Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [URL]http://img383.imageshack.us/img383/3470/obrazek021ky8.jpg[/URL] [B][COLOR=darkred]Piękne zdjęcie :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Pozostałe także ![/COLOR][/B]
  2. [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/9892/wparku13042008076my3.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4893/wparku13042008016rv6.jpg[/IMG] [IMG]http://img377.imageshack.us/img377/7438/wparku13042008057yg2.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]To dzisiejsze w parku... Jest parę na galerii, ale jeszcze będę dzisiaj dodawać. Narazie nie mam zmniejszonych.[/COLOR][/B]
  3. [URL]http://img412.imageshack.us/img412/937/zdjcie0141nr1.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]jaka Kora tutaj jest smutna :-( ona nie chce tego łańcucha ! No, ale jeśli tylko na parę godzin - bo wyjada jajka ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  4. [B][COLOR=darkred]Muszę przerwać niestety... I tak zostało jeszcze dość parę do zmniejszenia... Do zobaczenia wieczorem - może wcześniej ;)[/COLOR][/B]
  5. [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/8799/wparku13042008035sd3.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/1393/wparku13042008029zn4.jpg[/IMG] [IMG]http://img359.imageshack.us/img359/9178/wparku13042008009ig7.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/6206/wparku13042008016dm1.jpg[/IMG] [IMG]http://img359.imageshack.us/img359/5892/wparku13042008003jp1.jpg[/IMG]
  6. [B][COLOR=darkred]No to teraz pobiegajmy :Dog_run::Dog_run:i pobawmy się :loveu:[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/6392/wparku130420080492tl4.jpg[/IMG] [B]to pańcia od Kleksika[/B] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/8039/wparku13042008045ei2.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/4281/wparku13042008033gr4.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/6261/wparku13042008034fp1.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/6505/wparku13042008036yh7.jpg[/IMG]
  7. [B][COLOR=darkred]Witam ponownie wszystkich :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Widzę zmiany ... deer ma nowy banerek:evil_lol:[/COLOR][/B] [B][U][COLOR=#8b0000]No to najpierw Dinduś przedstawi - kto jest kto ;);)[/COLOR][/U][/B] [B][/B] [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/1540/wparku13042008078gm2.jpg[/IMG] [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/1520/wparku13042008053ez3.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/111/wparku130420080892rt2.jpg[/IMG] [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/385/wparku130420081242cv1.jpg[/IMG] [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/522/wparku13042008135dt2.jpg[/IMG]
  8. [B][COLOR=darkred]Też trzymamy kciuki ![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ale ja myślę, że NAPEWNO się dogadają ;) Może nie tak zaraz, ale zaprzyjaźnią się :loveu: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Mam znajomych, którzy mają sukę mieszańca wilczkowatego; kilka m-cy temu znaleźli przywiązanego do płotu psa - haskiego, którego przygarnęli mimo wielu obaw. Ich suka jest trochę agresywna. I proszę sobie wyobrazić, że oba psiaki się zaprzyjaźniły i nie tylko ! Ta suczka tak jakby matkuje temu haskiemu, broni go nawet przed innymi psami itd., itp. Nie umiem tego wam wytłumaczyć, ale napewno wiecie o co mi chodzi... Razem się bawią, gonią, jedzą.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Tylko, że tego haskiego dali wykastrować .[/COLOR][/B]
  9. [B][COLOR=darkred]Nowy kundelek - Welwecik :multi::multi: Czekamy na dalsze fotki - fotogeniczny czy nie :mad:[/COLOR][/B]
  10. [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/8677/pagewparkupy6.jpg[/IMG] [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/2212/page2pl1.jpg[/IMG] [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/9501/page3ea5.jpg[/IMG] [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/1649/page4wc2.jpg[/IMG] [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/5900/page5ih4.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]To nie są nowe fotki :shake: ale żebyście nas nie zapomniały dałam kilka starszych:loveu: Jutro będą nowe (tak myślę ;))[/COLOR][/B]
  11. [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/1387/figurkadindusia005dw1.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Dindek też ma swoją figurkę i też zrobioną przez TAKS ... :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Fajna ?[/COLOR][/B]
  12. [B][COLOR=darkred][U]chester07[/U] ... jaki śliczny psiurek ! Na moim piętrze mieszka podobna psina - Saba i często wariują na sieni z moim Dindkiem - jak akurat razem wychodzimy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A twój chyba jeszcze młody ? Tak wygląda ... słodki ![/COLOR][/B]
  13. [B][COLOR=darkred]Baaardzo mnie cieszy, że się podoba :multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]W dodatku - ktoś się stęsknił za nami ... :loveu: deer...;)[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Niesamowite...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Narazie nic nowego nie mam :shake:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ostatnio mam urwanie głowy, dzisiaj nie mieliśmy kablówki ani internetu aż do 19-tej...! Ciągle coś się dzieje... Jak to mówią: jak się wali - to się wali...:mad: Ale wy poprawiłyście mi humor :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][/B]
  14. [B]A tak ... kolegów ma fajnych :multi: Ale ostatnio każdy chodzi o różnych porach do parku, nie zawsze się widzimy, a jak nie ma pogody - to wogle się nie widzimy... Chodzimy gdzie indziej... ;)[/B] [B]Jak tylko przyjdzie prawdziwa wiosna - to będziemy się widywać NAPEWNO codziennie ![/B] [B]Będzie i fotek więcej i spacerki inne, dłuższe, częstsze itd., itp.:evil_lol:[/B] [B]Już nie mogę się doczekać, bo sama jestem rozdrażniona już jak nie wiem co przez te zmiany klimatu... :mad:[/B]
  15. [B]Dzisiaj cały dzień pada i tak ma być do końca tygodnia :mad:[/B] [B]Czekam na wiosnę - nie tą w kalendarzu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
  16. [B]Dindek jest wogle wygodniś ... ;):evil_lol:[/B] [B]Agaciaa - jest parę nowych fotek w galerii... przed chwilą wgrałam:loveu: Od str. 30-tej[/B]
  17. [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/4656/pagewparkuca3.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/580/pagesl9.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/1843/pagesammiga6.jpg[/IMG]
  18. [B]Nooo ... to prawda - jakie wygody :loveu::loveu::loveu:[/B] [B]Słodkie - to one wszystkie są - jak śpią - nie ?[/B] [B]Jak nie śpią - to czasami też, ale już nie zawsze :mad:[/B]
  19. [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/6340/31032008059pg8.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]To Nero. Nie zbliżają się do siebie z Dindkiem, ponieważ są dla siebie agresywne :shake:[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/8649/31032008072gh2.jpg[/IMG] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/7116/31032008071bv8.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/1346/31032008074nv2.jpg[/IMG] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/117/31032008075ro0.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/3124/31032008005on5.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/9108/31032008006on5.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/5821/31032008008ge5.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/6563/31032008013fh8.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/5082/31032008019mo5.jpg[/IMG]
  21. [quote name='deer_1987']kurcze co tu tak cich? juz ponad tydzien...[/quote] [B]Ktoś jednak pamięta o Dindusiu ... :multi:[/B]
  22. [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/321/dindekpikarz4qa9.jpg[/IMG] [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/7565/dindekpikarz2ax7.jpg[/IMG] [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/8589/dindekpikarz3ky8.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/7523/dindekpikarzew8.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Jego ulubiona piłka od jakiegoś czasu :loveu:[/COLOR][/B]
  23. [URL]http://images32.fotosik.pl/200/3523a7be74bb04aa.jpg[/URL] [B][COLOR=darkred]całkiem jak Dindek.... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/9794/dindek305ii9.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/1953/dindek303da8.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/4182/dindek304vr6.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/668/dindeksg4.jpg[/IMG]
  24. [quote name='_ChiQuiTa_'][URL="http://dogomania.pl/forum/member.php?u=67989"]halgre58[/URL] - nie przypominam sobie, abym wyraziła zgodę na wykorzystanie moich zdjęć do kartki....[/quote] [B][COLOR=darkred]Wybacz... nie wiedziałam, że cię tym szczeniaczkiem urażę :shake:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Zlikwidowałam go już.[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=#8b0000][URL]http://img238.imageshack.us/img238/2540/psiurkiwielkanocneif9.jpg[/URL][/COLOR][/B]
  25. [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/8329/dindek093ey8.jpg[/IMG] [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/9848/dindek198eh6.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/3714/dindek180uh6.jpg[/IMG] [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/6928/dindek249no9.jpg[/IMG] [B]A to pomnik Tadeusza Kościuszki w naszym parku im. też T. Kościuszki :lol:[/B] [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/6813/dindek077dy2.jpg[/IMG] [B]No to narazie... :evil_lol:[/B]
×
×
  • Create New...