Jump to content
Dogomania

Daga&Maks

Members
  • Posts

    8546
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Daga&Maks

  1. mam nadzieję że niedługo Tobi będzie miał swój dom
  2. zdjęcie jest świetne,a te uszka jak wspaniale wyglądają :loveu:
  3. Ciasteczko do góry
  4. czemu nikt nie chce takiego pięknego psa :shake:
  5. szkoda słów na takich ludzi :shake: trzeba by tym ludziom zapewnić takie warunki jakie oni oferują psu żeby się dowiedzieli jak to jest :angryy:
  6. Lisku wskakuj na pierwszą stronę
  7. i znowu na pierwszą
  8. na pierwszą stronę
  9. mi nowa szata graficzna nawet się podoba.Tylko że mniej treści jakoś jest :shake: Ale gazeta pierwszy raz doszła mi niewygnieciona :lol:
  10. Soniu pokaż się na pierwszej stronie
×
×
  • Create New...