Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. [quote name='Zmysł']Od początku wiedziałem, że Lenka jest wyjątkowa[/quote] ale i domek wyjatkowy.
  2. Iwop, ja też tu regularnie zaglądam ;). Nie odzywam się, ale cieszę się bardzo, bardzo...........:lol: :lol: :lol:
  3. Ale Dziewczyny, nie krzyczcie tak. Ja trochę wiem jak fundacje działają i wiem, że to zależy wyłącznie od ludzi i ich etyki na co wydawane są pieniądze darczyńców. Znam niestety przypadki traktowania kasy fundacyjnej jak własnej :angryy:. Ja jednak zawsze kieruję się wlasnym rozumem i dopóki sama się nie zawiodę staram sie pomagać. I tak jest również w tym wypadku. Smutno mi tylko, że mam takie małe możliwości pomocy :-(.
  4. Bond, chłopie, ogarnij sie już z tymi chorobami. Miej litość dla swojej Rodzinki.
  5. Postaram sie w weekend zrobić jakieś nowe zdjecia Boryska. Może ktoś wreszcie się zakocha.
  6. [quote name='wandul 66']to nie jest kwestia przyciągnięcia do dogo - to raczej kwestia podejścia dogomaniaków - kot to gorszy gatunek - czasem miłaby miejsce na tymczas , ale nie lubi kotów , bo nie lubi - a raczej , bo nie zna!!![/quote] Myślę, że to bardzo krzywdzące słowa. Znam wielu dogomaniaków i prawie wszyscy, jeśli psy na to pozwalają, mają również koty. Niestety domy są juz zapsione i zakocone na maxa. Znalezienie domu nawet dla super psa graniczy z cudem. Inna sprawą jest to komu sie pomaga, chodzi mi o organizacje. Niestety wiele z nich jest, delikatnie powiedziawszy, mało przejrzysta. Ja też dostałam ostrzeżenie przed wpłatami na AFN, ale mam nadzieje, że pieniądze pójdą na biedy u Tweety. Tweety, czy doszła wpłata z mojego bazarku, bo dawno tu nie zaglądałam :oops:
  7. Już jestem i zaraz napiszę pw do Bodziulki. I co z tego, że dogo chodzi, ale w jakim tempie................żółw to bystrzacha :evil_lol:
  8. A co z małym jak Mina dostaje leki? Czy sunia jeszcze karmiła?
  9. [quote name='Zmysł']Niestety, pieski wciąż się nie dogadują i raczje nie ma na to szans. Muszą wychodzić osobno na spacerki, bo szczególnie samiec rezydent jest agresywny. A i Misio zaczął się odszczekiwać.[/quote] To znaczy, że Misio znacznie pewniej się poczuł.
  10. Nie zaglądałam tu jakiś czas i myslałam, że Gucio już w domku, a tu.............:-( Gucio jest tu i czeka...........czeka......czeka.......
  11. Borys to dzielny facet. Ma wolę życia i wszystko zniesie, nawet przymoczki :evil_lol:. Pani Lucyna tak pięknie o nim opowiadała, że aż.............:-(. Mówiła jak Borysek nie chciał aby któryś z kotów wszedł do klatki - łapki. Robił wszystko aby utrudnić wyłapywanie. Czy to było kocie przeczucie..........:-(
  12. [quote name='Zmysł']No to niedobrze. Ale ja cały czas wierzę[/quote] Jak to dobrze, że jest wśród nas optymista , bo ja już traciłam nadzieję na domek dla Boryska.
  13. Ja bardzo przepraszam, że dość rzadko zaglądam, ale ostatnio za dużo zwaliło się na moją głowę i doba trwa za krótko :angryy:. A więc krótko : - szczepionki tańsze ( z hurtowni) obiecała anda na przyszłą środę - potrzebne sprzęty : lodówka ( stara była taka średnia typu Polar) telewizor ( może być z małym ekranem) byle działał pralka, bo stara Frania została zreperowana, ale nie wiadomo jak długo podziała. - zdjęcie Misia i Pluta super. To świetne psy, ale bardzo potrzebują odpowiedzialnych domków. - co do pytania, jedzonko czy pieniądze, to wybór należy do Ciebie. Ja też za resztę pieniędzy, które zostaną po szczepieniach, będę kupowała jedzenie psie i kocie oraz żwirek. Listę darczyńców uzupełnię pod koniec tygodnia. Przepraszam :oops:
  14. [quote name='tomcug']Ta lodówka to sprawa priorytetowa.[/quote] Jest mi smutno i dziwi mnie to, że rodzinie z 1 psem, spod Poznania wszyscy dogomaniacy pomagają ( łącznie z propozycją wakacji za granicą), a Teresa ma taką iliość przygarniętych zwierząt ( które spotkała na swojej drodze) i tak mało osób zagląda na nasz wątek. Nie mam oczywiście nikomu za złe tamtej pomocy, tylko chciałabym również pomóc tej dzielnej kobiecie w utrzymaniu tego stadka.
  15. [quote name='Olga132']a kto zasczepi psy? macie jekiegos taniego weta? a może któryś zrobi to za darmo?[/quote] Z tym pewnie nie będzie problemu, bo anda ma swojego weta, który przyjedzie, a jeśli nie to podjedzie moja wetka.
  16. Dzięki za pamięć o biedakch Teresy. Najgorsze, że nie możemy domków znaleźć.
  17. [quote name='Zmysł']Budrys jest super, co nie?[/quote] Fajny Chłopak :lol:
  18. [quote name='Zmysł']ze wstydem przyznaję, że nie udało mi się dzisiaj zadzwonić do p.Ludmiły[/quote] Nie wstydź się, jutro też dzień, a Misiowi w takim domku krzywda się nie dzieje.
  19. [quote name='jagienka42']ty sie Bazyliah nie przejmoj tazi jak byla u mnie tez fikolki robila no tylko ze jakims cudem calo z tego wychodzila przyszla tylko sie poskarzyc no to wzielam na kolanka dalam buziaka i szla biegac szalona dalej:evil_lol:no ale z chlopami jest inaczej jak sie sierota potknie to juz zapuchnie i trzeba do lekarza biegac najlepiej na sygnale i erka:eviltong:[/quote] No przecież Bondzik to facet :eviltong:
  20. Borys błaga o dom.
  21. Biedny Borysek,myślałam, że to już koniec jego cierpień :-(:placz: Pozdrowienia dla Córci, wiem co to jest migrena.
  22. Dzięki Agato, że jesteś :lol:. Rozmawiałam przed chwilą z Teresą. Prosiła bardzo podziękować Wszystkim za pomoc. Jeszcze raz proszę, może ktoś ma nie potrzebną, ale działającą lodówkę. Teresa została bez a zbliża się lato i jest coraz cieplej.
  23. Borysku, dobranoc.
  24. Anda powiedziała mi dzisiaj, że może to załatwić dopiero w połowie następnego tygodnia ( 21.05), bo pracuje całe dnie a hurtownia jest do 16.00
  25. Żeby nie dawać tak oficjalnie, wrzuć do torby jakieś jedzonko i jakiś smakołyk i do tego kopertę i zostaw Państwu. Może przy Tobie nie zauważą ;)
×
×
  • Create New...