-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[B][COLOR=darkred]A pewnie ![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Mam dzisiaj parę nowych - na tym samym trawniku ;) ale muszę najpierw je wrzucić do komputera i pozmniejszać :lol:[/COLOR][/B]
-
[B]Ale śliczne zdjątka ! Jamniczka z tymi łapkami słodka :loveu:[/B]
-
[IMG]http://img214.imageshack.us/img214/5243/wparku22042008080akr0.jpg[/IMG] [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/134/wparku22042008075abt2.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/9062/wparku22042008083aoa7.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/8721/wparku22042008120azn6.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/2707/wparku22042008115afc2.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]To tyle wczorajszych fotek ...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Zaraz idziemy do parku, mam nadzieję że zrobię chociaż kilka nowych zdjęć :loveu:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img214.imageshack.us/img214/4507/wparku22042008058aab4.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/367/wparku22042008050aoi0.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/2165/wparku22042008043ama7.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2508/wparku22042008068amd7.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/2671/wparku22042008079alq8.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/4296/wparku22042008065adl9.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/9682/wparku22042008066ato6.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/8497/wparku22042008067abo5.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/3122/wparku22042008064akx1.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/4232/wparku22042008061ayk3.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/4333/wparku22042008032aam8.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/8912/wparku22042008031aya1.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/8274/wparku22042008029arz2.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/5570/wparku22042008027agc6.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/8661/wparku22042008036ahk2.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]To wczorajszy powrót z weterynarii do domu - a zarazem spacerek... Zaraz ściągnę Dindkowi ten kaganiec - niech się trochę pobawi :loveu: [/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img88.imageshack.us/img88/908/wparku22042008035apz9.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Jesteśmy w drodze powrotnej z weterynarii do domu... Dindek dostał ostatni już zastrzyk i jest już zdrowy, wszystko co złe - minęło :multi::multi: Resztę fotek wrzucam na galerię...[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Dindek właśnie zaczął jeść :jumpie::Cool!::bigcool::sweetCyb:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Teraz na wieczornym spacerku zeżarł trochę trawy i kiedy wróciliśmy do domu - zaraz zaczął jeść swoją karmę :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Lekarstwa też wszystkie zjadł :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Nawet nie wiecie - jak mi ulżyło ! Kiedyś trwało to o wiele dłużej i żadne leki nie działały... [/COLOR][/B] :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='deer_1987']byla za duza ale juz widze ze zostala zmieniona. jak nie wiesz co bylo wczesniej to nie pisz[/quote] [B][COLOR=darkred]To fakt - była wieeelka...! Ale zaraz - jak tylko to zobaczyłam - to zmieniłam... Ale już ktoś zdążył i tak zauważyć :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']trzymamy kciuki za Was - mocno!![/quote] [B][COLOR=darkred]Dziękujemy bardzo :lol:[/COLOR][/B] [IMG]http://img367.imageshack.us/img367/3010/110eo6tilexf0.jpg[/IMG] Jutro napiszę, czy się polepszyło...[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img391.imageshack.us/img391/658/pagewo9.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Witam wszystkich ;)[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Dinduś jest jak narazie bardzo chory :-( No cóż, u trzustkowców tak to już jest - raz lepiej, raz gorzej. Dziś od 5-tej rano - biegunki i wymioty...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Najgorsze, że nic nie chce jeść, leków też... Jest osłabiony i smutny:-([/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Narazie musimy chodzić na zastrzyki do poniedziałku włącznie.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Nic - tylko trzeba czekać. Mam nadzieję, że zacznie jeść - to byłaby już bardzo dobra oznaka ![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Narazie pozdrawiamy wszystkich :loveu:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Izabela124.']Witanko Ale fajne sa wasze spacerki, szkoda, ze ja nie mam zkim spacerowac :([/quote] [B][COLOR=darkred]Jak to nie masz z kim spacerować :eviltong: - a Bobik ?[/COLOR][/B] [COLOR=darkred]Właśnie przejrzałam jego galerię...[/COLOR]
-
[B][COLOR=darkred]Ależ Bobik ma tam faaajny wybieg ! Wybiega się na miejscu :lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]No i rodzina przyjeżdża w gości do Bobika :multi::multi: Siostrzyczka :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ale też jest gdzie przyjmować gości :evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Baaaardzo mnie cieszą wasze wypowiedzi :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Dziękujemy za te wszystkie przemiłe słowa :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']i one tak wszystkie razem grzecznie byly?[/quote] [B][COLOR=darkred]Taaak...:evil_lol: Jak zwykle zresztą :evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A w razie jakichś drobnych niesnasek między którymiś - to Morfi wkracza w akcję /szef :lol:/ i zaraz jest spokój ! Ale to się bardzo rzadko zdarza :multi:[/COLOR][/B]
-
:multi::multi::multi:[IMG]http://img501.imageshack.us/img501/6910/wparku13042008124oe0.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Dinduś zaprasza do swojej galeryjki :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img237.imageshack.us/img237/4522/wparku130420081062ql9.jpg[/IMG] [IMG]http://img160.imageshack.us/img160/6717/wparku130420081122uz1.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/6835/wparku130420081182ro8.jpg[/IMG] [IMG]http://img160.imageshack.us/img160/2664/wparku130420081172oo6.jpg[/IMG] [IMG]http://img160.imageshack.us/img160/5430/wparku13042008116nz2.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img160.imageshack.us/img160/3558/wparku130420081032ae8.jpg[/IMG] [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/1961/wparku13042008111dd1.jpg[/IMG] [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/8913/wparku130420081092jg0.jpg[/IMG] [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/7346/wparku130420081082ol1.jpg[/IMG] [IMG]http://img501.imageshack.us/img501/549/wparku13042008107zv7.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR=darkred]Jakie fajne fotki...:multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ta sesja pniakowa mnie ciekawi... że twoja sunia ci tak chce pozować - akurat na pniaku ? :evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz1853.jpg[/URL] [B][COLOR=darkred]Niuchał, niuchał i ... przysnął ? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=#8b0000]A tak wogle - to faaajne fotki :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Jutro dalsze :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/3281/wparku13042008092yc6.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Pasą się jak kozy :multi:[/COLOR][/B] [IMG]http://img396.imageshack.us/img396/813/wparku13042008099ti6.jpg[/IMG] [B][/B] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/4815/wparku13042008098xa5.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/991/wparku13042008097zu2.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/774/wparku13042008100rc4.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img361.imageshack.us/img361/980/wparku13042008064ef2.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/9218/wparku130420080692tl0.jpg[/IMG] [IMG]http://img361.imageshack.us/img361/7715/wparku13042008089kx0.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/3295/wparku13042008088ai6.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/9753/wparku13042008084zj2.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img395.imageshack.us/img395/4258/wparku13042008060uj2.jpg[/IMG] [IMG]http://img361.imageshack.us/img361/7808/wparku13042008096at4.jpg[/IMG] [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/4524/wparku130420080512zc7.jpg[/IMG] [IMG]http://img361.imageshack.us/img361/2417/wparku13042008063tt0.jpg[/IMG] [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/2530/wparku13042008062my2.jpg[/IMG]
-
[quote name='Martens'][URL]http://img514.imageshack.us/img514/6505/wparku13042008036yh7.jpg[/URL] Pięknie się bawią :) I Alfik mnie zauroczył ;) Zapraszam do nas na nowe foteczki :)[/quote] [B][COLOR=darkred]Alfik - to szczeniak huskiego - jeszcze nie ma roku :multi::multi: i jest bardzo słodki i śliczny ...:loveu::loveu:[/COLOR][/B]