-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Turystka-jamnisiowata- WRÓCIŁA DO SWOICH WŁAŚCICIELI!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
link do slicznych adresatek [url=http://www.artmagic.pl/index.php?p20,identyfikator-niklowany-kosc-mala]ArtMagic.pl :: Identyfikator niklowany - KOŚĆ MAŁA[/url] -
Turystka-jamnisiowata- WRÓCIŁA DO SWOICH WŁAŚCICIELI!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ola zapytaj, ile będziesz musiala zapłacić za wykupienie suni (pewnie pytałaś, ale piszę na wszelki wypadek, bo ostatnio ktoś płakał, bo nie mial pieniedzy przy sobie i miał psa zostawić do następnego dnia...) No i adresatka musi być na 100%:) Mielismy ostatnio psa, który zgubił się podczas wypadku samochodowego. Tez byl z innego miasta. Ale pies mial czipa. Wariowal ze szczęścia kiedy schronisko zadzwoniło po właściciela i ten odebrał pieska:) -
kładzie się tak jak na tych zdjęciach, które tu były i jedzie:evil_lol: Jutro go wyprowadzę, bo znow nie byl kilka dni, to mu pewnie tyłeczek rozsadza;)
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Czy koks rzyga dzikiem?:roll: ...a tak w ogóle to lepszego DT Daszeńka mieć nie mogła...Bardzo mądra mama tymczasowa Gameta:loveu::loveu::loveu: -
Turystka-jamnisiowata- WRÓCIŁA DO SWOICH WŁAŚCICIELI!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neris']A Olenka ciągle mi powtarzała "wiem, że ona żyje i do mnie wróci". Skąd ta mała zaraza się wzięła w Elblągu?[/quote] wstyd mi:oops: strasznie. czytalam juz kilka dni temu wątek o tej suni na zagubionych. cos mnie tknęło by sprawdzić czy to nie nasza. ale chcialam przeglądnąć jeszcze inny wątek i wylecialo mi to z głowy ale na[SIZE=4] [/SIZE][SIZE=2]całe szczęscie Akucha czuwa!!!:loveu::loveu::loveu:[/SIZE] Edit: teraz wiem. nie wylecialo mi z glowy- sprawdziłam pózniej- tylko zdjęcia nie bylo małej na wątku zagubionych i nadal nie ma....[SIZE=4]ale na szczęście Akucha czuwa:loveu::loveu::loveu:[/SIZE] -
Koss od wstrzymywania i wydychania powietrza płuca juz mi się powiększyły:evil_lol:
-
Keyty to psinka, którą "odwiedziłam" w ramach interwencji z panią Jolą w jej dawnym domku, zanim została "oddana". Keyty miala być odebrana, ponieważ jej właściciel głodził sunię. Sunieczka byla przerazliwie chuda, rzucala się na jedzenie. worek z jedzieniem, ktory własciciel otrzymal od TOZu byl zamkniety....Mała wyglądała jak pieski z tych tragicznych wątków na dogo.. Teraz to zupelnie inny piesek, ale z bardzo zła przeszłościa. Stan pieska zgłosił sąsiad. Można sobie wyobrazic jak musiala wyglądac, że ktos zareagowal...:roll:
-
tak patrząc na te miseczki zastanawiam się czy nie lepiej by jej były miseczki na podwyższeniu...hm..? bo tak dosc się musi wysilac zeby zjesc, czy nie..?
-
kochana Ogryzia znalazla wspanialych opiekunów tu na wątku w postaci SAbinki i Martki ( wybaczcie wiem, że wiecej fanow miala - ale te dwie osoby pozostaly mi w pamięci) a teraz w postaci domku:) trzymam kciuki za dalszy pozytywny rozwoj sytuacji..
-
[quote name='Rybc!a'][B]Charly, Rupak, czemu Was dzisiaj nie było?[/B] Ze schroniska wyszedł Quake i jamnikowata Spacja z 4 , przyszła mała szczeniorka, a w nocy dwa szczeniaki owczarkowate, samiec i suka- samiec już zarezerwowany .[/quote] chcesz usprawiedliwienie od lekarza czy wystarczy od mamy?;) wspaniale ze Quake wyszedl. bardzo się ciesze kiedy tak energiczne psy psy jak Wolf, Markus, Quake itp.wychodzą. zawsze sie ciesze, ale w tych przypadkach szczególnie:)
-
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
Charly replied to gagata's topic in Już w nowym domu
słabo w tej ankiecie:shake: -
malutka Zosia jutro pójdzie na spacerek znow...prawdziwy nie wirtualny;)....Domku nadchodz..
-
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
Charly replied to APSA's topic in Już w nowym domu
[quote name='APSA']moje dane: 608 088 298 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] do morisowej: 602 184 573 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] dzięki :)[/quote] ogloszenie na cafe animals. dalam przez pomylka dwa te same zdjęcia, ale nie da się ich usunąc:roll:Jesli Bambarylek będzie mial trochę szczęścia wydrukują go w metrze [url=http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Bambarylek,16586]Bambaryłek - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/url] i tak btw, na dogo mimo wszytko tez duzo ludzi zagląda. ostatnio mialam telefon w podpisie i otrzymalam parę telefonów w sprawie psow, na których wątki weszłam. moze warto wpisac kontakt w pierwszy post;) -
tak myślalam...też tak mam... Jak juz nie zapomnę aparatu, jak zadziala, to kabelka znaleść nie potrafie:roll: dom z ogrodem to najlepsze co można sobie wyobrazic dla Wolfa. Doskonałym stróżem będzię:diabloti: i mamisynkiem skarżącym sie przeciągjąco i głośno, bo ktos innego psa poglaskal nie jego, bo to, bo tamto:evil_lol: ma farta, że taki ładny. Długo w schronie nie posiedział.
-
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
Charly replied to APSA's topic in Już w nowym domu
dane kontaktowe do ogłoszeń na Bambaryłke? -
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
Charly replied to APSA's topic in Już w nowym domu
heheh hihi -
bezkonfliktowy spokojny Nerus. kto go pokocha?
-
:loveu::loveu::loveu:
-
no, nikt nie uwierzy czego przy odpwiedniej motywacji i socjalizacji "upartego jak osiolek" kaukaza można nauczyc:-o:cool1: filimk na samym dole strony [URL="http://www.wolkogora.de/140374/140436.html"]Kaukasische Owtscharka von Wolkogora[/URL]
-
ahahhahahahah, sie usmialam ahahahhahah:evil_lol:..Ogryzia wygląda bardzo niebezpiecznie z tym swoim wehikułem. psiaki biedne myślą, że kosmitka hihih:loveu:
-
nie:shake: nikogo nie obchodzą.a przeciez nie da się przejsc obojetnie obok Saruni. Jest sliczna. piękna. Nie ma chętnych
-
jaka ona jest sliczna. i ma taki szczęśliwy ryjek:loveu:
-
rewelacja:loveu: tzn. Ogryzia mam nadzieję, przestanie tak się rządzic:evil_lol: czekam na filmik
-
To tylko pies, tak mówisz.......... Tylko pies A ja Ci powiem Że pies to czasem więcej jest niż , człowiek On nie ma duszy, mówisz... Popatrz jeszcze raz Psia dusza większa jest od psa I kiedy się uśmiechasz do niej Ona się huśta na ogonie , a kiedy się pożegnać trzeba I psu czas iść do psiego nieba To niedaleko pies wyrusza Przecież przy Tobie jest psie niebo Z Tobą zostaje jego dusza............ B.Borzymowska