-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.
Charly replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
tutaj wygląda nie bardzo ynteligentnie:evil_lol::loveu: [IMG]http://images40.fotosik.pl/92/7561b03ef60cc34bmed.jpg[/IMG] -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewa36']Co u ciebie, dziewczynko śnieżynko ? :razz:[/quote] myślalam, że Ty jesteś dobrą wróżką wieści przynoszącą;) -
MALEŃKA FUGA-WIELKI STRACH! Już w nowym domu ! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
biedna Figulinka. Całe szczęscie sunieczka jest jeszcze młoda. to nie powinno być tak ciężko. -
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Sliczna lśni się:loveu: Kto by pomyślał. Od niemowlęcia praktycznie w schronie i tu taaaaaki domek:multi::loveu: -
Mr. Żorż w schronisku [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/7017/dsc05654nh4.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/5882/dsc05651rc2.jpg[/IMG] i..od dwóch tygodni w nowym domku yupiiii:multi::loveu::multi: [IMG]http://images41.fotosik.pl/93/1dba67d888c55c7cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/97/d94a9284ef51851bmed.jpg[/IMG] i koniec:) [IMG]http://images48.fotosik.pl/97/5dedb9596f60af7dmed.jpg[/IMG]
-
[quote name='mestudio']Mam różne nowe produkty, które mogę ofiarować na bazarek. Jeśli ktoś chciałby zrobić taki bazarek proszę podać mi adres do wysłania produktów, a przekażę je za pośrednictwem poczty na swój koszt. Zleciłam też niewielki przelew (niewielki bo samodzielnie utrzymuję dużą gromadę psów w potrzebie, wykonujemy też za własne pieniążki budy dla wiejskich psów), ale i dla tego biedaka starczy grosików. moge wystawic bazarek. ale nie przesylaj rzeczy. wystraczy ze wyslesz zdjęcia na [email protected] plus cenę wywolawczą:)
-
kurcze. kto jescze widzi krzyżyki? bo zdjęc jest sporo. więcej niż 3. Dzika Figa nie martw się- moj pies tez nie trafil dobrze u mnie. tez ma zakaz:lol::evil_lol:
-
widzicie wszystkie zdjęcia czy tylko krzyżyki??
-
śpiem sobie:) [IMG]http://images48.fotosik.pl/97/5dedb9596f60af7dmed.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/wol_error.gif[/IMG]Ten obrazek został przeskalowany. Kliknij tutaj, by zobaczyć go w pełnym rozmiarze. Oryginalne wymiary obrazka 500x667, rozmiar 79KB.[IMG]http://images41.fotosik.pl/93/1dba67d888c55c7cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/wol_error.gif[/IMG]Ten obrazek został przeskalowany. Kliknij tutaj, by zobaczyć go w pełnym rozmiarze. Oryginalne wymiary obrazka 500x667, rozmiar 66KB.[IMG]http://images37.fotosik.pl/92/733e38419c2c45e0med.jpg[/IMG]
-
" [FONT=Arial]Witam[/FONT] [FONT=Arial]Przesyłam pare zdjęć Dzordza. Psiak jest grzeczny jak jesteśmy na spacerze to słucha i grzecznie przychodzi jak go wołam. Ostatnio był u weterynarza bo ma rane w uchu i chciaiśmy żeby zobaczył to wterynarz ale był mały kłopot bo Dzordz nie pozwoli się zbadać i chciał pogryźć weterynarza założyła mu kaganiec taki szmaciany ale psiak był tak zdenerwowany że po kilku minutach kaganiec był w strzępach no i niestety wizytę trzeba było zakończyć. Za pare dni będzię miał nowy kaganiec, trzeba mu było kupić bo ludzie na ulicy się go boją, każdy mówi jaki ładny piesek ale nikt nie mo odwagi do niego podejść)). No na teraz to by było na tyle)[/FONT] [FONT=Arial]Pozdrawiam"[/FONT] [FONT=Arial]Oj oj Dżordż- :-o- coś mu się jakis wet musiał niezle naprzykrzyć w przeszłości...[/FONT] [FONT=Arial]a to ze ludzie na ulicy się boją :bigok: ...Dzordz duzy to i się mają bać i nie zagadywac pańci[/FONT] a teraz:cool3: prezentacja panie i panowie e vuala! (Ty malawaszko może jednak lepiej nie...bo wiesz...uchi tego nie przeżyly:evil_lol:) [IMG]http://images46.fotosik.pl/97/d94a9284ef51851bmed.jpg[/IMG] zastanawiam się te łyse miejsca to od czego..hm...albo blizny albo maly się załapał na jakies choróbsko albo nie wiem co. ale wizyta u lekarza odlozona az do zakupu odpowieniego kaganca:razz: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/wol_error.gif[/IMG]Ten obrazek został przeskalowany. Kliknij tutaj, by zobaczyć go w pełnym rozmiarze. Oryginalne wymiary obrazka 500x667, rozmiar 101KB.[IMG]http://images39.fotosik.pl/93/4f99ffc5bcf6f607med.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/wol_error.gif[/IMG]Ten obrazek został przeskalowany. Kliknij tutaj, by zobaczyć go w pełnym rozmiarze. Oryginalne wymiary obrazka 500x667, rozmiar 115KB.[IMG]http://images38.fotosik.pl/92/62281a796609df1bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/wol_error.gif[/IMG]Ten obrazek został przeskalowany. Kliknij tutaj, by zobaczyć go w pełnym rozmiarze. Oryginalne wymiary obrazka 500x667, rozmiar 123KB.[IMG]http://images40.fotosik.pl/92/da2f481c8e19f1d3med.jpg[/IMG]
-
..a więc Pachulek, Pachineczek, Pachulinek:cool3::-D ma się ogólnie dobrze.. dzielnie spaceruje, jest miziany przez wszystkich i kochany. Dla tego pieska to musi byc raj. Jeszcze dzis tak pięknie słońce swieci- pewnie i on ochoty do zycia nabiera.... Na spacerkach klei się do nogi- taki baaardzo zaczłowieczony pies....coż on takiego mógł zrobić:shake: Tak czy siak- idzie ku lepszemu. Dziękujemy ogromnie za wsparcie. Dziewczyny jeśli porobily zdjęcia to pewnie pózniej wkleją:) :bluepaw:
-
Szukasz towarzysza dla swojego kota ? Stefan-Telefan będzie idealny.
Charly replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
[quote name='silke']Bardzo bardzo bardzo mi się podoba... :loveu: Ale emocje trzeba powściagać. Do sierpnia musiałby 7-8 godzin dziennie siedzieć sam w mieszkaniu. No, sam z trzema kotami. :roll: Fajny psiak.[/quote] nie chce namawiac, bo sama nie wezmę, ale 7-8 godzin dla psa, który stoi przed widmem schroniska- to raj na ziemi:loveu: A koci pies to rzadkosc:)