Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. Masza [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img206.imageshack.us/img206/7941/maszaija3sj8.png[/IMG][/URL] i potforny potfur Alan:lol: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/owczarek-kaukaski-juz-szczesliwy-na-duzym-rancho-109659/[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/194/4d2210640f31a8a1.jpg[/IMG][/URL] w nowym domku na rancho:multi:
  2. Rybciu zlota strasznie wielkie dzięki za tę wiadomosc. Siedzę w domu pod pierzyną i choruję a tu takie newsy. szkoda, ze nie ma mnie w schronisku wtedy kiedy dzieją się rzeczy najwazniejsze. te tragiczne i te wspaniale. Ale na szczęscie rzecznik do spraw schroniska Rybc!a zawsze na miejscu:loveu::loveu::loveu:
  3. w rzeczy samej. ten facet jest wspanialy w ogole. Przeczytal kiedys ogloszenie o Alanie. nie dzwoni, nie prosi o transport czy cos tam. Bierze ciezarowke i jedzie do schronu ladowac potfora:evil_lol: cos czuję ze się z nim skontaktuję, bo wiem, ze jezdzil czesto do schroniska, odkąd wziął Alana i nie mógł sie zdecydowac na Maszę. A teraz nagle jednak tak. moze po cichu podczytuje forum i przeczytal o jej wyprawie do lasu i zdecydowal ,ze skoro taka z niej kobitka to ją bierze:cool3: hihi. spytam.
  4. Moja największa troska schroniskowa- Maszula własnie jedzie do domciu. I to nie do byle jakiego domciu. Tam gdzie jedzie, nie będą od niej wymagac, aby chodziła na szpilkach, podawała łapkę i kochala wszytkich i wszystko. Maszia pojechala do domu takiego, gdzie pan kocha kaukazy za to jakie są. Pojechala w okolice Iławy, na rancho- tam gdzie mieszka juz nasz straaaszny kaukaz Alan Pan Alana tak zachwycony kaukazami a la Elbląg szukal psa takiego jakim jest nasz Alan. Nie znalazl i w koncu wziąl Maszenkę. I ja wiem:cool3:, ze Masza go nie roczaruje. Inna niz Alan- ale...:cool1: HUUUUURRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
  5. :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :ghost_2::ghost_2::ghost_2: :ghost_2::ghost_2::ghost_2: :ylsuper::ylsuper::ylsuper: :roflt::roflt::roflt: :jumpie::jumpie::jumpie: :drink1::drink1::drink1: :cunao: :laola: :laola::bigcool:
  6. poczekam na Rybcie w takim razie- jesli nie ma wątku to założe. piesek jest cudny, mądry i smuuuuty:-(. Ostatnio kiedy bylam u Nikusia zabrac go na spacer, juz go nie bylo w starym boksie. Brakowalo jego i tej wystraszonej suni, którą miala Vitka. Zapinalam NIkusiowi obrózkę i jakis pies non stop przesuwal lapkę pod metalowymi drzwiami klatki i uderzal w moje buty. w koncu spojrzalam, a to on byl. wzrok taki skupiony, szczesliwy ze w koncu spojrzalam. Zdawal się mowic: Tutaj tutaj jestem!!!! Teraz jestem tutaj!!!! sluchaj to ja!! widzisz??!!! To ja- poznajesz??!! Ja tez bylem w kojcu Nikusia i mnie tez wzięłyście ostatnio na spacerek!!!........-inny psiak mu przeszkadzal, więc on warknąl na niego mowiąc:- Nie przeszkadzaj!!! Ja ją znam!!! to moja znajoma!!! Jeśli mnei rozpozna to idę na spacer!!! Nie przeszkadzaj!!! to moja szansa!!! naprawdę tak mówił:placz::placz::placz:
  7. ja nie rozumiem, ze jeszcze zaden producent nei wymyslil takich b. elastycznych obcinaczek "dybów- gilotynek" dla psa. wsadzasz lape, podswietlasz, regulujesz szerokosc, dlugosc i cyk..
  8. dokładnie o te fotki mi chodziło. dziękuję:loveu: [B]Rybciu- czy ten piesek ma wątek?[/B] [URL]http://lh6.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SYh6tIVJeRI/AAAAAAAAHdY/GA64UWD4xok/s512/IMG_6723[/URL] on był jeszcze na początku zeszlego tygodnia w 5tce. Potem został chyba zaszczepiony i przeniesiony gdzies do tylu zdaje się..
  9. tak tak. to Nikus i ja
  10. ja wiem. pisałas o tym. tu nie ma porównania. Filip tylo się trzęsie, spina i nie rusza z miejsca, ale można nim poruszać. A gdybys sama mu obcięła? masz takie nożyczki? ja nie mam- ale może pożyczyć od kogos?
  11. Nie byłam od tego czasu w schronisku. Jestem bardzo chora. Przyznam, że nie pytałam gdzie teraz jest ciało Jasia. Na pewno w jakiejs lodówce czy cos. nie wiem gdzie tam trzymają ciała..Dopiero od niedawna w schronisku jest wolontariat i możemy swobodnie się poruszac Ja osobiście bardzo chcialabym, zeby byla sekcja. Zwyczajnie chcę wiedziec. Ale to są koszta i wąpie, że schronisko w tym przypadku będzie je ponosic. A ja tego zaplacic nie mogę. Moj pies będzie operowany w srodę.
  12. ja bylam z Filipem tylko raz na razie obcinac pazurki- nie u weta- u weta jest cicho co prawda- ale panicznie się boi- bylam z nim u fryzjera psiego. trzymalam na kolanach, a pani obcinala. minutka i byly obciete. tyle ze on siedzial cichutko i grzecznie. A w przypadku Czarusia Weroniu- kaganiec i trudno- musi przez to przejsc. Moze kaganiec i tez fryzjer? moze będzie inaczej? zaplacilam 2 zl;)
  13. czy widzialas gdzies te zdjecia na wątku. ja jestem pewna, ze je widzialam kurcze. no nic..poczekam:)
  14. [quote name='Valeur248']Nie, ja miałam takiego czarnego, z dłuższą sierścią. Ale czy on się szarpał z Nikusiem?? To już nie pamiętam...[/quote] a wiesz gdzie są ich zdjęcia tu na wątku? vitka chyba wstawiala- ale nie potrafie odnalesc
  15. Jeszcze jedno zdjęcie, ktore nam Vitka zrobila. Patrzcie jaki on jest taki kochający [IMG]http://upload.miau.pl/3/175341.jpg[/IMG]
  16. Po prostu jest faktycznie kociołek. Jest nowa osoba zatrudniona. Rybc!a ją wprowadza. Jest duzo pracy. I nie ma nikogo, kto mógłby się Tobą nalezycie zając i wszystko pokazac. A to tak nieprzyjemnie stać i nie wiedziec o co chodzi:) Ja nie chodzę nadal, bo jestem niestety coraz bardziej chora- zamiast na odwrót. I dlatego pani Jola chce sobie wziąść czas dla Ciebie:) Maadzia, Pralinka gdzie są te zdjecia ze spacerku z psami z kojca Nikusia? Wtedy co Vitka prowadzila i troszkę zesmy zabłądzily:cool3:? NIe umiem znalesc, a muszę znalesc jednego psiaka, ktorego chyba Pralinko Ty prowadziłas albo Valeur?. Ten, ktory wczesniej sie z Nikusiem szarpal troche. Maadzia miala wtedy tą terrierkowatą sunię, a Vitka taką wystraszoną
  17. ...a, bo on tam niczym specjalnym się nie wyróznia. Za kratami caly jego urok pryska. Poza tym siedzi caly czas w srodku ( tzn. one mają takie wejscie do srodka i kojec jest na zewnątrz. Nikus jest b. zdeprymowany i siedzi caly czas w srodku. tylko jak slyszy nasze glosy wychodzi. poza tym nie wystawia noska na zewnątrz. Przynajmniej tak bylo jak ja byłam.
  18. podrzucę go przynajmniej. Już dzis 5 dzien nie jest na spacerze- ja wiem ze on czeka, a ja bardzo chora jestem i nie mogę. moze dziewczyny go wyprowadzą:placz:
  19. wspaniałe allegro:multi:. teraz tylko kciuki trzymac. dziewczyny czy jest szansa, ze wet schroniskowy( zanim pomysli o ostatecznej decyzji) spoglądnie na tego siusiaka Promyczka? Moze tam faktycznie tylko trzeba coś naciągnąc czy cuś:oops::roll:
  20. :lol: psy trepy:lol:- nie do smiechu mi ostatnio, ale to jest fajne:lol: Nikoś jest taki...taki inny. Ja mam porównanie do psa rodzicow-dalmatynki przekochanej, kochającej no i bardzo bardzo niezaleznej:roll: Do mojego Filipka, takiej trochę płaczypitki wybrednej. tego nie zje, to nie dobre, tamtędy nie przejdzie itd itd itd Nikos to taki pies wiejski. taki glupolek...tam poleci..tam powącha, ale zawsze ma panią na oku, zawszse biegnie na zlamanie karku patrzec czy jeszcze wlecze sie z tylu;), a jak juz się zmeczy to łazi krok w krok tak blisko, ze trzeba uwazac, zeby go piętą w mordkę nie uderzyc ( zdarzylo mi się tak kilka razy). Taki kumpel z niego jest, byle tego nie zatracil. nie zachwial się. jest wyjatkowy.
  21. [quote name='maczek77']z wizyty, jedno z... :) [URL="http://img150.imageshack.us/my.php?image=oskarir2.jpg"]ImageShack - Image Hosting :: oskarir2.jpg[/URL] wybaczcie, nie mam sily, aby teraz sie nauczyc wrzucac zdjecia, wiec daje linka po wizycie pojechaliśmy do makro. po powrocie w ok. 21h, kota nadal prezyla przestraszona grzbiet :)[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://img150.imageshack.us/my.php?image=oskarir2.jpg%5D%5BIMG%5Dhttp://img150.imageshack.us/img150/3586/oskarir2.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D%20%5BURL=http://g.imageshack.us/img150/oskarir2.jpg/1/%5D%5BIMG%5Dhttp://img150.imageshack.us/img150/oskarir2.jpg/1/w800.png%5B/IMG%5D%5B/URL%5D[/IMG], ale dobrze ze Oskar byl, bo zostawil zapach i teraz musza sie oswajac, z wymietolona pilka rowniez :diabloti: Malgosia [IMG]http://img150.imageshack.us/my.php?image=oskarir2.jpg[/IMG][/quote] Ales go Orpha odpicowala. On tak wyładniał u Ciebie:-o:loveu: maczek: zdjecia wstawic jest bardzo prosto. kopiujesz pierwszy link pod obrazkiem na imageshacku i tyle (tzn. jak juz wybierzesz zdjecie przez przeglądarkę i nacisniesz host it- potem pojawia sie druga strona: linki, obrazek i znow linki- bierzesz pierwszy, wklejasz w posta, a on potem zamienia się w zdjęcie:crazyeye::lol:)
  22. szukam domu [IMG]http://images28.fotosik.pl/320/41be106f1d1d4ce6med.jpg[/IMG]
  23. [quote name='Ola la']AAa wiec to tak!:cool1: też juz marze zeby sie z tego Bytomia wyrwać :shake: smierdzi,brudno,powycinali mi wszystkie drzewa na osiedlu i przekopali trawniki :placz: tez chce na mazury:placz: ale tam duzo kleszczy :roll:[/quote] ee....ja nie wiem. tzn. wiem ze syf jest;), ale wiesz....to taki znajomy smrodek jest....:lol:. a z tymi kleszczami to ja mam inne doswiadczenia: w czerwcu bylam caly miesiąc na Slasku u rodzicow na wsi- Filip byl zakleszczony na calego. kazdego dnia usuwalam kilka kleszczy. tutaj natomiast hasa sobie po ląkach i lasach i nie mial ani jednego!!! przez całe lato...
  24. nie są. I sa tylko do 18 nie do 21 jak napisałam. W sieci jest napisane do 21:00 ale faktycznie jest do 18.
  25. nic Ci się nie pokićkało. Mieszkam teraz na Mazurach. Ale dopiero od 1,5 roku:)
×
×
  • Create New...