/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]1.szczeniaków[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]2. szczeniakow ras olbrzymich, molosy (czy są różnice?)[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]3. dorastające i dorosłe psy ras olbrzymich (czy są różnice?)[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]3. seniorzy)[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]-----------------------------------------------------------------[/COLOR][/B] [B][COLOR=black][U]linki polskojęzyczne:[/U][/COLOR][/B] [URL="http://www.dziech.pnet.pl/barf.htm"][COLOR=black]http://www.dziech.pnet.pl/barf.htm[/COLOR][/URL] [URL]http://www.klubmolosa.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=144[/URL] [URL]http://www.klubmalamuta.org/barf2.htm[/URL] [URL]http://www.klubmalamuta.org/barf.htm[/URL] --------------------------------------------------------------
-
Babulinka,maleńka,12 letnia,niewidoma suczka..ZA TM...[*]
Charly replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Juz wszystko powinno być. A z tym Maksem to bylo tak, ze Izadora powiedziala:fadein::fadein::fadein:, że..."komputer to idiota i mu trzeba czasem w tylek dac" i daje się mu w tylek klawiszem F5 naciskając go tajemnicze 3 razy:fadein::fadein::fadein:. Tak zrobilam i abrakadabra z Maksa stala się Binka:multi: -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
I1 pytanie: co to smycz kłodka?:cool3: 2 pytanie bardziej moje:oops::oops: mam problem z allegro. zamienilam Maxa na Binie niewidoma i wszytko jest ok..niby. Usunelm wszytko o Maxie. miniaturke tez. W czasie "pracy" nad ogloszeniem sa tylko zdjecia Binki. Jednak kiedy je zatwierdze...Binka na samym dole...zamienia się w Maxa:oops: I co ja mam zrobic:placz::placz:? teraz widze ze nie tylko na dole. zdjecie promujace ogloszenie tez jest Maksem aaaaaa:placz: edit: juz pytalam mistrzynie allegro Izadore i ona widzi Binke tylko nie Maxa, a Wy? [B]edit: Juz mi Izadora pomogła:)luzik:smokin:trzeba tylko kliknąc pare razy w klawisz F5 i już wszysko jest tak jak być powinno...phiii:watpliwy:[/B] [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=459730490"][B][COLOR=#505050]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=459730490[/COLOR][/B][/URL] -
Babulinka,maleńka,12 letnia,niewidoma suczka..ZA TM...[*]
Charly replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
allegro Binki NIEWIDOMA BINKA W SCHRONISKU BARDZO PROS O DOM!!! (459730490) - Aukcje internetowe Allegro ale:oops::oops: na samym dole....mimo tego ze usunelam zdjecie Maxa z miniaturki i wszytkie inne tez- po zatwierdzeniu pokazuje się...jego zdjecie. w trakcie "pracy" nad ogloszeniem nie. dopiero jak zatwierdze Binka...zamienia się w Maxa:-o:oops: nie wiem co to takiego:shake: -
Babulinka,maleńka,12 letnia,niewidoma suczka..ZA TM...[*]
Charly replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Natusiu chcę dac jakis numer telefoniczny na allegro. czy jest oprocz kontakt gadu i email jakis numer kontaktowy? -
Babulinka,maleńka,12 letnia,niewidoma suczka..ZA TM...[*]
Charly replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mru zasponsorowala malej allegro. Dzis wieczorem wystawie:) -
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
[B][I][SIZE=3][COLOR=darkred]Wlasnie wrocilysmy ze schroniska. Nie wiem, jaki jeszcze inny kaukaz tam byl, ale to nie Masza zostala adoptowana:-( Dalej tam jest. Jednak Masza zostala przeniesiona do mniejszego boksu. Sunie tam jej nie atakuja i nie byłam pewna czy to rzeczywiscie nasza Masza, bo jest miła, lagodna. Podchodzi do krat. nie warczy, nie grozi. Niesamowita przemiana odkąd nie jest w dużym boksie z dorosłymi sukami. Jest spokojna ale bardzo smutna. Pilnie szukamy dla niej domu:-( To kochany pies.[/COLOR][/SIZE][/I][/B] -
a co mu jest? tzn. skąd wiesz ze to od BARFa choruje?
-
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
Pixie ma racje! ja nie wiem czy pies taki duzy może chodzić na szelkach. Nie znam się na tym. Ale może w przypadku takiego uciekiniera szelki lepsze. bo jesli on to potrafi robic, to zrobi przy najblizszej okazji w pogoni za sunia, wolnościa, Tobą Mru, czymkolwiek... -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
tu jeszcze cos na temat wetow (konkretnie wetki) w Krosnie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f351/mapa-pomocy-dogo-lecznice-wet-wojewodztwami-cenne-uwagi-przy-niektorych-30204/index14.html#post11076417[/URL] -
super ten kot:evil_lol::loveu:Kochany:loveu: Ogon jak ogon, a pazurki jak wysunąl:evil_lol::multi:
-
Babulinka,maleńka,12 letnia,niewidoma suczka..ZA TM...[*]
Charly replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no- zaraz idziemy z Rybcia do schroniska:nerwy:, a pózniej jej zrobie -
Sluchaj jesli chcesz sobie porozmawiac na temat elbląskiego schroniska udaj się na odpowiedni wątek, do prezydenta, do gazety, do mnie osobiscie lub gdzie tam sobie chcesz. Nie chce więcej czytac Twoich wypowiedzi na wątku Pinia zaglodzonego lub uspionego w schronisku elbląskim. to jest wątek poswiecony jego pamięci i tym ludziom, którzy widzą nieprawidlowosci. Nie ma obowiązku zgadzać się z tym jak i nie ma obowiązku uczestnictwa w tym wątku. Więc postaraj się uszanować (jesli nie psie) to ludzkie uczucia i odejdz stąd.
-
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Charly replied to emilia2280's topic in Schroniska
Dzięki za te zdjęcia i realacje:-( Potworne. chcialam jeszcze bardzo podziękowac qeram za determinację, zrównoważenie i lekcje kultury osobistej, której tutaj na wątku udzielił. chylę czoła. -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
uff:) Dzieki za wiesci. Nie chce mi się w glowie miescic, co to za wet proponował uspienie psa. Tak czy siak jesli chodzi o wizyte, z Krosna jest Irmkap (czy jakos tak musze dokladnie sprawdzic). -
Babulinka,maleńka,12 letnia,niewidoma suczka..ZA TM...[*]
Charly replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jutro (tzn. dzis) zrobie jej kilka ogloszen -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Charly replied to emilia2280's topic in Schroniska
a będą zdjęcia:oops:? -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
uff. no to weta juz mamy dobrego mam nadzieje. dzieki. -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
tu są weci w Krosnie podkarpackim, ale ktory z nich jest dobry:roll: [URL="http://www.firmy.net/lekarze-weterynarze,krosno.html"]Lekarze weterynarze Krosno - Gabinety weterynaryjne[/URL] jest wątek o dobrych wetach na dogo. trzeba by go uporządkowac (tak przy okazji) bo sie przekopac nie da:roll:. Ale jest dziewczyna z Krosna (podkarpackie) tez tam szukala dobrego weta. nie znalazla odpowiedzi. napisze do niej. moze akurat sie odezwie. Irmkap sie nazywa. -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
wlasnie tez o czyms takim myslalam, ale nie ma. jedyne to mapa, a tam jak mowilas nic. moze pixie bedzie wiedziala wiecej. zajme sie tym. edit: nie ma pixie. ale takiej opcji i tak nie ma. -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
Jestes cudowna. Dziekujemy. Mnie wiecej nie trzeba wiedziec. Wazne ze jestescie w kontakcie z Sabina. Tylko teraz trzeba myslec co z mala. czy tam zostanie, a jesli nie to gdzie pojdzie. Ach Sniezko No i pieniedzy pewnie trzeba na weta na te jezdzenie. co nie? moze to wpisac w tytul. co myslicie?