Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. to się wszytko tak szybko dzieje....ja nadal jestem pod wrażeniem całej tej akcji. Ten pies mógł już byc rozjechany lub na paluchu. Jest w domu:-o:-o
  2. Charly

    Barf

    [SIZE=3]Martens- proszę wklej swoj sławetny:loveu:jadłospis na poniższy link (napisz tez proszę jakimi procentami liczysz itd., tak zeby kazdy "nowy" od razy wiedzial co i jak)[/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f503/barf-jadlospisy-tylko-wylacznie-pytania-na-ogolnym-122910/[/URL]
  3. Charly

    Barf jadlospisy!!!

    [B]Tutaj proszę wklejać barfowe jadlospisy- !!![COLOR=#8b0000]TYLKO JADŁOSPISY!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Dyskujse i rozmowy na temat jakosci miesa, tolerowania barfa, agresji spowodowanej barfem hihi:lol: itp. proszę przenieść na wątek barfowy ogólny [/COLOR][COLOR=black]czyli:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f503/barf-6908/[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Tamten wątek też zawiera w swoich czelusciach przepisy, ale ponieważ jest zawalony wszystkim innym, nie ma możliwości dokopać się gdziekolwiek czegokolwiek.[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Wasz jadlospis ponumerujcie- tak, zeby się potem każdy na ogólnym mógł do tego odnieść. [/COLOR][/B] [B][COLOR=blue][U](Szczególnie pożądane jadłospisy dla[/U] [/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]1.szczeniaków[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]2. szczeniakow ras olbrzymich, molosy (czy są różnice?)[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]3. dorastające i dorosłe psy ras olbrzymich (czy są różnice?)[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]3. seniorzy)[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]-----------------------------------------------------------------[/COLOR][/B] [B][COLOR=black][U]linki polskojęzyczne:[/U][/COLOR][/B] [URL="http://www.dziech.pnet.pl/barf.htm"][COLOR=black]http://www.dziech.pnet.pl/barf.htm[/COLOR][/URL] [URL]http://www.klubmolosa.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=144[/URL] [URL]http://www.klubmalamuta.org/barf2.htm[/URL] [URL]http://www.klubmalamuta.org/barf.htm[/URL] --------------------------------------------------------------
  4. Juz wszystko powinno być. A z tym Maksem to bylo tak, ze Izadora powiedziala:fadein::fadein::fadein:, że..."komputer to idiota i mu trzeba czasem w tylek dac" i daje się mu w tylek klawiszem F5 naciskając go tajemnicze 3 razy:fadein::fadein::fadein:. Tak zrobilam i abrakadabra z Maksa stala się Binka:multi:
  5. I1 pytanie: co to smycz kłodka?:cool3: 2 pytanie bardziej moje:oops::oops: mam problem z allegro. zamienilam Maxa na Binie niewidoma i wszytko jest ok..niby. Usunelm wszytko o Maxie. miniaturke tez. W czasie "pracy" nad ogloszeniem sa tylko zdjecia Binki. Jednak kiedy je zatwierdze...Binka na samym dole...zamienia się w Maxa:oops: I co ja mam zrobic:placz::placz:? teraz widze ze nie tylko na dole. zdjecie promujace ogloszenie tez jest Maksem aaaaaa:placz: edit: juz pytalam mistrzynie allegro Izadore i ona widzi Binke tylko nie Maxa, a Wy? [B]edit: Juz mi Izadora pomogła:)luzik:smokin:trzeba tylko kliknąc pare razy w klawisz F5 i już wszysko jest tak jak być powinno...phiii:watpliwy:[/B] [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=459730490"][B][COLOR=#505050]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=459730490[/COLOR][/B][/URL]
  6. allegro Binki NIEWIDOMA BINKA W SCHRONISKU BARDZO PROS O DOM!!! (459730490) - Aukcje internetowe Allegro ale:oops::oops: na samym dole....mimo tego ze usunelam zdjecie Maxa z miniaturki i wszytkie inne tez- po zatwierdzeniu pokazuje się...jego zdjecie. w trakcie "pracy" nad ogloszeniem nie. dopiero jak zatwierdze Binka...zamienia się w Maxa:-o:oops: nie wiem co to takiego:shake:
  7. Natusiu chcę dac jakis numer telefoniczny na allegro. czy jest oprocz kontakt gadu i email jakis numer kontaktowy?
  8. Charly

    Barf

    acha. a po suchym nie ma biegunek?
  9. Mru zasponsorowala malej allegro. Dzis wieczorem wystawie:)
  10. [B][I][SIZE=3][COLOR=darkred]Wlasnie wrocilysmy ze schroniska. Nie wiem, jaki jeszcze inny kaukaz tam byl, ale to nie Masza zostala adoptowana:-( Dalej tam jest. Jednak Masza zostala przeniesiona do mniejszego boksu. Sunie tam jej nie atakuja i nie byłam pewna czy to rzeczywiscie nasza Masza, bo jest miła, lagodna. Podchodzi do krat. nie warczy, nie grozi. Niesamowita przemiana odkąd nie jest w dużym boksie z dorosłymi sukami. Jest spokojna ale bardzo smutna. Pilnie szukamy dla niej domu:-( To kochany pies.[/COLOR][/SIZE][/I][/B]
  11. Charly

    Barf

    a co mu jest? tzn. skąd wiesz ze to od BARFa choruje?
  12. Pixie ma racje! ja nie wiem czy pies taki duzy może chodzić na szelkach. Nie znam się na tym. Ale może w przypadku takiego uciekiniera szelki lepsze. bo jesli on to potrafi robic, to zrobi przy najblizszej okazji w pogoni za sunia, wolnościa, Tobą Mru, czymkolwiek...
  13. tu jeszcze cos na temat wetow (konkretnie wetki) w Krosnie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f351/mapa-pomocy-dogo-lecznice-wet-wojewodztwami-cenne-uwagi-przy-niektorych-30204/index14.html#post11076417[/URL]
  14. Charly

    BARF in (e)motion

    super ten kot:evil_lol::loveu:Kochany:loveu: Ogon jak ogon, a pazurki jak wysunąl:evil_lol::multi:
  15. no- zaraz idziemy z Rybcia do schroniska:nerwy:, a pózniej jej zrobie
  16. Sluchaj jesli chcesz sobie porozmawiac na temat elbląskiego schroniska udaj się na odpowiedni wątek, do prezydenta, do gazety, do mnie osobiscie lub gdzie tam sobie chcesz. Nie chce więcej czytac Twoich wypowiedzi na wątku Pinia zaglodzonego lub uspionego w schronisku elbląskim. to jest wątek poswiecony jego pamięci i tym ludziom, którzy widzą nieprawidlowosci. Nie ma obowiązku zgadzać się z tym jak i nie ma obowiązku uczestnictwa w tym wątku. Więc postaraj się uszanować (jesli nie psie) to ludzkie uczucia i odejdz stąd.
  17. Dzięki za te zdjęcia i realacje:-( Potworne. chcialam jeszcze bardzo podziękowac qeram za determinację, zrównoważenie i lekcje kultury osobistej, której tutaj na wątku udzielił. chylę czoła.
  18. uff:) Dzieki za wiesci. Nie chce mi się w glowie miescic, co to za wet proponował uspienie psa. Tak czy siak jesli chodzi o wizyte, z Krosna jest Irmkap (czy jakos tak musze dokladnie sprawdzic).
  19. jutro (tzn. dzis) zrobie jej kilka ogloszen
  20. a będą zdjęcia:oops:?
  21. uff. no to weta juz mamy dobrego mam nadzieje. dzieki.
  22. tu są weci w Krosnie podkarpackim, ale ktory z nich jest dobry:roll: [URL="http://www.firmy.net/lekarze-weterynarze,krosno.html"]Lekarze weterynarze Krosno - Gabinety weterynaryjne[/URL] jest wątek o dobrych wetach na dogo. trzeba by go uporządkowac (tak przy okazji) bo sie przekopac nie da:roll:. Ale jest dziewczyna z Krosna (podkarpackie) tez tam szukala dobrego weta. nie znalazla odpowiedzi. napisze do niej. moze akurat sie odezwie. Irmkap sie nazywa.
  23. wlasnie tez o czyms takim myslalam, ale nie ma. jedyne to mapa, a tam jak mowilas nic. moze pixie bedzie wiedziala wiecej. zajme sie tym. edit: nie ma pixie. ale takiej opcji i tak nie ma.
  24. Jestes cudowna. Dziekujemy. Mnie wiecej nie trzeba wiedziec. Wazne ze jestescie w kontakcie z Sabina. Tylko teraz trzeba myslec co z mala. czy tam zostanie, a jesli nie to gdzie pojdzie. Ach Sniezko No i pieniedzy pewnie trzeba na weta na te jezdzenie. co nie? moze to wpisac w tytul. co myslicie?
×
×
  • Create New...