Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. przyszlam w odwiedziny do Czarusia zapytac jak się tam sprawuje u mamy?
  2. allegro Zoski tak się wlecze i wlecze. zainteresowanie zerowe. W górę Zosiu, moze tutaj ktos Ciebie wypatrzy
  3. ojej. no to teraz Mru bedziesz musiala go troche ukrócic. spacerki itp:lol: (A mozna to zmienic? tak zeby one nie mialy non stop dojscia do jedzenia?)
  4. :sabber::happy1: hihihihi tez kcem taką koszulke
  5. allegro Maniusiowe [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=501482288"]Na betonie w schronisku pies staruszek! (501482288) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] Aniu- mysle ze dobrze wstawic zdjecia Maniuska z postu 142 i 172 ( czy 170) w pierwszy post. Są bardziej pozytywne, bardziej na czasie i nie "straszą" tak jak to zdjęcie w pierwszym o te:) [CENTER][COLOR=#4d0000][IMG]http://www.ekochem.home.pl/dogomania/maniek-siano.jpg[/IMG][/COLOR][/CENTER] tak patrzałem kiedy myslalem, ze idę do domku.... [CENTER][COLOR=#4d0000][IMG]http://www.ekochem.home.pl/dogomania/maniek-happy.jpg[/IMG] [/COLOR][/CENTER] ale poszedłem tylko do boksu:-( [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img53.imageshack.us/img53/4518/maniekbiednyqi5.jpg[/IMG][/URL] allegro jest Pifka, ktory juz ma dom. te 2000 wejsc idą na jego konto, ale moze akurat... allegro jest podswietlone, pogrubione i wyroznione. Oplacila Maupa4
  6. w takim razie wstawie w jego miejsce na allegro inne psiaka. PIfko ma 2000 wejsc:-o. Ciekawa jestem czy ktos zadzwoni i co wtedy...:roll: Tak czy siak zycze mu wszystkie najlepszego:)
  7. Dziewczyny a co oznacza,z e on byl na rękach noszony. Nie pojdzie na smyczy? nie chce czy nie moze? czy zle zrozumialam?
  8. [quote name='Aska25']A nie poskrzekuje sobie. Ja jak go cielam mialam wrazenie ze on do mnie gada caly czas cos sobie pod nosem. Ale sie ciesze ze go wzieliscie :loveu: Pani dyr zalamana. Zobaczy foty to sie ucieszy. :lol:[/quote] Jak tak patrze na zdjęcia Skrzeka wczesniejsze to wydaje mi się ze dość tak przytyl i to tak porządnie:-o:crazyeye:. czy on jest chory jakis? Czy psiaki mają nieograniczony dostęp do zarcia?
  9. [quote name='xxxx52']to ,ze sa koscioly w niedziele przepelnone,nie znaczy jeszcze ze ci ludzie dusza w tym kosciele sa z Bogiem:shake:Prawdziwych chrzecianow jest tak naprawde garstka w tej calej masie pseudochrzescian katolikow.[/quote] to bardzo dobrze widać w kościalach polonii wszędzie na świecie. Ledwo opuszczą kraj juz zapomnieli o kosciele, do którego grzecznei maszerowali jeszcze w Posce przynajmniej w niedziele. A bo sąsiedzi nie patrzą, więc i nie wstyd już, a bo p. Zosi nie będzie i nie ma już z kim po kościele pogadac, a bo ksiądz już nie ten... u nas tez tak bylo. Jeden koscioł na cale miasto, ktory odprawial w niedziele msze w języku polskim, a w kosciele pustki..
  10. animalsi wygrali przetarg. Jednak zdaje się kierowniczka musi zostac jeszcze przez rok:roll:. Spotkamy się w styczniu, pogadamy i zobaczymy, ale to i tak juz duzy postęp
  11. [quote name='osho']dobra, jak orpha może, to ja też się ujawnię (orpha znasz?) i to nie jest metal! aaaaaaaaaaaaa...Satanisci Satanisci..wszędzie tylko Sataniści...na pomocy... na ratunku:smhair2::baddevil:
  12. zobaczymy. spotkamy sie po swiętach i bedziemy wiedziec więcej:)
  13. Nie chcę i nie potrafie wyobrazic sobie tego bólu i tęsknoty...Cieszę się ze i Kasia i Ty potraficie mimo wszystko nie zamykac Waszych serc i pomagac dalej. Przyjęcie pod Wasz dach Skrzeka jest cudownym aktem miłości do zwierząt. takiej prawdziwej. Nie na pokaz. W radosci, a takze bólu i cierpieniu.
  14. juz wkrótce wszystko się zmieni. Przy najblizszej mozliwosci będę chciala zobaczyc Majkę na smyczy poza kojcem:lol: wtedy wszystko będzie o niebo prostsze. Dzięki Ci Panie Boze:)
  15. dobrze Breguś trafil no:lol::multi:. Super domek:lol:
  16. popieram cale Twoje dzialanie, o ile mogę w ogole zza ekranu cos poprzec. skonsultowac trzeba- chocby dla Ciebie samej chyba. Jesli masz sily na to i czujesz ze tak trzeba- to tak bym wlasnie zrobila
  17. :D:D:D super się do taty nogi tuli:lol: on większy jest niz ja myslalam:-o. Myslalam ze to taki maluch jest. ale on nie jest. Kasia go odebrala sama?
  18. nie ja nie:lol:. Juz mam slodkiego, malego, slepego staruszka- tylko tak mysle, ze super ze jest bezpieczny itd. Ale moze sie zglosi jakis indywidulny domek jeszcze. chyba ze to faktycznie jego ostatnia najlepsza przystan jest:)
  19. wreszcie...Babulinko:placz:. NIemozliwe stalo się mozliwe....Teraz możesz czekac sobie na DS we wspanialym DT:multi::multi::multi: Cudnie cudnie cudnie:loveu::loveu::loveu: I Skrzeku niedowidzący zajechal dzis z Lodzi do Mru do Warszawy i slepa Babulinka i Pifko slepy tez bezpieczny już...hurrraaaaaa.Wspanialy dzien:bigcool::bigcool::bigcool:
  20. ja nawet nie doczytalam:oops:. On slepy jest Skrzeku? tzn. na pierwszym widac oczka takie niebieskie są, ale myslalam ze to aparat tak zrobil... Super sprawa:loveu:. Ukłony dla Kasi:loveu:
  21. :) Tak te fotki są chyba z grudnia. ja malego zabralam 25 stycznia z Krzyczek:) [B]Oktawio więc tak[/B]: najwazniejsze ( i jedyne:lol:) zdjęcia Filipci są (oprocz oczywiscie Twoich) na stronie: 119: post nr. 1190 120: post nr. 1191, 1192, 1194 121: post nr. 1204, 1205 wpisz to proszę w pierwszy post. Dzięki wielkie:)
  22. Mru zawsze taka top secret strasznie:sg168: ale suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper:calus: :sweetCyb::sweetCyb: :sweetCyb::Cool!::Cool!: i jak się czuje, zachowuje???
  23. te ciotka:mad: zdjęęęęęęcia dawaj:mad:
  24. No ciekawe jak te nasze chlopaki zniosa Sylwestra. Jutro tzn. dzis w nocy jedziemy pociągiem do domu (tzn. na Slask). Ale pociągi to dla Filipcia juz pestka:lol: a tak poza tym zrobilismy z TZem nowe ciekawe (?) spostrzezenie. TZ dostal od uczniow skrzynkę piwa. przytachal ją wczoraj do domu i bylo slychac jak szedl po schodach i te butelki uderzaly o siebie...Jeny...jak Filipek szczekal...i warczal...jaki byl zly... Tz mowi: Ty może on u jakis menelow byl, zanim do Krzyczek się dostal.... Ale jeden raz to zaden raz...Dzis jednak TZ otworzyl lodowke, wyjął jedno z piw i znowu szklo brzęknęło o siebie- je...jaka awantura. Filip wylazl spod lozka i szczekal i warczal...Wczesniej nie bylo czegos takiego, bo wszystko plynne co kupujemy jest w plastykach. A na halasy robione przez nas w mieszkaniu nie reagowal dotychczas. Zresztą brzęk szkla nie byl glosny..hm...ciekawe... edit: TZ jest teraz be.... bardzo be...Bardzo wielkie warczenie jak TZ wchodzi do mieszkania. Tz go teraz na mile slowka lapie. Powoli przechodzi malemu..
×
×
  • Create New...