-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Charly replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
jakie cudo cudniste. jaki fajny ryjek..ooo....az bym monitor chciala wycalowac:loveu: http://i311.photobucket.com/albums/k...9_04_07_05.jpg -
[quote name='Weronia']Jaki kogucik !? :angryy: To król, nie kogucik :evil_lol: Czarecki stwierdził, że sobie wyprasza tego kogucika :eviltong: :oops::oops::modla: :modla::evil_lol:
-
mamusia w schronisku:placz::placz::placz: :-(:-(:-( mlode pewnie juz bardzo wkrotce beda co? grubiutka bardzo bidulka jest
-
Biedny:-(. Figure to on ma dalmacia- no i kropki tez. dzis spotkalam u nas w Elblagu faceta z psem, ktorego wzial ze schronu kilka lat temu. pies kropka w kropke;) jak Shrekus. Mieszaniec dalmatynczyka z labkiem. Pies jest b. zywiolowy. pozostawiany sam w domu demoluje i jest agresywny do innych psow. tak z powietrza teraz pisze, ale moze ten sam problem ma Shrekus...?
-
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
jest kilka watkow o zmianach prawnych- ale takiego czysto informacyjnego nie ma chyba. tutaj link: moze Cie zainteresuje [URL="http://www.koalicja.org.pl/"]Koalicja dla Zwierząt[/URL] tu na dogo [URL="http://www.dogomania.pl/forum/../portal/node/612"]Lindenberg: Umieralnia dla zwierząt | Dogomania.pl[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/koalicja-dla-zmiany-prawa-o-zwierzetach-domowych-106639/[/URL] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f402/wystapienie-obywatelskie-w-sejmie-inicjatywa-pelnomocnika-d-s-ochrony-zwierzat-134726/[/url] [URL="http://www.dogomania.pl/portal/node/612"] [/URL] -
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
z cala pewnoscia dobrze Cie wychowal Jego Wysokosc:-D:lol: Sliczny jest -
film [URL]http://www.youtube.com/watch?v=jKOn1sP9UR8&NR=1[/URL] zdjęcia [URL]http://www.hunde.gl/index.php?id=30&lang=dk[/URL] petycja: [URL]http://www.groenlandhunde.wavez.at/[/URL] [U][COLOR=#800080][URL]http://www.canadianvoiceforanimals.org/GreenlandSledDogs.html[/URL][/COLOR][/U]
-
[quote name='shin']Roznica chyba i tak juz jest, i to na plus, nie uwazasz? Btw, jedna ze stron w twoim podpisie, ta ze swastykami na jajku... troche smieszna. I to nie w sensie 'haha', tylko raczej w sensie *facepalm* Nie mowiac o tym, ze cholera jasna, niech ludzie wreszcie przestana swastyke kojarzyc z nazizmem :mad:[/quote] tak uwazam, ze zmiana na lepsze. a reszta...oczywiscie prowokacja. swastyka na jajku z baterii i odpowiedni tytul artykulu: trojka [B]nie czyni wolnym[/B]/cierpienie [B]nie czyni wolnym[/B]
-
ile tych husiow i innych:-o...cos okropnego:-(:-(:-(
-
jaki sliczny kogucik w koszyczku:loveu::loveu::loveu:
-
Nela-od szczeniaka w schronisku-POGRYZIONA-nareszcie ma dom..!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
co z tymi kciukasami?:cool3: -
bylo kilka telefonow, ale wszystkie absolutnie bez sensu. Nie chce sie wierzyc, ze tacy ludzie faktycznie istnieja...:roll: Pierwszy telefon(kobieta)- pierwsze pytanie ile on kosztuje, czy duzo je i czy robi jakies problemy. Druga chetna az z Gdyni:roll:- za daleko dla niej...Inny pan wlasnie stracil pieska- zawsze go wypuszczal samego na spacer, no i teraz jednak piesek juz od kilku dni nie wrocil.....i pan chce nowego. A Husky podobno same sobie gdzies ida i nawet po kilku dniach wracaja......................................!!! :-o
-
IGOR - znalazł dom, w którym uczy się życia od nowa
Charly replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
wpsaniale wiesci. Ten domek to cud- najprawdziwszy cud:loveu: -
czytalam, ze to mieszanka mieszanki mastiffa/berndaryna, greenlanda i owczarka niemieckiego/owczarka belgijskiego plus jakies kanadyjski pies eskimosow... w sumie fajne typy per se. ciekawe jaki wynik i do czego ten psiak sie nadaje. szkoda, ze tak ich malo. w Polsce pewnie zadnych nie ma. a moze i w Europie nie ma. (sorki za brak znakow polskich) edit: z zacytowanej przeze mnie stronki wynika, ze nadaja sie do wszystkiego...
-
[quote name='shin'][URL="http://wiadomosci.pl.msn.com/zkraju/article.aspx?cp-documentid=15963376"]Zwróć uwagę jakie jaja kupujesz - możesz ulżyć cierpieniu kur - MSN Z kraju - Wiadomości[/URL] Te wielkie, najtańsze jajka pochodzą z chowu klatkowego. To metoda uznana za niehumanitarną, której od 2012 roku całkowicie zakaże Unia Europejska. Chyba nie musimy specjalnie walczyc o zakaz chowu klatkowego, byle tylko to nie byla plotka.[/quote] w Niemczech chow klatkowy jest zakazany od tego roku. Teraz nazywa sie to inaczej. roznica jest taka ze kura nie ma juz tylko 500 cm kwadratowych miejsca ( czyli mniej niz kartka DIN A4) a 800 cm kwadratowych powierzchni ( czyli poltorej kartki). Roznica praktycznie zadna. Nadal nie opuszcza klatki. Nadal nie moze sie swobodnie poruszac.Mam nadzieje, ze zmiany od 2012 to nie takie zmiany jak tearz w Niemczech. Ale przyznam, ze nie poczytalam jeszcze, jak to ma wygladac w tym zakazie od 2012. ale zaraz to zrobie, chyba ze ktos juz wie edit: [B][B]Chów klatkowy - nowe wymagania[/B][/B] Zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej nr 1999/74/c z 19 lipca 1999 r. wzrastają wymagania dotyczące klatek tradycyjnych czyli niewyposażonych (nieumeblowanych), które mogą być produkowane i instalowane do końca 2002 r., a użytkowane do końca 2011 r. Od l stycznia 2003 r. muszą spełniać jednak następujące wymagania: [LIST] [*]powierzchnia podłogi klatki przypadająca na l kurę musi być >550 cm2 [*]długość koryta paszowego - 10 cm b./kurę [*]poidełka kropelkowe lub miseczkowe lub 10cm b. poidła rynienkowego/kurę [*]maksymalne nachylenie podłogi - 14° [*]wysokość klatki nad 65% powierzchni podłogi winna wynosić >45cm, a w pozostałych miejscach >35cm [*]w klatce winna być powierzchnia do ścierania pazurów [/LIST][COLOR=red][B]Klatki[/B] nowego typu czyli tzw. umeblowane, które mają zapewnić kurom komfortowe warunki chowu od[B] l stycznia 2012 r.[/B] muszą być wyposażone w:[/COLOR] [LIST] [*]gniazdo [*]grzebalisko [*]grzędę zapewniającą każdej kurze 15 cm b. miejsca [/LIST]oraz: [LIST] [*][COLOR=red][B]750 cm2 powierzchni klatki/kurę,[/B][/COLOR] w tym >600 cm2 powierzchni użytkowej (bez gniazda) o szerokości 30 cm, nachyleniu <140 wysokości >45 cm [*]ogólna powierzchnia klatki musi mieć >2000 cm2, a najmniejsza wysokość klatki poza powierzchnią użytkową musi wynosić >20 cm. [*]długość koryta paszowego 12 cm/nioskę [*]co najmniej 2 poidełka w klatce [*]odstęp między rzędami klatek (korytarz) 90 cm, a dolne piętro umieszczone >35 cm nad podłogą [*]powierzchnia do ścierania pazurów (papier ścierny) [/LIST][url=http://www.ppr.pl/artykul.php?id=724]PPR
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='gameta']Tak, oczywiście - po świętach się umówię :)[/quote] Bardzo dziekujemy:). -
Dzis przez przypadek natknelam sie na psa tej rasy i jestem ciekawa czy ktos z Was ja zna albo nawet widzial na zywo (?) [URL="http://www.chinook.org/"]Chinook Owners Association - U.K.C. National Breed Club[/URL]
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ciesze sie ze Dasza taka szczesliwa. W takim razie pora na wizyte po adopcyjna:) Gametko czy mozemy Cie raz jeszcze w tej kwestii wykorzystac? -
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
ano wlasnie. poczytalam troche i faktycznie krol jest iscie krolewski i ma swoje bardzo wladcze strony:cool3:. ale widzocznie Twoi rodzice zrobili wszystko jak nalezy i piesa jest milym krolem:):loveu: -
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
takie sa tybetki? to ja chce takiego:lol: -
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Prosze podrapac Jego Wysokosc za szacownym uszkiem. jest piekny:) a nie mial zadnego problemu z nowym nabytkiem? -
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
ratunku duzy idzie ahahah:loveu: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_68XWlWzU85U/SeEE62GPX9I/AAAAAAAABHw/F5mqmCVmUss/s640/DSC_0085.JPG[/IMG]