Jump to content
Dogomania

Daga&Maks

Members
  • Posts

    8546
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Daga&Maks

  1. oby Gucio miał w końcu te szczęście
  2. [quote name='Olena84']to podnosze chociaz[/QUOTE] ja również
  3. Ponownie na górę
  4. widać kto wydaje gazetę jak takie informacje przekręcają
  5. to dla nich wykastrowany to już 'niepełnosprawny' :angryy: Mam nadzieję że niedługo znajdzie się dla niego wspaniały i kochający dom
  6. i jak najwyżej
  7. nie uciekaj na dół
  8. [quote name='Cyraneczka']Przeglądałam ostatnio kwietniowy numer i znalazłam całkiem ciekawą niedorzeczność :evil_lol:. W artykule "Drogocenny" jest rameczka z której wynika, że bardzo cenna pudlica w czasie swojego czteroletniego życia [B][COLOR=DarkRed]wygrała 326 razy GRUPĘ [/COLOR][/B]ale [B][COLOR=DarkRed]RASĘ, czyli BEST OF BREED wygrała 267 razy[/COLOR][/B] [/QUOTE] No ja też to zauważyłam,wpatrywałam się w to chyba z 10 minut bo najpierw myślałam że coś źle przeczytałam,ale jednak nie.Przecież to niemożliwe żeby pies wygrał więcej razy BOG niż BOB
  9. [quote name='epe']Widocznie potrzebny był im niekastrowany!:angryy: Ciekawa jestem do czego?[/QUOTE] Pewnie jakaś pseudohodowla :angryy:
  10. dla mojego psa najlepszym legowiskiem jest zwykły koc :roll:
  11. Przecież młode psy mają większe szanse na adopcję.Czemu nikt nie chce Misi :-(
  12. Kapselku do góry
×
×
  • Create New...