-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[IMG]http://img216.imageshack.us/img216/3822/wparkurano11maja2008081ey0.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]A tutaj z Morfim :lol:[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/4384/wparkurano11maja2008079kz7.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Z Nuką i Zuzią:multi:[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/6445/wparkurano11maja2008074ra4.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/9503/wparkurano11maja2008093yi8.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/237/wparkurano11maja2008094rg2.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/7108/wparkurano11maja2008072xk1.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/6429/wparkurano11maja2008073dd5.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/1614/wparkurano11maja2008092wa9.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Jak one mi się tu podobają :evil_lol: Dindek i Zuzia :multi:[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/2046/wparkurano11maja2008091io6.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/2856/wparkurano11maja2008090bw1.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img216.imageshack.us/img216/7677/wparkurano11maja2008006fk5.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/3547/wparkurano11maja2008071oy3.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/913/wparkurano11ath8.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/4499/wparkurano11maja2008070os8.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/2669/wparkurano11maja2008069hp1.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR=darkred]Jesteśmy, żyjemy i się pokazujemy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Dindek zaprasza do galeryjki :eviltong:[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/3052/2008051032aoo0.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/3058/2008051031aou2.jpg[/IMG] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/8201/200805108ms3.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/9296/2008051033kw8.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR=darkred]Na dzisiaj koniec :eviltong:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Jutro wrzucę dalszy ciąg. Pozdrawiamy wszystkich, którzy tu zajrzą:multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img135.imageshack.us/img135/7628/wparkurano11maja2008311vo2.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/484/wparkurano11maja2008415fg8.jpg[/IMG] [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/7272/wparkurano11maja2008020cl8.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/2995/wparkurano11maja2008019du9.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/8079/wparkurano11maja2008007zw4.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img519.imageshack.us/img519/9215/wparkurano11maja2008175sp0.jpg[/IMG] [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/8176/wparkurano11maja2008180yo1.jpg[/IMG] [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/8821/wparkurano11maja2008193cr3.jpg[/IMG] [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/174/wparkurano11maja2008222ku8.jpg[/IMG] [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/8279/wparkurano11maja2008237yd4.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img366.imageshack.us/img366/1152/wparkurano11maja2008099up1.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/8001/wparkurano11maja2008130eb8.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/4432/wparkurano11maja2008136az0.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/9082/wparkurano11maja2008165qk7.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/9580/wparkurano11maja2008174je2.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img397.imageshack.us/img397/2919/2008051058ru6.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Dindek i goldenka Jagoda[/COLOR][/B] [IMG]http://img397.imageshack.us/img397/4084/wparkurano11maja2008036xg3.jpg[/IMG] [IMG]http://img76.imageshack.us/img76/2249/wparkurano11maja2008038du1.jpg[/IMG] [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/9822/wparkurano11maja2008044cj2.jpg[/IMG] [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/7033/wparkurano11maja2008id7.jpg[/IMG] [B]Dindek, malamutka Nuka i młoda bokserka Zuzia[/B]
-
[quote name='Izabela124.']Hej A jaki aparat sobie kupilas? Sliczny nowy bannerek i avatarek :)[/quote] [B][COLOR=darkred]Dziękuję ... widziałam, że prawie wszyscy zmieniają - to i ja też ;)[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]A aparat kupiłam NiKON D40 - lustrzanka cyfrowa.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#006400]Jutro z nim idę do parku - o ile pogoda dopisze :multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Cierpliwości, cierpliwości Martusiu ! Będą fotki, będzie pisanie - ale narazie nie mam nawet jednej nowej fotki ! Jeden aparat mi się zepsuł :-( - ten, który zawsze brałam do parku. Jakby wyczuł, że w drodze jest już nowy ...:evil_lol: Ale narazie nie biorę go do parku - trochę się obawiam... Tam są nieraz takie przygody - że amen...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dobrze by było jakby mąż czasem szedł ze mną rano do tego parku i prowadził Dindka (Dinduś tak strasznie ciąąągnie w drodze do parku) a ja bym miała wolne ręce i cykała foty... Ale gdzie tam ![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Woli pospać :mad::mad:[/COLOR][/B]
-
[URL]http://sherry-niunia.home.pl/3273.jpg[/URL] [B][COLOR=darkred]Kapitalne ! Ale się powyginała ta Sherry :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[URL]http://images31.fotosik.pl/229/931a96cbcc885a79.jpg[/URL] [B][COLOR=darkred]To zdjęcie mi się podoba najbardziej... chociaż trudno wybrać ... Śliczny psiaczek ![/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Jaki śliczny Kamelek ...! Ładne zdjęcia.[/COLOR][/B]
-
[URL]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz014.jpg[/URL] [B][COLOR=darkred]Fantastyczne zdjęcia ! A tu mi się Sara podoba najbardziej ...:loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][/B]
-
[B][COLOR=darkred]A może jednak dobrze, gdyby wiedziały ? Byłyby może zadowolone... Albo zarozumiałe ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]No to różowych snów ;)[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Jejku...! dziękuję ! Sarunia jest śliczna - to wiemy bez dwóch zdań ! A ta fotka baaardzo mi się podoba :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Czy te nasze psiurki sobie zdają sprawę z tego, że my ich tak uwieczniamy na fotach, wklejamy do różnych galerii itd., itp. ?[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ja od urodzenia nie miałam tylu zdjęc - co teraz mój Dinduś - hahaha...[/COLOR][/B]
-
[quote name='agaciaaa']Witamy :multi: [URL]http://img124.imageshack.us/img124/7882/wparku24042008110un6.jpg[/URL] świetna fotka!!!! :) :loveu: [URL]http://img132.imageshack.us/img132/1504/takiesobiefotki115dv1.jpg[/URL] tu zrobił słodziutką minkę :loveu: Pozdrawiamy :)[/quote] [B][/B] [B][COLOR=#8b0000]Dinduś dziękuje za pochwałę :multi: i się cieszy :multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='agaciaaa']Dawno już Dindusia nie było :loveu:[/quote] [B][COLOR=darkred]No tak ... tutaj dawno ... ;) A ty też jeszcze jeszcze nie śpisz ?? [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]PS.: jeszcze muszę koniecznie dodać: co widzę ten twój avatarek - to nie mogę się napatrzeć ! Taki faaajny nochalek ![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Fajna fotka ...[/COLOR][/B]
-
[quote name='Izabela124.']Hejka Ale fajnego owczarka szkockiego spotkaliscie[/quote] [B][COLOR=darkred]No nie ? Oni by chyba chętnie się pobawili razem, pobiegali... ale to było popołudnie, piękna pogoda, w związku z czym było peeełno spacerowiczów w parku. Nie można było psów puścić luzem :shake:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Jeździ tam dość często straż miejska...[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Jeeeeee...:crazyeye: Ile tu nowości :multi: Śliczne kundelki ![/COLOR][/B] [B][COLOR=blue][U]Deer [/U][/COLOR][COLOR=darkred]- masz nowy avatarek ! Ja też pomyślę o nowym avatarku i banerku ... Może jakiś wiosenno-letni :loveu: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Mnie się zepsuł aparat, z którym chodziłam do parku z Dindkiem ! Był taki w sam raz na takie spacerki, bo mały ; mogłam go do kieszeni nawet włożyć :-( Drugiego mi szkoda, bo na tych spacerach różne przygody są nieraz ...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ale narazie Dindek jest fotkowany na balkonie :eviltong: i w domu... (narazie )![/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/676/fotki016om4.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/8881/fotki066kd2.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/3277/fotki065vl9.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/612/fotki069qb2.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/3421/fotki070fm6.jpg[/IMG] [B][/B] [B][/B] [B][/B]
-
[quote name='Korenia']Śliczne te domkowe fotki :loveu:[/quote] [B][COLOR=darkred]Dzięki ... :loveu::loveu::loveu: Cieszymy się :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img132.imageshack.us/img132/4156/dsc0103nefxe0.jpg[/IMG] [B][/B] [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/2756/dsc0102nefok4.jpg[/IMG] [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/3967/dsc0101nefjd5.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/1057/10dsc0106yn2.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/3950/dsc0104neffa5.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img291.imageshack.us/img291/4465/dsc0119rv0.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/3586/dsc0111lg7.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/8991/dsc0107ky2.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/6200/dsc0106cl6.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/9081/dsc0105nefna4.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Jak widać - Dindek ma kilka legowisk: swoje, moje :evil_lol: no i jeszcze kilka innych, zależnie od tego gdzie mu się zachce położyć :multi::multi:[/COLOR][/B] [B][/B]
-
[IMG]http://img155.imageshack.us/img155/2073/takiesobiefotki114lb7.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]A tutaj Dinduś na balkonie :loveu:[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/1504/takiesobiefotki115dv1.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/5255/takiesobiefotki116qd9.jpg[/IMG] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/4159/takiesobiefotki085rn6.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/892/dsc0118wd8.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Dindek dostał kość cielęcą :evil_lol: Niedużo już tego zostało :evil_lol:[/COLOR][/B]