Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. ja w Elblągu:) Mamy jeden wątek głowny, na którym Rybcia w pierwszym poscie umieszcza linki do wszsytkich wątków, ktore robimy:)
  2. ja uwazam, ze jej nie zaszkodzi. tzn. to Wasza decyzja. My robimy prawie wszystkim psiako w naszym schronisku. My to za duzo powiedziane. rybc!a pędzi jak rakieta, a my ją gonimy;)
  3. Cudnie ze Redek wyszedl:multi: [B]Rybciu albo Vitka czy Zosia, Dżordzi, Nikus, Dziadzio i Nero są na portelu? Proszę dodajcie. Zosia i Nikus mają już gotowe teksty. napiszcie do mnie proszę na gg- podawam wam:)[/B]
  4. [url=http://ale.gratka.pl/dodaj/]Alegratka.pl - Og
  5. Ty Gops jestes ekspertka jak widzę:lol: Ja bym nie wiedziala gdzie mierzyc klatę.
  6. Dzis Dziadzio ( którego ja nazywam Maks) wyszedl na dluuuuugi spacer. W sumie wyszly dwa dziadziusie:nero i dziadzio Maks. pralinka wzięla "wrednego jamnika" vel parówka, który okazał się totalną przylepą. Rybcia Maksia, ja Nerusia. Boziu jaki Maksiu był szczęśliwy. Wszystko obwąchiwał, obiskiwal, ogonek nieustannie się ruszał:multi:
  7. nie wiem czemu widzę same krzyzyki:placz:
  8. 14 LAT BEZ DOMU- MODLITWA BOBIKA.................. (583187303) - Aukcje internetowe Allegro jestem nadal pod wrażeniem tekstu...ech... allegro jest zgodnie z życzeniem Ukrytego Smoka wyróznione, pogrubione, podświetlone ( opłata 20, 60). wystawione na na 14 dni. potem następne. Ale...może Człowiek wysłucha modlitwy Bobika i nie będzie potrzebował następnego..
  9. kladce tez trzeba szukac. to fakt. ja uwazam, ze szanse dla dwoch są mniejsze. Bobik nie ma juz czasu, aby czekac tak dlugo, jesli w ogole ma jakies szanse. Poza tym...w schronisku Ichy i Norka zapatrzeni w siebie. Inaczej juz w domku. tu norka broni poslanka nawet przed Ichym czego nie robila w schronisku, a Ichy "widzi" tylko swoją panią i nie potrzebuje nikogo innego. Oczywiscie wspaniale ze poszly razem, ale czy tu chodzi o ich czy raczej o nasze uczucia..?;) niech dziewczyny z Ilawy ocenią same. tekst zawszse mozna przerobic. edit; wlasnie wystawiam tekst, który napisał/a (n adal nie wiem;)) Ukryty Smok. Czytam go raz jeszcze. Jest niesamicie poruszający..
  10. wielkie dzięki Jurmar:lol::lol::lol:
  11. nie to my okreslilysmy;) ząbki są biale, ale juz nie takie jak np. nasz 8miesięczny Nikus. Ale jest mlodziutka i kochana. Malenka jest jeszcze troszkę przestraszona. Boi się halasów, naglych ruchów itd. z czasem to przejdzie. waga- 4kg 4, 5 kg tak mysle. wielkosc malenka jest. no taki jamnik. troszkę wyzsza. Poprosze wetkę o ocenę wieku
  12. Kochana..u nas to byla delitanie mówiąc...masakra:angryy: zmienilo sie dopiero jak Animalsi:loveu: przejęli schronisko od stycznia tego roku:)
  13. Nikuś był na spacerku. Jak zawsze kochany głupolek. Nadal bez domu. Jest mlodziutki, sliczny, kochany. Jedyny negatyw to fakt, ze nie kocha kotów. Czy jest dom bez kota?? chetny na Nikusia?
  14. Dobi już w nowym domku. Nie wiem jak to dokladnie szlo, czy przez Gdynie, czy Natalię. w kazdym razie Rybcia wie wszytko jak i co i napisze:)
  15. Byl slicznie na spacerku. rybcia ma zdjecia
  16. poszla do domku parka. niewidomy bokserowaty Ishi i jego opiekuna Norka. Ale to wielkie szczęscie i cud. nasza schroniskowa para- rodzenstwo- Sara i Oskar (młodzi i piękni) oddani przez wlasciciela w styczniu nadal są w schronisku.MImo ogloszen i allegra jednego za drugim... tragedia... ja wlasnie wracam ze schroniska. wykąpie się cos zjem i potem wystawie allegro ktore napisal i oplaca Ukryty Smok- bardzo dziękujemy:buzi:
  17. Dzis przyszlam i ją wolalam, a ona nawet nie spojrzala. w ogole nie wierzyala ze o nią chodzi, bo kilka dni mnie nie bylo. Potem wyrwala dupeczkę kochaną i przyleciala głosno zawodząc. byla na spacerku, w biurze tez. wycalowana wyglaskana i coż z powrotem do boksu..
  18. Dzordzi mam nadzieje ze wszystko się powiedzie i będzie jak ma byc;)
  19. Jest pani z Bytomia, która chce Dzordza:lol:. Sie nie dziwie w sumie: Dzordz to pies cudo:) podam zaraz wątek i być moze przyszla wlascicielka też się zarejestruje.. Potem napisze do dziewczyn z bytomia zeby z tą panią się na wizytę umówily:) ale to wieczorkiem, bo juz idę do schroniska:)
  20. smutny bardzo.... ostatnie zdanie:-(:-(:-( dziękuje. za chwile mam autobus. wystawię wieczorem
  21. pozdrowie:lol:. mam autobus za moment:). wszytkie psiaki są "zazdrosne". szzególnie w schronisku. kazdy chce wyjsc, kazdy ma nadzieję, ze tym razem może na zawsze...ech
  22. ide zaraz i dopytam. on jest lagodny bez dwoch zdan. tylko w boksie psiaki się gryza czasem. nawet te najłagodniejsze. to jest nie do uniknięcia. Zoska tez. O tym nie myslą ludzie kiedy przyprowadzają psa do schroniska. Nie mysla o tym, ze ich pies moze byc gryziony..nawet zagryziony.... Nikus jest 2 razy większy niz pozostale. On po prostu jak np. ktos podchodzi do drzwiczek, odgania inne psy. Ale nie gryzie w sensie ranienia. Mysle ze chodzi w tym wypadku glownie o jego wzrost, bo jest/byl zpsami w typie jamnika;)
  23. hm...ok. dzięki. Ukryty Smok napisze łzawe allegro. Wspaniale:loveu:
  24. kochani- hidden dragon:lol:sprezentuje Bobikowi dwa allegra- opcje full wypas tzn. po okolo 20, 50 za jedno ( 20 czy 21 jakoś tak). allegro jest wtedy podwietlone, pogrubione i wyróznione. ja zaraz będe znikać, więc nic nie wymysle, potem raczej tez slabo. Kto napisze lzawy tekst???? wystawię wieczorkiem jak wróce ze schroniska:) ps. mam takie pytanie, czy zalozycielem, kierownikiem iławskiego schroniska jest niejaki (pan) Pawel? czy znacie takiego?
×
×
  • Create New...