-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
Aniu, odebrałam jeszcze fanty od Pakity :lol:. Dziękujemy :lol: Jak Ci je przekazać?
-
[quote name='zolzunka']Jakis czas temu Eva2406 mi napisala, zeby wsiasc w 718 i wysiasc na przystanku Wspolna, cofnac sie, skrecic w lewo we Wspolna i tam jest stadion, a na nim festyn :) Ja tez bede szukac w sobote tego miejsca :)[/quote] Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Myslałam, że festyn jest na stadionie i dlatego podałam powyższą informację. Dopiero dwa dni temu dowiedziałam się, że to będzie w parku przy zespole szkół ( pałacyk). Jest to przy głównej ulicy - Piłsudskiego 96. Dojazd autobusem 718. Przystanek : FABRYCZNA.
-
Pakita, napisałam Ci pw. Jutro się do Ciebie odezwę. Banerek załatwiony :lol:
-
[quote name='devi']Jakim autobusem z Warszawy można dojechać na festyn? Aktualnie jesteśmy niezmotoryzowani :-([/quote] Do Marek jeżdżą trzy linie autobusowe : 718,732 i 805, ale w sobotę 805 nie jeździ. Najlepiej dojechać 718. Jedzie od pętli przy dw. Wschodnim, Targową do dw. Wileńskiego i potem prosto do Marek.
-
W Markach mogę to od Ciebie odebrać. Podaj na pw swój telefon.
-
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Z informacji jaką dostałam od Teresy, Czad ma " niby" dom, bo i tak całymi dniami lata po ulicy a Teresa go żywi i się nim opiekuje. Jakiś sprzęt do prania ponoć już ma. Dziękujemy. -
Przypominam, że jeszcze u mnie jest część fantów i dzisiaj, tylko o przyzwoitszej godzinie, zadzwonię do Ani, aby przekazać to co zebrałam, czyli przedmioty od Pauliny,od Kory i ode mnie.
-
[quote name='Zmysł']Dobranoc Borysku[/quote] i niech Ci się śni własny domek
-
Pewnie, z takim psem można czuć się bezpiecznie na każdym spacerze :evil_lol:
-
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Teraz już tylko domki dla psiaków potrzebne. -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
EVA2406 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka1234']Aukcja cegiełkowa się kończy,nie za dużo poszlo cegiełek dla Mikosia[/quote] Dopiero znalazłam wątek. Czy te cegiełki są jeszcze? Jeśli tak, to proszę o link do akcji cegiełkowej. -
Zula - śliczna młoda collie smooth. Już w nowym domku
EVA2406 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bazyliah'] Ja chcę na emeryturę! Ponoć można się wtedy wyspać :evil_lol:[/quote] he, he, bardzo śmieszne, ja się nie łapię, a co dopiero Ty. Dziecko, a kto będzie pracował na moje marne grosze emerytury?????????? A wyspać się, ja też o tym marzę ;) -
Odebrałam dary od Kory, poprzez Jej Córkę. Wielkie dzięki Koro :Rose:. Dzisiaj jeszcze zgłosiła się do mnie Selenga z chęcią przekazania darów. Jak tylko będę wszystko miała, zadzwonię do Ciebie Aniu i się jakoś umówimy.
-
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
EVA2406 replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Szkoda Ewuś, fajnie było tylko że goraco :cool1: Też żałuję :razz:, ale mam nadzieję, że jeszcze się zobaczymy ;). A Borysek ślicznie się już poprawił i futerko ma ładniejsze :lol: -
Muszka-porzucona,potrącona przez samochód- MA WSPANIAŁY DOMEK
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Pewnie dobrze :lol:. W takim domku i takimi Dużymi nie ma innej możliwości :lol: -
>>>Byłem już w Celi Śmierci<<< TERAZ MAM DOM - JESTEM W DOMKU
EVA2406 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selenga']To jest działka???!!!:crazyeye: To jakiś bajkowy ogród chyba Elf pasuje tu jak ulał ;)[/quote] To prawda, ale jeszcze mógłby zachowywać się jak królewicz z bajki i mieć lepsze maniery ;). Ja myślę, że on broni swojej życiowej bajki w której się dzięki Wam znalazł. -
[quote name='Kora']Nie postaram;), tylko odbieraj :mad:bo mnie dziecko zabije za prawie caly bagaznik zawalony.[/quote] Jutro rano zadzwonię do Twojego Dziecka, bo dzisiaj już było za późno. Aniu, mam taki spory stół plastikowy, ze zdejmowanymi nogami, niezbyt elegancki, ale można czymś przykryć ;). Do Zmysła do samochodu pewnie wejdzie, bo do mojego to raczej nie. Mam jescze krzesełka plastikowe, bo tyle godzin na stojąco nie damy rady.
-
[quote name='Zmysł']Chyba wcześniej był niezbyt otyły, tylko to futro myliło[/quote] Dokładnie tak było. Zimowe futro dawało efekt grubiutkiego psa, a on był chudzina. Borys nie głoduje, naprawdę. Tomcug :loveu: , wielkie dzięki za ogłoszenia Boryska.
-
Zula - śliczna młoda collie smooth. Już w nowym domku
EVA2406 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bazyliah']Hmmm, nikt się panienką nie zachwyca? Zachwyca, zachwyca. Tylko żeby się zachwycać, najpierw trzeba wejść na dogo, a z tym bywa różnie.................:angryy: -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Agato, trochę problemów już się rozwiązało. Nadal jednak szukamy domków dla piesków do adopcji. -
Już wcześniej pisałam, że jak nic nieprzewidzianego się nie wydarzy, to oczywiście pomogę. Jutro postaram się odebrać fanty od Kory. Poza tym mam jeszcze fanty od Pauliny i od siebie.