-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[url]http://i683.photobucket.com/albums/vv193/Kinia_K/Marley/IMG_6081.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]nos do góry - he, mam nową obrożę ! Teraz se dużo myśli ... hahaha [/COLOR][/B] *****************************
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]ija fajne choby wcale ale dzięki:evil_lol: no widzisz jako jo niepełnosprawno ino 3 paluchy mom:evil_lol ale jakoś daja rada:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]No to z ciebie dzielno dzioucha ... hahaha[/COLOR][/B] **************************************
-
[url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz053-4.jpg[/url] [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz054-5.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Te dwa mi się najbardziej podobają :multi::multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz060-2.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"] - o raju :crazyeye: ale głęboki śnieg :crazyeye: jak Sara w tym śniegu wogle stąpa :evil_lol::shake: chyba żałuje, że tam wlazła :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale teraz musi w tym iść, żeby wyjść :eviltong::diabloti:[/COLOR][/B]
-
[quote name='as_kate']ja niestety ciągle potrzebuję, żeby nie chodzić jak zombie :p Każdy patyk ma dwa konce, każdy koneic ma jednego psa, każdy pies ma cztery patyki... :evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]hahaha ...[/COLOR][/B]
-
[quote name='as_kate']ja bym się tak nie smiała, gdyby mi się mój dekolt poparzył :p[/QUOTE] [B][B][COLOR="#8b0000"]No i jeszcze wszystko będzie na mnie [IMG]http://i50.tinypic.com/102jc7t.jpg[/IMG] Wiesz co, to ja ci lepiej podam tak: [IMG]http://i48.tinypic.com/zirex1.jpg[/IMG] Bedzie lepiej ?? [/COLOR][/B][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Fajne mosz giry, facjata tyż ! A u ręki to ci urosły ino trzi palce ? [/COLOR][/B][IMG]http://i50.tinypic.com/dviqf8.jpg[/IMG][IMG]http://i50.tinypic.com/dviqf8.jpg[/IMG][IMG]http://i50.tinypic.com/dviqf8.jpg[/IMG][IMG]http://i50.tinypic.com/dviqf8.jpg[/IMG] ***********************************
-
[B][COLOR="#8b0000"]Fajne mosz giry, facjata tyż ! A u ręki to urosły ino trzi palce ? [/COLOR][/B][IMG]http://i50.tinypic.com/dviqf8.jpg[/IMG][IMG]http://i50.tinypic.com/dviqf8.jpg[/IMG][IMG]http://i50.tinypic.com/dviqf8.jpg[/IMG][IMG]http://i50.tinypic.com/dviqf8.jpg[/IMG] ***********************************
-
[quote name='as_kate'][B]halgre[/B] oo, też lubię spać po obiedzie, tylkoe nie zawsze mi wychodzi. najbardziej muli mnie tak ok. 12 - 13. mam dużą potrzebę snu, 8, 10 godzin na dobę. po raz kolejny powiem, ze zazdroszczę Napoleonowi...[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A ja nie potrzebuję aż tyle godzin snu (kiedyś tak było), mnie wystarczy 4-5 godzin. No ale jak nieraz nie mogę spać całą noc, albo zasypiam nad ranem no to śpię po obiedzie nawet 3-4 godziny ! [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/424960/00000031.jpg[/url] - haha... skąd ja to znam - dwa psiurki sięgają po jeden patyczek ... [/COLOR][/B]
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
halgre replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="#8b0000"]Mnie się wydaje, że Dindka dopiero co wzięłam ze schroniska (jak miał 2. miesiące) - był taki maciupki - a w tym miesiącu będzie już miał 5. lat ![/COLOR][/B] ******************************** -
[quote name='as_kate']znaczy wiesz, mam taką wizję, że jesli nie pozwolisz jej patrzyć w dekolt, to ona zacznie tak skakać, ze w koncu wyleje Ci kawę w ten właśnie dekolt.[/QUOTE] [IMG]http://i50.tinypic.com/dviqf8.jpg[/IMG][IMG]http://i50.tinypic.com/dviqf8.jpg[/IMG][IMG]http://i50.tinypic.com/dviqf8.jpg[/IMG] *********************************************
-
[quote name='as_kate']znaczy wiesz, mam taką wizję, że jesli nie pozwolisz jej patrzyć w dekolt, to ona zacznie tak skakać, ze w koncu wyleje Ci kawę w ten właśnie dekolt.[/QUOTE] [IMG]http://i50.tinypic.com/dviqf8.jpg[/IMG][IMG]http://i50.tinypic.com/dviqf8.jpg[/IMG][IMG]http://i50.tinypic.com/dviqf8.jpg[/IMG] *********************************************
-
[quote name='as_kate'] Lubię spać zawsze, tylko nie zawsze potrafię ;) J.w. Skad wiedziałaś, że to tapczan? :o[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Najczęściej śpię po obiedzie ... A w nocy - bezsenność ! Skąd wiedziałam ? Jestem jasnowidzem [IMG]http://i50.tinypic.com/dviqf8.jpg[/IMG] Eh ... domyśliłam się ! [/COLOR][/B]
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]no so ...cały Ozzulec ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A może tyś go tak wytresowała, żeby takie pozy robił [/COLOR][/B][IMG]http://i50.tinypic.com/dviqf8.jpg[/IMG] **************************************
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]no so ...cały Ozzulec ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A może tyś go tak wytresowała, żeby takie pozy robił [/COLOR][/B][IMG]http://i50.tinypic.com/dviqf8.jpg[/IMG]
- 78403 replies
-
[url]http://img688.imageshack.us/img688/4799/p1350370.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]słodka mordusia [/COLOR][/B]:loveu::loveu::loveu:
-
[B][COLOR="#8b0000"]Fooooty ! Ale ma pozy [IMG]http://i50.tinypic.com/dviqf8.jpg[/IMG][IMG]http://i50.tinypic.com/dviqf8.jpg[/IMG][IMG]http://i50.tinypic.com/dviqf8.jpg[/IMG] Świetne foty ![/COLOR][/B] [url]http://global.images8.fotosik.pl/208/65ad50c744f302c6.jpg[/url] [url]http://global.images8.fotosik.pl/208/b547c85741cd6a41.jpg[/url] [url]http://global.images8.fotosik.pl/208/3888491f3822d13b.jpg[/url] [url]http://global.images8.fotosik.pl/208/381013e5f50c30de.jpg[/url] [url]http://global.images8.fotosik.pl/208/a335c67ff79a7532.jpg[/url]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B] no to się kuruj i odpoczywaj :glaszcze:[/B][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Toteż się kuruję i dużo odpoczywam. Jednym słowem - słodkie lenistwo ! Żeby jeszcze tak mnie to wszystko nie męczyło ![/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]witanko ;) a co ty taka dziś spóźniona na dogo ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A co nie mogę raz se pospać trochę dłużej :grin::grin::grin: Jestem bardzo przeziębiona i nie wychodzę wogle z domu ostatnio, aż się wykuruję :eviltong: Z psem chodzi mąż, do sklepu też on. Ja tylko gotuję obiadki, dzisiaj też robię pranie i karmię psa :p Z nosa mi się leje, kaszel mam jakby jaki koklusz :mad: Toteż mogę sobie dłużej ostatnio pospać, chociaż budzę się z przyzwyczajenia wcześnie i albo wstaję, albo dalej drzemam :mdrmed: PS.: u mnie masz zapytanie ![/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]kawusie o tej porze to już 2 miałam wypite [/B][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Raju ... to ile ty na dzień tych kaw wypijasz ? :crazyeye::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='as_kate']No heej :hand: cierpisz też na bezsenność w ciągu dnia?? :evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]W ciągu dnia ? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nie, ale w nocy często :roll:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]no ale wsuń się w tą sukienkę !!! :) [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]No właśnie - przedstaw no się w tej kiecce, a nie położysz ją na tapczanie i tyle ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='as_kate']ja bym się bała z takiej filiżanki,. która się na mnie patrzy... jak trzymasz prawą ręka, to prosto w dekolt![/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]hahahahahahaha ... a jak lewą ? [/COLOR][/B]
-
Lara oraz dwa Aniołki: Rutusia [*] i Agencik [*].
halgre replied to Cieplutkaa.'s topic in Foto Blogi
[B][COLOR="#8b0000"]Witanko [IMG]http://i46.tinypic.com/eheo3.jpg[/IMG] Strasznie słodka ta Larunia ! Przyjemnego pobytu w górach ![/COLOR][/B] -
[B][COLOR="#8b0000"]Witam [IMG]http://i46.tinypic.com/eheo3.jpg[/IMG] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/201001/124942/413806/00000017.jpg[/url] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/201001/124942/413806/00000021.jpg[/url] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/201001/124942/413806/00000029.jpg[/url] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/201001/124942/413806/00000035.jpg[/url] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/201001/124942/413806/00000046.jpg[/url] Świetne foty !!! [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witam [IMG]http://i46.tinypic.com/eheo3.jpg[/IMG] *****************************[/COLOR][/B]