Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. no przydaloby się, ale jak na razie nic nie slychac. Zapytam Vitki czy jest na portelu
  2. Charly

    Metamorfozy

    ...następna ściema:mad: Stink z psiego Anioła w schronisku [LEFT][LEFT][U][B][B][COLOR=#2e8b57][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/333/stinkiniewidomy2008psiadp5.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B][/B][/U][/LEFT] [LEFT][COLOR=royalblue][B]zdjęcia z nowego domu:cool3::crazyeye:[/B][/COLOR] [IMG]http://x.garnek.pl/ga6314/bc7089c847d2a7a4439319a3/4439319.jpg[/IMG][/LEFT] [LEFT][IMG]http://x.garnek.pl/ga2847/5c115c5e49712ca4439324a3/4439324.jpg[/IMG] [IMG]http://x.garnek.pl/ga2167/c4ba7410ac4d72a4439323a3/4439323.jpg[/IMG] [IMG]http://x.garnek.pl/ga7987/2373eddfb9f02aa4439320a3/4439320.jpg[/IMG][/LEFT] [LEFT][RIGHT][URL="http://www.dogomania.pl/portal/reklama/linki-specjalne"][B][COLOR=#000000][/COLOR][/B][/URL][/RIGHT] [/LEFT] [/LEFT]
  3. taaaaaaa:mad: i znow podstawiły psa:mad: To jest Stinek:-o:-o. W zyciu Warszawy:evil_lol: Niesamowita przemiana:loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi:
  4. [COLOR=#2e8b57][COLOR=blue][B]Stinki umarł w kochającym domu [*][/B][/COLOR] Schorowany, niewidomy staruszek bez szans na adopcję.... [/COLOR] [COLOR=royalblue]zdjęcie ze schroniska[/COLOR] [U][B][B][COLOR=#2e8b57][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/333/stinkiniewidomy2008psiadp5.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B][/B][/U] [COLOR=royalblue][B]zdjęcia z nowego domu:cool3::crazyeye:[/B][/COLOR] [IMG]http://x.garnek.pl/ga6314/bc7089c847d2a7a4439319a3/4439319.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] Wkleję kilka zdjeć z linków od halizy. [IMG]http://x.garnek.pl/ga2847/5c115c5e49712ca4439324a3/4439324.jpg[/IMG] [IMG]http://x.garnek.pl/ga2167/c4ba7410ac4d72a4439323a3/4439323.jpg[/IMG] [IMG]http://x.garnek.pl/ga7987/2373eddfb9f02aa4439320a3/4439320.jpg[/IMG] [B][B][I]wątek:[/I][/B][/B] [B][I][U][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/niewidomy-staruszek-z-psiego-aniola-ma-dom-112730/"][IMG]http://images27.fotosik.pl/250/89eff6015970c35c.png[/IMG][/URL][/U][/I][/B]
  5. jaka jest turystka w stosunku do ludzi, do zwierząt? jak radzi sobie na spacerkach?
  6. sliczności:loveu:. wreszcie:):multi:
  7. pewnie nie ma podrzucam i wstawiam na wątek slepkow jakby cos sie zmienilo ( piesek znalazl domek np:) dajcie znac)
  8. jutro albo w sobotę wyprowadzę Nerusia na spacerek na tych zdjęciach jakos podobienstwa do shar pei nie widzę. jednak na zywo coś tam jest;)
  9. ale Ewa on może nie mógł(?) czy myslisz ze nie chce go więcej?...nie chce mi się wierzyc
  10. ulv podaj jakis kontakt do wklejenia na wątek slepkow i jesli jakies nowe zdjęcia czy informacje to prosze powiedz która strona.
  11. żaba podeslala malego na watek slepkow- kroi się jakis dom czy dac go na wątek. a jesli dać to czy mam wziąść informacje z pierwszego postu? czy są inne ważniejsze gdzies.....? [U]jesli na wątek to potrzebuję[/U] : wiek stan zdrowotny w tym oczek jakies ogolne informacje (jak się zachowuje, sam czy do innych psow, na co trzeba uwazac...) zdjęcia i kontakt ( tel/mail) senkju
  12. [quote name='HebaNova']fajny, co nie? a jak mu futro sterczy na doopce :eviltong: normalnie się mu taki lok do góry zakręca ;) i czupiradło na głowie:evil_lol:[/quote] HebaNowa i nie doczekalam się tych informacji:cool3: Tzn większosc sobie wyszukalam. ze jest slodki i lagodny i nie siusia itd. Czyli jest na DT tak? potrzebuję jeszcze jakies dane kontaktowe dzięki.
  13. Rotek przyslala mi link do wątku, zebym go wstawila na watek slepków. Co wiemy poza tym ze zniknął? - jest niewidomy na jedno oko poza tym coś? skoro się zgubil wstrzymam się chyba na razie z wstawianiem go. jak się odnajdzie proszę o krótką wiadomość
  14. [B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]!!!Bezimienny piesek MA DOM!!!:loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=black][FONT=Tahoma]tak było: "Witajcie Moi Drodzy,[/FONT] [FONT=Tahoma]Błagam o pomoc, dlatego zwracam się do Was, bo nie wiem już gdzie uderzyć.[/FONT] [FONT=Tahoma]W Gdańsku, na giełdzie towarowej przy ul. Rzęsnej jest pies. Niewysoki – taki do kolan, włochaty, rudy – bardzo ładny, stary i smutny… Wcześniej były w dwójkę, został tylko ten jeden i wyraźnie zaczął niedomagać, a idzie zima i może być już tylko gorzej. [/FONT] [FONT=Tahoma]Psiak ma „właściciela”, który się nim kompletnie nie zajmuje. Pan jest okropnym ordynusem. Na giełdę przyjeżdża albo nie – psiak musi sobie radzić sam. „Właściciel” nie zapewnia mu właściwie jedzenia ani picia. Od prawie 3 lat psiaki karmiła moja mama oraz okoliczni sprzedawcy. Psiak ma budę – blaszaną, brudną, prowizoryczną, postawioną pod drzewem. Chciałyśmy z mamą obić mu budę styropianem i deskami, żeby miał ciepło, ale psiak do budki nie wchodzi, albo nie może do niej trafić… Śpi i leży na często mokrym i zimnym betonie. [/FONT] [/COLOR][COLOR=darkred][FONT=Tahoma][COLOR=black]Jest starszym kawalerem – trochę siwy, sylwetka podkurczona i „sfatygowana”. Ma poważne problemy z chodzeniem. Może to reumatyzm. Jedna łapka jest krzywa – wygląda na przetrąconą lub źle zrośniętą. Najgorsze, że maluch nie widzi… Idzie i przewraca się o krawężnik.[/COLOR] [COLOR=black](..) Jak wyciągam rękę i delikatnie go dotykam to próbuje uciekać na tych swoich kulasach. On nie przetrwa zimy. Nie ma szans. Jest potwornie zagubiony i tak bardzo smutny.[/COLOR][/FONT][/COLOR] [URL="http://img89.imageshack.us/img89/9425/jotpegir5.jpg"][COLOR=#000000]http://img89.imageshack.us/img89/9425/jotpegir5.jpg[/COLOR][/URL] zdjęcia z nowego domu...hm..jak będą;)
  15. [COLOR=blue][B]Dyzio juz w nowym domku[/B][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=black]"O tym piesku dowiedzialam sie dzisiaj o godz. 15. Zadzwonila kobieta i powiedziala , że pod lasem leży mały piesek. Nie wie jak długo bo to miejsce mało uczęszczane.[/COLOR][/FONT] [COLOR=black][FONT=Arial]Siadlam w samochód i razem z córką pojechałyśmy zobaczyć . Myslalam , że jest postrzelony bo wiem , że przed świetami myśliwi szukali w lesie zdziczalych psow.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Pani, która dzwoniła już czekala na nas i zaprowadzila nas na pole pod lasem.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Brneliśmy w śniegu i blocie. W polu daleko od drogi zobaczylam go, malutkiego, bez oznak życia... Leciutko wzielam go w kocyk bo widać , że jest obolały, nie wiedzialam czy nie jest postrzelony. Rano u nas padal śnieg a on leżal na tym śniegu na mokrej ziemi.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Rano była gruba warstwa śniegu i pewnie leżal pod tym śniegiem i czekał na śmierć , w południe przygrzalo słońce, śnieg stopnial a jego serce zaczęło mocniej bic.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]On po prostu zamarzal ! W domu położylam go na podgrzewaną podłogę i zadzwonilam po koleżankę wetkę. Piesek sie ogrzał i podniósl głowę. Lezał jakis czas ale widocznie bylo mu za gorąco i delikatnie poczolgal sie dalej..(....)...[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Dyzio jest b. maleńki , wielkości kota. Z daleka podobny do lisa. Jest chudy nie mial łatwego życia. Maleńki Dyziulek pragnie wlasnego cieplego i kochającego domku.."[/FONT][/COLOR] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]znaleziony w lesie maluszek Dyzio[/FONT] [IMG]http://strony.psy.pl/aura/rudy.jpg[/IMG] w przytulisku u Basi0607 [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/4651/dyziosp3.jpg[/IMG][/URL] w nowym domciu w Elblągu [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/dyzio/dyziek3.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/dyzio/dyziek4.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/dyzio/dyziek5.jpg[/IMG] [B][I][FONT=Arial]wątek i banerek:[/FONT][/I][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/panie-dlaczego-mi-zrobiles-108495/"][IMG]http://www.egonet.pl/dogo/banerki/rudy.jpg[/IMG][/URL] ----------------------------------------------------------------------
  16. [B][COLOR=blue]Śnieżka bez oczek, oddana do schroniska... :smilecol:już w nowym domu:smilecol:[/COLOR][/B] [COLOR=#0000ff][COLOR=black]([I]Sneżnaja dewa [/I]- Andrzej Bieły)[/COLOR] [/COLOR][B][COLOR=#0000ff]Tyżeś to tutaj? Czyżby...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]Czyżby? Moja srebrzysta panno jasna![/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff](To zamieć której pęd muzyczny[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]Ulotną falą mnie pogłaskał)[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]Przędąc swą delikatną wełnę[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]Będąc jak śmiech i płacz poecie[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]Wsączyłaś się przez okno szczelne[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]Śnieżnym i kruchym białokwieciem...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]Kurzy śnieg mokry muślinowy[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]Jak lilia w przezroczystej dłoni...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]Okryj mnie płaszczem siwym szronie[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]Otul obrusem swym lodowym...[/COLOR][/B] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/4081/sniezka1ck0.jpg[/IMG][/URL] [B][I]wątek i banerek[/I][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121860"][IMG]http://img387.imageshack.us/img387/291/sniezkagg8.png[/IMG][/URL] ------------------------------------------------------------------- [COLOR=darkred][B]Czort juz w nowym domu:ghost_2::ghost_2::ghost_2::BIG:[/B][/COLOR] w schronisku [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/5057/czortsn9.jpg[/IMG][/URL] w domu [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/9339/czorcikwdtep5.jpg[/IMG] [B][I]wątek i banerek:[/I][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121328"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Czart/sl-1-1.png[/IMG][/URL]
  17. [B][COLOR=blue]Punio czyli Orzeszek maleńki już w nowym domu w Gdyni[/COLOR][/B][COLOR=darkred] :smilecol::smilecol::smilecol::smilecol:[/COLOR] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/29/143wh9.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ada122eef2ce845f.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/76/ada122eef2ce845fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7ad21302a99af1a0.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/76/7ad21302a99af1a0.jpg[/IMG][/URL] [B][I][COLOR=#000000][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110520"][IMG]http://i32.tinypic.com/2wf30k8.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/I][/B] [B][I]--------------------------------------------------[/I][/B] [B][COLOR=blue]Lisek już w nowym domku[/COLOR][/B] :smilecol::smilecol::smilecol: [COLOR=#2e8b57][COLOR=#000000][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/4842/lisek2kgls8.jpg[/IMG][/URL][/COLOR] [B][COLOR=#2e8b57][I][COLOR=black]wątek i banerek:[/COLOR][/I][/COLOR][/B][COLOR=#2e8b57] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/staruszek-lisek-ma-dom-dziekuje-wszystkim-ktorzy-mu-pomagali-116567-post10509207/#post10509207"][B][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/9869/125lisekxk2.jpg[/IMG][/B][/URL][/COLOR][/COLOR]
  18. [B][COLOR=darkred]Niewidomy Ichi i maleńka Nora, psia przewodniczka juz w nowym domu[/COLOR][U]:smilecol::smilecol::smilecol:[/U][/B] [COLOR=seagreen][COLOR=black][U]informacje ze schroniska:[/U][/COLOR] [/COLOR][COLOR=black][U](psiaki jeszcze bezdomne)[/U][/COLOR] [B][COLOR=seagreen]Ichi to 3-5 letni niewidomy pies. Ze swoim kalectwem radzi sobie dobrze, jest bystry, wykorzystując zmysł węchu dobrze orientuje się na swoim terenie. Siedzi w kojcu z kilkoma psami i tam narodziła się przyjażń - on i mała suczka mieszaniec. Suńka opiekuje się swoim przyjacielem, jak ten nie kieruje się do miski z jedzeniem, to podchodzi do niego i trącając noskiem naprowadza go na michę. On opiekuje się sunieczką i pilnuje aby większe psy nie odganialy jej od jedzenia. [/COLOR][/B] [B][I][COLOR=darkred]cytat Devi:[/COLOR][/I][/B] [I][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/niewidomy-bokser-owaty-ichi-jego-przewodniczka-113344/index11.html?highlight=niewidomy"][COLOR=#000000]Niewidomy bokser -owaty Ichi i jego Przewodniczka - Strona 11 - Dogomania Forum[/COLOR][/URL][/I] [I][COLOR=darkred]"Od siebie mogę dodać, że wzięcie pary przyjaciół ze schroniska jest cudowną sprawą. [/COLOR][/I] [I][COLOR=darkred]Sama półtora roku temu adoptowałam sunię, jak zostawała sama w domu wyła i demolowała mieszkanie. Dowiedzieliśmy się, że w przytulisku przyjaźniła się z drugą malutką, chudą sunią. Po miesiącu pojechaliśmy ją zobaczyć i stwierdziliśmy, że musimy ją stamtąd też wyciągnąć. Jak sunie się zobaczyły po tej długiej rozłące były przeszczęśliwe. Ich radość była ogromna. Żyją ze sobą w wielkiej przyjaźni. Nie ma między nimi żadnych spięć.[/COLOR][/I] [I][COLOR=darkred]Decyzji o przygarnięciu drugiej suni nigdy nie żałowaliśmy. Sama przyjemność patrzyć na psią przyjaźń."[/COLOR][/I] [B]Zdjęcia ze schroniska:[/B] [B][COLOR=green][I]Ichi i Nora: niewidomy prawie bokser i maleńka sunieczka o wielkim sercu[/I][/COLOR][/B] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/7193/ichiijegoprzewodniczkanlz3.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=#2e8b57]Nora* Noor (arab.=Światło) [/COLOR][/B] [B][U][COLOR=#2e8b57][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img373.imageshack.us/img373/9733/przewodniczkaichiniewidqw7.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U][/B] [B][COLOR=darkred][/COLOR][/B] [COLOR=#8b0000][COLOR=#000000][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#8b0000][COLOR=#000000]....i fragmenty wiadomości z domku psiaków:)[/COLOR] [/COLOR] [COLOR=#8b0000][COLOR=#000000][FONT=Arial][SIZE=2][B][/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#8b0000][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=darkred][B][U]"Nora[/U][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [COLOR=#8b0000][FONT=Arial][SIZE=2][...] W ciągu dnia coraz częściej przychodzi poleżeć w drugim pokoju,by być z człowiekiem.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#8b0000][FONT=Arial][SIZE=2]Zwłaszcza lubi radośnie przewracać się na boki.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#8b0000][FONT=Arial][SIZE=2]Przychodzi żeby ją pogłaskać,wchodzi przednimi łapkami na kolana.Tylko ten ogonek podwiniety raz mniej, raz więcej.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#8b0000][FONT=Arial][SIZE=2]Koty chętnie goni ale można przywołać ją do porządku.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#8b0000][FONT=Arial][SIZE=2]W ogrodzie zagoniła je dwukrotnie na drzewo ale to dobrze,bo koty powinne byc nieufne i ostrożne. [...][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#8b0000][FONT=Arial][SIZE=2]Potrzebuje człowieka,zaczyna delikatnie zachęcać do zabawy.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#8b0000][FONT=Arial][SIZE=2]Kładzie się na grzbiecie,przewraca na boki i czeka na drapanie po brzuszku.Delikatnie łapie zębami.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#8b0000][FONT=Arial][SIZE=2]Cały czas jest czujna i obserwuje reakcje człowieka.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#8b0000][FONT=Arial][SIZE=2]Raz próbowała wejść w nocy na tapczan ale wystarczyło "Nora na miejsce"[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#8b0000][B][U][FONT=Arial]Ichi:[/FONT][/U][/B][/COLOR] [COLOR=#8b0000][FONT=Arial][SIZE=2]Musi być blisko człowieka.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#8b0000][FONT=Arial][SIZE=2]Chodzi za mną krok w krok.Leży przy nogach gdy mam zajęcie przy stole.Stoi pod drzwiami łazienki.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#8b0000][FONT=Arial][SIZE=2]Domaga się zaiteresowania.[/SIZE][/FONT][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#8b0000][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=darkred]Zapach kota zamyka mu uszy na wszelkie uwagi.Wtedy staje się żywiołem i taranem.Brak wzroku nie jest przeszkodą.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [COLOR=#8b0000][FONT=Arial][SIZE=2]Nie polubi ale żeby tolerował.:smile:[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#8b0000][FONT=Arial][SIZE=2]Chyba koty mają szczęście,że ich nie widzi.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#8b0000][FONT=Arial][SIZE=2]W poprzednie noce próbował parę razy wchodzić na tapczan ale teraz już wie,że nie wolno.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#8b0000][FONT=Arial][SIZE=2]Przy powrocie do domu czeka na Norę w korytarzu.Ona czasami chce jeszcze chwilę zostać na zewnątrz.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#8b0000][FONT=Arial][SIZE=2]W ogrodzie również rozpiera go energia i trzeba krzyknąć "uważaj" (drzewo,krzaki)[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#8b0000][FONT=Arial][SIZE=2]Wtedy omija przeszkodę ale nie zawsze można za nim nadążyć.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#8b0000][FONT=Arial][SIZE=2]Czasami sam zatrzymuje się i nasłuchuje gdzie jest człowiek.Wtedy trzeba dać mu znać gdzie jestem."[/SIZE][/FONT][/COLOR] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]My i nasza ukochana Pani:):):)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#8b0000][COLOR=#000000][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/922/img2654yj8.jpg[/IMG] [/COLOR] [/COLOR] [I][B]wątek: [/B][/I][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/niewidomy-bokser-owaty-ichi-jego-przewodniczka-113344/?highlight=niewidomy"][I][B][COLOR=#000000]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113344&highlight=niewidomy[/COLOR][/B][/I][/URL]
  19. Jakis czas temu ktoś mi podal zdjęcia kacperka zebym umiescila go na wątku slepkow. Nadal czekam na informacje dotyczące aktualnego stanu zdrowia, oczek, wiek, stosunek do ludzi, zwierząt, ogólne informacje na temat usposobienia pieska i "życzenia" odnosnie domu docelowego. no i na dane kontaktowe. prosze o odpowiedz na pw- tzn. prosze o powiadomienie jesli tutaj odpowiedz się pojawi. dzięki
  20. Co z pieskiem? nadal szuka domu?
  21. ale wiesci:-o:multi:. Nawet nie wiedzialam ze Orzeszek ma nowy dom:multi:
  22. no Kacperek sama widzialas:lol:- szczescie niepojęte- łancuchowy Kacper na kremowej kanapie:multi::placz::multi:
×
×
  • Create New...