Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [IMG]http://i45.tinypic.com/10mqyw0.jpg[/IMG][IMG]http://i45.tinypic.com/10mqyw0.jpg[/IMG] ****************************
  2. [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/425541/00000038.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]Śliczna mordka! ************************[/COLOR][/B]
  3. [url]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/pecholl/213.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]Śliczna mordusia ! ************************************[/COLOR][/B]
  4. [B][COLOR="#8b0000"]Witamy się [/COLOR][/B][IMG]http://i46.tinypic.com/245htll.jpg[/IMG] [url]http://i49.tinypic.com/2z8oqj7.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]kapitalna fotka! [/COLOR][/B][IMG]http://i50.tinypic.com/w7jtkl.jpg[/IMG] [url]http://i45.tinypic.com/30li62f.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]fajny portrecik! Wogle fantastyczne foty ! [/COLOR][/B]
  5. [quote name='Aga&Ganja']A widzę, ktoś tu ma dobry humor! :)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Żyć na wesoło! żyć na wesoło![/COLOR][/B][IMG]http://i50.tinypic.com/w7jtkl.jpg[/IMG] ******************************
  6. [quote name='Aga&Ganja']Świetny model! :loveu: [url]http://i49.tinypic.com/e9sm86.jpg[/url][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Pewnie ! [IMG]http://i48.tinypic.com/rmnsjc.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [quote name='Cavy'][url]http://i49.tinypic.com/e9sm86.jpg[/url] Ten to jak zawsze z jęzorem na wierzchu. [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/cool3.gif[/IMG][/QUOTE] [B][B][COLOR="#8b0000"]Fajny jęzorek - no nie ?[/COLOR][/B][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/rmnsjc.jpg[/IMG]
  7. [B][COLOR="#8b0000"]Kliknęłam w te wasze drzewa ! Teraz to napewno będą rosnąć jak na drożdżach [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/rmnsjc.jpg[/IMG] ******************************
  8. [B][COLOR="#8b0000"]Serwus Dianka :sweetCyb: [url]http://img5.imageshack.us/img5/9624/sdc12940x.jpg[/url] -[B][COLOR="#8b0000"] hahaha[/COLOR][/B] :laugh2_2: [url]http://img716.imageshack.us/img716/8568/sdc12962.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]jakie to słodkie :calus:[/COLOR][/B] [url]http://img442.imageshack.us/img442/1318/sdc12952w.jpg[/url] - śliczna ! [/COLOR][/B]
  9. [quote name='as_kate']Cześć :hand: [url]http://i49.tinypic.com/24g84k3.jpg[/url] Ten pies tak szalał, że aż swoim kolorem zafarbował śnieg :evil_lol: [url]http://i49.tinypic.com/e9sm86.jpg[/url] ale Wy tam macie czysto, żadnych kup ;([/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]No na ścieżkach to chyba psy nie brudzą :crazyeye:[/COLOR][/B] [quote name='Pestka']Melduję, że fotki obejrzane![/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Świetnie :evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='mimi_91']śnieżne szaleństwo :lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Sallcia']mizianki dla Dindka! :loveu: cudne fotki, super gromada! :D[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dindek wymiziany :loveu::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]gdzie oni się tak śpieszą? [url]http://i46.tinypic.com/2v32593.jpg[/url] [url]http://i48.tinypic.com/hwl30n.jpg[/url] aaa już wiadomo... nuka się obaliła i lecą się z niej pośmiać :):evil_lol: [url]http://i47.tinypic.com/hx6es7.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]hahahaha [/COLOR][/B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='NATKA']Witanko popołudniowe :lol:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A witanko, witanko :helo:[/COLOR][/B] [quote name='Kama & Diana']Hihi ale psisko fantastyczne ;][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dziękujemy :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  10. [IMG]http://i46.tinypic.com/2igkvmb.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/212h6xs.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/e9sm86.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/so328m.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/f9nvi9.jpg[/IMG] *****************************
  11. [IMG]http://i48.tinypic.com/2jez2o8.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2h5vi0z.jpg[/IMG] [B][/B][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Może coś tu znajdę ...[/COLOR][/SIZE] [IMG]http://i48.tinypic.com/psxty.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/s3n12s.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/hx6es7.jpg[/IMG] **************************
  12. [IMG]http://i46.tinypic.com/2v32593.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2cxgg8i.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/ett9cm.jpg[/IMG] [B][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Nadlatuje Nuka ![/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://i48.tinypic.com/hwl30n.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2r53n0p.jpg[/IMG] *****************************
  13. [B][COLOR="#8b0000"]Witamy się [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/wswlcw.jpg[/IMG] ***************************
  14. [B][COLOR="#8b0000"]Nie ma tam innych psiaków do towarzystwa ? Przecież ona taka samotna bidulka ... Ślicznotka ! **********************************************[/COLOR][/B]
  15. [quote name='Bartiśkowa_']A teraz obiecana fotka z dedykacją dla Halgre [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG] Amiś nie był oczywiście poszkodowany Bartiś dostał miśki a Amiś nimi nie zaiteresowany ma: Uwaga : PLECACZEK!!! :evil_lol: haha Jak tylko mu się go ubierze chodzi w nim po domu taki dumny i zacieszony [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] A że nie dał sobię go dziś ściągnąc rodzice byli z nim dziś tak u weta haha xdd Przekomicznie on w nim wygląda. Ja się śmieje że my mamy ferie a Amiczek do szkoły [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/diablotin.gif[/IMG] A teraz fotki :loveu: Prezentujemy img692.imageshack.us/i/zabwa16.jpg/"http://img692.imageshack.us/img692/7342/zabwa16.jpg nowoczesny img716.imageshack.us/i/zabwa35.jpg/"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3060/zabwa35.jpg superfajny img716.imageshack.us/i/zabwa34.jpg/"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/5940/zabwa34.jpg wygodny img62.imageshack.us/i/zabwa17.jpg/http://img62.imageshack.us/img62/624/zabwa17.jpg plecaczek na klucze do działki Firmy Amik :multi:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Bozie ty moje ! Mój słodki Amiś z plecaczkiem ! Wolał plecaczek od miśków :crazyeye::evil_lol: Jak on fajnie wygląda z nim :multi: I tak poszedł do weta, bo nie dał sobie zdjąć :crazyeye::evil_lol: Widać dla niego to nie lada prezent ! I bardzo się cieszy :multi::multi: A na noc dał sobie go zdjąć ? Moje słodkie Amiśki :calus: Dziękuję za dedykację i prezentację plecaczkowego Amiśka :cunao: [/COLOR][/B] **********************************
  16. [quote name='Bartiśkowa_'][URL]http://i50.tinypic.com/33n9h83.jpg[/URL] ale fajne towarzycho [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG] [URL]http://i49.tinypic.com/imjuxs.jpg[/URL] Jak słodko ;) jednak swój swojego pozna hehe [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A pewno ! haha[/COLOR][/B]
  17. [url]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/170220104.jpg[/url] - Kamelek się dobrze ma ... [IMG]http://i45.tinypic.com/dcg47m.jpg[/IMG] *****************************
  18. [B][COLOR="#8b0000"]A ja ci nie posadzę drzewka, chyba że spróbuję później bo mi się wyświetla takie cosik: " Błąd! Nie można odnaleźć serwera" [/COLOR][/B]
  19. [url]http://img404.imageshack.us/img404/6574/dscf1775.jpg[/url] -[B][COLOR="#8b0000"] w takiej pozie najlepiej się odpoczywa [/COLOR][/B][IMG]http://i47.tinypic.com/16hnns5.jpg[/IMG]
  20. [quote name='NATKA']Znam ten ból, z katarem idzie oszaleć, a wiadomo jak zimno to się efekt cieknącego nosa wzmaga :mad: Zdrowiej zatem szybciutko :lol: Mamutkowe przytulanki :p [URL]http://i49.tinypic.com/imjuxs.jpg[/URL] A co ta pańcia temu spanielkowi robi, że się samuś tak zadziwił :evil_lol: [URL]http://i45.tinypic.com/aykj1x.jpg[/URL] Gęsiego proszę, gęsiego - w końcu porządek musi być :grins: [URL]http://i47.tinypic.com/20aw6fo.jpg[/URL][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A idzie oszaleć oj idzie :mad: Pomału zdrowieje ... One się najbardziej przyjaźnią :calus: Sammuś zdziwiony, bo jego pańcia prawi komplementy spanielkowi :eviltong: hahahaha :turn-l:[/COLOR][/B] [quote name='Alicja']bańki próżniowe [URL]http://images.google.com/imgres?imgurl=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/45/Vacuum_Suctions.jpg/250px-Vacuum_Suctions.jpg&imgrefurl=http://pl.wikipedia.org/wiki/Stawianie_baniek&usg=__YWkq80kxZQD4ZMtJlW7m8TozVjI=&h=188&w=250&sz=16&hl=pl&start=49&sig2=u22fxJi0RpmxnhqKj9gbNw&um=1&itbs=1&tbnid=xZNBb_SAojLTTM:&tbnh=83&tbnw=111&prev=/images%3Fq%3Dba%25C5%2584ki%2Bpr%25C3%25B3%25C5%25BCniowe%26ndsp%3D18%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26start%3D36%26um%3D1&ei=blh8S_LnAaSMmwO69J29BA[/URL][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Aha :p Przeczytałam sobie o nich :grins: Dzięki ![/COLOR][/B]
  21. [quote name='Czarnulka']Fotki są niesamowitee ;D Pzdr :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dziękujemy [/COLOR][/B] :multi::multi::multi: [quote name='Kaya93']Cześć :multi: [URL]http://i50.tinypic.com/fkmufr.jpg[/URL] [URL]http://i48.tinypic.com/2hyksop.jpg[/URL] :loveu: :loveu: :loveu: [URL]http://i50.tinypic.com/33n9h83.jpg[/URL] Ale ja Wam zazdroszcze tych spacerków :oops: :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Czemu ? Ty masz złe spacerki ? :crazyeye::evil_lol:[/COLOR][/B]
  22. [IMG]http://i49.tinypic.com/11ave6c.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2v0odoz.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/dmbb7l.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/nvr76p.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/mlkuwx.jpg[/IMG] **************************
  23. [IMG]http://i45.tinypic.com/20ucnx0.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2q81y7c.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2mybsy8.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/vqp361.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/v5fngj.jpg[/IMG] ********************************
  24. [IMG]http://i46.tinypic.com/qyirzk.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2a828o0.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/4gnu5u.jpg[/IMG] [B][U][COLOR="#8b0000"]A to już dzisiejsze - środowe:[/COLOR][/U][/B] [IMG]http://i47.tinypic.com/b4ib5w.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/sove5s.jpg[/IMG]
  25. [B][U][COLOR="#8b0000"]Powrót do domu[/COLOR][/U][/B] [IMG]http://i49.tinypic.com/24g84k3.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/t6dquc.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/dm8ehw.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/33n9h83.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/20aw6fo.jpg[/IMG] ****************************
×
×
  • Create New...